Navrhněte erb!

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator

580x30_pagebreak_02qaxbrpng

Stateční válečníci,
tento měsíc pro Vás máme soutěž o nejlepší návrh erbu!

Tentokrát bude v něčem speciální - soutěž bude probíhat společně pro československé a anglické fórum!

Jak bude událost fungovat?

Vaším úkolem bude navrhout vlastní erb - poskytneme Vám základy v pár barvách, které můžete použít, nicméně můžete vytvřit také zcela vlastní erb. Také můžete vytvořit erb ve hře, nicméně ty si v soutěži nejspíš nepovedou tak dobře. Množství soutěžních návrhů není omezeno, nicméně v jednom příspěvku může být pouze jeden soutěžní návrh a výhru můžete získat jen za jeden z Vašich návrhů.

Hlasovat pro příspěvek můžete kliknutím na "to se mi líbí" - z nejlepších příspěvků pak moderátoři vyberou výherce.

Čas na posílání příspěvků máte do 30. 9. 23:59.

Jako vždy je nutné dodržovat pravidla fóra, držet se slušnosti, vyhnout se kontroverzním a politickým tématům,... 

Výhry:

1. místo: 50k rubínů
2. místo: 40k rubínů 
3. místo: 30k rubínů
4. místo: 15k rubínů
5. místo: 15k rubínů
*Náhodný výherce z každé komunity: 10k rubínů 
*Náhodným výhercem nemůže být hráč, který obdržel jednu z přecházejících odměn.

Pozor! 1. - 3. místo je společné pro obě komunity. 4. a 5. místo bude obsazeno hráči z obou komunit, tzn., že budou dvě 4. a dvě 5. místa. 

Soutěžní příspěvky můžete posílat do tohoto tématu.

Slíbená pozadí najdete ve spoileru:

Hodně štěstí, ať vyhraje ten nejlepší erb!
Post edited by gamina (CZ1) on
«1

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,138CZ1

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    Pardon jestli se blbě ptám ale jak to vytvořím? Otevřu to pozadí a co s tím pak?
    A tím zcela vlastní erb se myslí že vezmu papír, pastelky a pak to vyfotím?
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Pardon jestli se blbě ptám ale jak to vytvořím? Otevřu to pozadí a co s tím pak?
    Třeba stáhneš si erb a v programu na upravu obrázku fotek si ho upravíš

„Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    lev ze statniho znaku na cernem pozadi je peknej vysmech a urcite to dalo hodne prace, jak byt originalni
    Cierny skorpion napsal(a):
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    lev ze statniho znaku na cernem pozadi je peknej vysmech a urcite to dalo hodne prace, jak byt originalni
    vysmech je tato sutaz :D so strani GGS a zakryvaju svoje problemi tak robia sutaze pre hracov :D
    ? nechápu... soutěže vymýšlí tým fóra... 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    vysmech je tato sutaz :D so strani GGS a zakryvaju svoje problemi tak robia sutaze pre hracov :D
    odmeny kto navrhuje? 
    Na soutěže je od GGS stanovený rozpočet (mám pocit 40 000rubínů na měsíc, nevím jak to funguje takhle při spolupráci fór), rozdělení je na organizátorech akce, tedy moderátorech a pomocnících (tedy spíš gamině :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    gamina (CZ1) napsal(a):
    odmeny kto navrhuje? 
    ja nechápem čo odnich vlastne chceš no odmeny robí asi ten kto súťaž navrhne-logika nie?
    ak čakáš že dostaneš hovno z neba alebo niečo lepšie proste ja neviem ako to napísať, čakáš niečo čo pre teba tvorca súťaže nemôže splniť (a súťaž je dobrovolná takže celá táto debata je o ničom) :D
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    gamina (CZ1) napsal(a):
    odmeny kto navrhuje? 
    ja nechápem čo odnich vlastne chceš no odmeny robí asi ten kto súťaž navrhne-logika nie?
    ak čakáš že dostaneš hovno z neba alebo niečo lepšie proste ja neviem ako to napísať, čakáš niečo čo pre teba tvorca súťaže nemôže splniť (a súťaž je dobrovolná takže celá táto debata je o ničom) :D
    kazdy hrac ma pravo sa opytat kto navrhuje sutaze a kto financuje a kolko kto dostava :)  oni nemusia odpovedat ale kazdy potom si urobi svoj nazor :) ale ti si zvyknuti ako ovca na slovensku drzat hubu a krok :D kyvkat hlavu :D 
    @Leafeon (CZ1) to popsal vcelku přesně :) 
    Každé fórum má na měsíc dané množství rubínů, které může rozdat - kolik přesně to je záleží na velikosti komunity - popřípadě se můžeme domluvit na něco jiného (např. prostředky) v dané hodnotě, nicméně skoro vždy volíme rubíny, protože ty můžete využít na co chcete :)  

Občas soutěže pořádá i GGS (respektive CM), ale ti poslední dobou volí ty události spojené se hrou (bitva národů a podobné), které jsou vždy v oficiálních oznámeních.

Konkrétně tuhle soutěž jsme vymýšleli s Gami a Friedrichem (anglický BM) a vydyndali jsme si cca dvojnásobek rubínů oproti tomu, co by daly dohromady limity obou fór (našeho a anglického) :) 

EET (CZ1) napsal(a):
    Můžeš použit pozadí co tady je - a buď upravit v programu, popř. vytisknout, dokreslit a vyfotit, nebo vytvořit úplně vlastní erb včetně pozadí :) jen jsme vám chtěli dát něco, s čím můžete začít, ale rozhodně není povinné to využít.

• newoody (CZ1)newoody (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    základ je barva i obrys erbu? nebo obrys erbu může být vlastní?
    newoody
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    odmeny kto navrhuje? 
    Taky tým fóra :-D
    Stracka @ cs 1
    newoody (CZ1) napsal(a):
    základ je barva i obrys erbu? nebo obrys erbu může být vlastní?
    newoody

Ahoj můžeš mít vlastní obrys.

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Hoj. Chápu, že někdo může být háklivý na používání "našeho" lva. Já se ale na to koukám jinak. Nevidím úmysl snížení znaku, nebo jeho svévolného zneužití k čemukoliv. Někdo je svobodnější, což neznamená zlý úmys. Podle mě je vronny odvážná, protože se nebála použití a myslím, že tak trochu počítala i s tím, že by se taková reakce mohla na foru vyskytnout. To, že někomu přijde lev ze státního znaku jako to nejhezčí co může druhým národům ukázat mi přijde hodně simpatické a proto jsem v souteži dal erbu vronny palec nahoru. Pro mě jako čecha vědět, že si hráči z jiné země prohlíží našeho lvíčka, když kolikrát o něj celý život ani nezavadí je tak nějak - no zahřálo to. :wink:
    Hold, každý to může vnímat jinak.

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj. Chápu, že někdo může být háklivý na používání "našeho" lva. Já se ale na to koukám jinak. Nevidím úmysl snížení znaku, nebo jeho svévolného zneužití k čemukoliv. Někdo je svobodnější, což neznamená zlý úmys. Podle mě je vronny odvážná, protože se nebála použití a myslím, že tak trochu počítala i s tím, že by se taková reakce mohla na foru vyskytnout. To, že někomu přijde lev ze státního znaku jako to nejhezčí co může druhým národům ukázat mi přijde hodně simpatické a proto jsem v souteži dal erbu vronny palec nahoru. Pro mě jako čecha vědět, že si hráči z jiné země prohlíží našeho lvíčka, když kolikrát o něj celý život ani nezavadí je tak nějak - no zahřálo to. :wink:
    Hold, každý to může vnímat jinak.
    holt me to je nesympaticky, pak tu taky muze byt 20 tech lvu, kazdy jen v jinem barevnem provedeni, o plagiatorstvi ve vytvarne soutezi ani nemluvim

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    Mi se to líbí jako soutěž.Jistě se najde něco zajimávého. Aspon lidem nebude hrabat jen z klikání a zkusí podráždit  fantazii a tvořivost :-)
    Lien Rag

Sign In to comment.