bonusy nebo krádež

13»

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 929Moderator
    Mentolka01 (CZ1) napsal(a):
    Když jsem na tu chybku v názvu upozorňovala já, tak se nic nezměnilo....napíše Balíček a je opraveno:)
    není to nic osobního.... 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • ElHabanero (SK1)ElHabanero (SK1) Komentářů: 22
    nemaš kupovat pres kreditku ale paysafe a maš po problemu
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    ElHabanero (SK1) napsal(a):
    myslím že přes kreditku máš určitej bonus k rubínům, takže když už kupovat, řekl bych že právě přes kreditku se to vyplatí nejvíce :)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,240CZ1
    upraveno 02.09.2018
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    myslím že přes kreditku máš určitej bonus k rubínům, takže když už kupovat, řekl bych že právě přes kreditku se to vyplatí nejvíce :)

Navíc při kartě člověk nemusí chodit na prodejní místa, aby nejdříve koupil lístek s Paysave. Když jsem si přes Psc.kupoval herní měnu do jiné hry, tak se občas stala chyba, peníze zmizeli a měna nepřišla. Asi za půl hodiny se peníze vrátili na psc, ale už bylo po akci.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Navíc při kartě člověk nemusí chodit na prodejní místa, aby nejdříve koupil lístek s Paysave. Když jsem si přes Psc.kupoval herní měnu do jiné hry, tak se občas stala chyba, peníze zmizeli a měna nepřišla. Asi za půl hodiny se peníze vrátili na psc, ale už bylo po akci.
    jj, souhlas, prostě přes kartu je to nejjednodušší a nejvýhodnější.

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Sign In to comment.