Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zdrojové vesnice v Ledovém království

Ema97 (CZ1)Ema97 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
Zdravím.
Zajímalo by mne,jak získám zdrojovou vesnici v ledovce,když tam žádné volné nejsou a krást jinému hráči ji nechci.Je to proti pravidlům hry a pak není to můj styl.Vůbec se neobjevují,všechny jsou již zabrané a já se tedy ptám,jak splním ůkol,který splnit nejde? Dále: Ruiny obsadit nejdou,takže kde nebo jak vesnice získám?
Děkuji za reakce.

Komentáře

• Lothion (CZ1)Lothion (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Krást vesnice není proti pravidlům hry, sám je někdy "kradu". Pro tebe ale bude asi nejlepší se s nějakým hráčem domluvit, aby ti vesnici půjčil, po splnění úkolu tam necháš jednoho vojáka a on si ji dobyje zpátky.
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
     Občas je nějaká u mrtvoly, tak projeď žebříček a těm co vypadají neaktivně je vem.
  • Ema97 (CZ1)Ema97 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    EET (CZ1) napsal(a):
     Občas je nějaká u mrtvoly, tak projeď žebříček a těm co vypadají neaktivně je vem.
    U mrtvoly? :) : A jak to poznám?
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
    Ema97 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    U mrtvoly? :) : A jak to poznám?
    Nemá ali, v týdením žebříčku rabování má 0, nízké tituly a když hoří, je to skoro jasné. Na druhou stranu je mapka poseta multi-účty, a když se jejich majitelé vrátí, občas se dost zlobí... :| Tak je dobré poslat například dopis že ti připadá neaktivní a jestli se pleteš tak že se omlouváš a vesničky vrátíš :) Minimálně já to tak dělám.
    A jestli potřebuješ jen kvůli úkolu, nabízím na vypujčení :)
  • Ema97 (CZ1)Ema97 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
     :) Ano jen kvůli ukolu,ale počkala bych možná do zítřka,teď jsem poslala vojsko na barbar pevnost,pojede 3 hoďky,takže asi tak.Ale velice ti děkuji,jsi mooc hodná/hodný. :)
  • Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    ani si nepamatuji kdy byly nové zdrojovky na zimě,na písku je to asi 2 roky zpátky a na ohni byly vloni v létě 
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Keltin (CZ1) napsal(a):
    ani si nepamatuji kdy byly nové zdrojovky na zimě,na písku je to asi 2 roky zpátky a na ohni byly vloni v létě 
    nove nejsou a nebudou, to by musel byt masivni narust hracu
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 906
    upraveno 28.08.2018
    Ema97 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím.
    Zajímalo by mne,jak získám zdrojovou vesnici v ledovce,když tam žádné volné nejsou a krást jinému hráči ji nechci.Je to proti pravidlům hry a pak není to můj styl.Vůbec se neobjevují,všechny jsou již zabrané a já se tedy ptám,jak splním ůkol,který splnit nejde? Dále: Ruiny obsadit nejdou,takže kde nebo jak vesnice získám?
    Děkuji za reakce.
    Občas sa daju nájsť aj voľné dediny, ale chce to prešmejdiť skoro celu mapu. Ak ti pôvodný majiteľ pošle screen, že mu patrila a niekto mu ju obsadil, respektíve ukradol a opustil (aj toto sa deje) tak sa dedina vracia. Ak ti nepošle screen, nema nárok na ňu.
    Alebo nájsť hrad, ktorý horí jak fakľa všade, je bez aliancie a ani nehľada ali, dá sa mu obsadiť. Ale je to bez záruky.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.