Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Technické problémy | 15. 8.

112

Komentáře

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 246
    Hele mě je celkem Petitlup ukradenej ať se stará o svůj píseček a staví si bábovičky.A jestli on někdy o něco přišel a neozval se tak je to jen a jen jeho problém.Podle jeho vyjadřování komentuje jen příspěvky když se zde někomu něco nelíbí.Věčnej anální vlez do prdelka celí týhle společnosti.Takže já s klidem říkám že tohoto hráče budu ignorovat.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
    Hele mě je celkem Petitlup ukradenej ať se stará o svůj píseček a staví si bábovičky.A jestli on někdy o něco přišel a neozval se tak je to jen a jen jeho problém.Podle jeho vyjadřování komentuje jen příspěvky když se zde někomu něco nelíbí.Věčnej anální vlez do prdelka celí týhle společnosti.Takže já s klidem říkám že tohoto hráče budu ignorovat.
    S klidem je bez nadávek...
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 20.08.2018
    Mas peknou logiku, kdo nebreci na foru, tak o nic neprisel :-) ( kdo nekrici s nama, krici proti nam)  A o lidech co dokazou jen nadavat a urazet si myslim sve a moc lichotive to neni. A kdo se stara jen o pisecek je mozna ten co se prihlasuje na jine hrady a posila si surky a kdyz mu nekdo sjede zakladnu, tak pak breci na foru. 

PS: a co znamena analni vlez do prdelka? on treba existuje i usni vlez do prdelka apod? nebo si se tak rozcilil, ze si zacal psat sve oblibene nesmysli
  • repeš (CZ1)repeš (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj Zojusko koupil jsem si  na vice samorajskych simbolu na 4 hodiny a dalo mito jen 2 hod to je velka chyba na to abychom to kupovali a prosim jak to budete resit s nama  prosim o napravu chyby dekuji a papa
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,315
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Čert vem nějakou akvu nebo drobnější ztráty.Já co mě do dneška vadí že mi GG dluží díky aktualizaci i přes důkazy nomádský desky.Bohužel hanrdrokavat se s náckama nemá cenu,za pokus to stálo akorát nervy.Jednou mě oškubali nenávratně o 32000 Rublů a naposledy o nomádský desky.A že jich nebylo málo.I přes to že jsem posílal fotku Zoe očekával sem podporu.Já se pak nedivím že lidi nadávaj.Další co mě zarazilo že skončila kamarádka která to hrála dlouhou dobu.A dobře to odůvodnila.
    o jake akve to mluvis? a jsi si jistej ze to patri sem? a nacek jsi mozna, tak ty.
    Petitlupe ty jdi laskavě někam kde končej moje záda.Neustále obhajuješ zlodějskou společnost.A napíšu ti to po pravdě spousta mích kamarádů skončila z tohoto důvodu do slova a do písmene mi napsali že sou GG zloději.To že sem napsal že Čert vem akvu,je mimo z této diskuze napsal to tady Silikony že mu zmizela ze skladu akva.Tak proto sem napsal že je to drobná věc kterou máš na jeden maximálně dva zátahy jedna malá a velká.Ale vem si když se ti vypaří po aktualizaci přes 18 táců desek tak to naštve ještě víc.A proto sem to odůvodnil že sou to náckové.Nebo mám snad napsat Židi?V Německu jich je plno a ty dokázali v životě národy jenom zotročovat a okrádat.

Moc se s vámi nechci hádat, ale podle mě to nejsou ani náckové, ani židi ale Poláci. A to jsou šmelináři odjakživa.
    Balík4 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,939
    Ahoj zase se nezobrazují u berimod zlaté a to nikde  .
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 825
    resetni hru
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 22.08.2018
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Tak to pošli na hráče, obranu snad mají teď všichni :-) Aspoň by po dlouhé době ta hra za něco stála.

Dobrá rada než mu útoky  dojedou na některé hráče tak mu zdrhne  vojsko  i z útoků když ma jídla málo
    Tak s tím jsme dostali snad i jídlo, ne???? A na hráče jedeš stejně dlouho jak na cizáka a máš větší šanci, že to zabiješ, navíc by ta hra aspoň chvilku plnila to, proč vlastně vznikla. Kdysi se jezdilo naprosto normálně a běžně. Byla to aspoň zábava, teď už je z toho jen bezduchá klikačka , co postrádá mnohdy smysl. Protože k čemu jsou odměny, když je pošleš zase jen proti matu bez přemejšlení, ale o to s rychlejším klikáním :-( Vždyť na cizáka já osobně jezdím bez cajků. A 70% hráčů už ani neumí postavit útok.

Stracka @ cs 1
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Tak to pošli na hráče, obranu snad mají teď všichni :-) Aspoň by po dlouhé době ta hra za něco stála.

Dobrá rada než mu útoky  dojedou na některé hráče tak mu zdrhne  vojsko  i z útoků když ma jídla málo
    Tak s tím jsme dostali snad i jídlo, ne???? A na hráče jedeš stejně dlouho jak na cizáka a máš větší šanci, že to zabiješ, navíc by ta hra aspoň chvilku plnila to, proč vlastně vznikla. Kdysi se jezdilo naprosto normálně a běžně. Byla to aspoň zábava, teď už je z toho jen bezduchá klikačka , co postrádá mnohdy smysl. Protože k čemu jsou odměny, když je pošleš zase jen proti matu bez přemejšlení, ale o to s rychlejším klikáním :-( Vždyť na cizáka já osobně jezdím bez cajků. A 70% hráčů už ani neumí postavit útok.

Nevidím důvod se stále vracet k jedné a té samé věci  ? Za rok si na to  vzpomeneš a budeš psát znovu ?
    yaponec (SK1) napsal(a):
    resetni hru
    Ahoj restartovala jsem hru a bylo to stále stejné , ale dnes se  zobrazují i zlaté asi nějáka porucha.
    Díky za radu
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    resetni hru
    Ahoj restartovala jsem hru a bylo to stále stejné , ale dnes se  zobrazují i zlaté asi nějáka porucha.
    Díky za radu
    Restart hry nepomaha, kolikrat se nezobrazuji i po prihlaseni do hry. Moje spekulace je, ze to je nejak spojene s nabidkama, jinak by to uz davno napravili. Ale je i pravda, ze zlatky chodi, jen nejsou videt ve vypisu.
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):

Nevidím důvod se stále vracet k jedné a té samé věci  ? Za rok si na to  vzpomeneš a budeš psát znovu ?
    To ne, jen jsem tu od té doby nebyla, tak reaguji na ne odpověď. Snažila jsem se, abys pochopil/a, že to co jsi napsal/a nebylo zeovna úplně domyšlené. :-)
    Stracka @ cs 1
    upraveno 22.08.2018
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):

To ne, jen jsem tu od té doby nebyla, tak reaguji na ne odpověď. Snažila jsem se, abys pochopil/a, že to co jsi napsal/a nebylo zeovna úplně domyšlené. :-)
    No jo ty jsi chyrá a já myslele že  záleží jak daleko   posíláš útok někdy jede 8 minut a to jsou hrady v Tvé blízkosti a když  útoky posíláš  daleko tak   múže jet i  3 hodiny , Já na hrady  v mé bízkosti neútočím a útoky na hrady vlastě ani neposílám . To je odpověd poslední . A jinak Tě mohu ujistit že  mi to ještě myslí dobře .
    Ahoj,
    všem hráčům  se omlouvám  vím že tato diskuze  do technický problému nepatří .
    Jen jsem reagovala .
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,158
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):

No jo ty jsi chyrá a já myslele že  záleží jak daleko   posíláš útok někdy jede 8 minut a to jsou hrady v Tvé blízkosti a když  útoky posíláš  daleko tak   múže jet i  3 hodiny , Já na hrady  v mé bízkosti neútočím a útoky na hrady vlastě ani neposílám . To je odpověd poslední . A jinak Tě mohu ujistit že  mi to ještě myslí dobře .
    Nesmíš jezdit se dřevoštítama:-) Taky existujou rychlopírka:-) I na hráče 800 daleko jedu s dřevoštítama 3hod za zlatky. Ale proč jezdit tak daleko? Stačí 120-150, ne? To pak s pírkem jedeš +-30min...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):

Nesmíš jezdit se dřevoštítama:-) Taky existujou rychlopírka:-) I na hráče 800 daleko jedu s dřevoštítama 3hod za zlatky. Ale proč jezdit tak daleko? Stačí 120-150, ne? To pak s pírkem jedeš +-30min...
    No, odpověď, že ve strategické bojové hře neposílám na hrady už vypovídá o všem :-) Já na hráče jedu i 600 polí 33 minut, stejně jako na cizáka se dřevem. A těším se na odvetku. Protože bránění i útočení k té hře patří. Takže se omlouvám, že jsem si dovolila poradit takovou hloupost, jako je hráčský duel. :-D :-D

Stracka @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    To kolo neštěstí je ještě k jednání, nebo je to zabetonované na furt?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    v tuhle chvíli nikdo netuší... poptám se
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    Druid napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    v tuhle chvíli nikdo netuší... poptám se
    No já nevidím naději. Jen prostě za rok možná zatočím. Ale jistě nekoupím nic ani za 5korun ;-) když sem to vydržel tak dlouho, vydržím ještě déle :-)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.