Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Technické problémy | 15. 8.

11113

Komentáře

• Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    kazatel95 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Vždyť to píšu. Jenže ono to bylo napsáno, jako kdyby nevadilo, že někdo ukradne auto, ale to, že v něm třeba jezdí :-)) 
    No krásnej příklad-o to přesně jde to že jezdíš v kradenym autě podle předpisů z tebe nedělá nevinnýho :)
    To sice ano, jenže mě vadí už to, že ho někdo ukradl :-D

Stracka @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    Není nad krásnou taškařici. Někdo se pohoršuje, jiní lumpačí a někteří to využijí optimálně bez povšimnutí ;-)
    Ale to je rozmanitost..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Není nad krásnou taškařici. Někdo se pohoršuje, jiní lumpačí a někteří to využijí optimálně bez povšimnutí ;-)
    Ale to je rozmanitost..
    alespon to trosku rozcerilo stojate vody a snad to nekoho rozhoupalo k akci
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 16.08.2018
    Všiml sem si i podstatných věcí pro hru, které se řeší. Udivilo mě totiž, že spustili staré akce. A protože je mám rád z nostalgie a tak všeobecně.. najednou jsem to uviděl. JO! Ti buzeranti si myslí, že do toho snad narvem prachy. Ale vzhled omezili na jeden kus. Zoufalství :-)

Problém je v tom, že není priorita řešit problémy. Budiž. Přidejte dalších 5 vyskakovacích oken..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,315
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Všiml sem si i podstatných věcí pro hru, které se řeší. Udivilo mě totiž, že spustili staré akce. A protože je mám rád z nostalgie a tak všeobecně.. najednou jsem to uviděl. JO! Ti buzeranti si myslí, že do toho snad narvem prachy. Ale vzhled omezili na jeden kus. Zoufalství :-)

Problém je v tom, že není priorita řešit problémy. Budiž. Přidejte dalších 5 vyskakovacích oken..

Vzhled býval vždy omezený na jeden kus. Neomezený byl v té druhé akci kde se dá koupit.
    Balík4 @ cs 1
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    upraveno 16.08.2018
    :-((
    To klání na slávu je jak seznam multi multi :-))
    No co jiného s takovým dárečkem udělat .. škoda to nevyužít
    Balík4 @ cs 1
  • emkopa (CZ1)emkopa (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Mam udelane podsveti a nechce mne to prepnout do mistrovske urovne poradte co delat dekuji
    emkopa @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
    emkopa (CZ1) napsal(a):
    Mam udelane podsveti a nechce mne to prepnout do mistrovske urovne poradte co delat dekuji
    Ahoj, kliknul jsi na tu ikonu vlevo dole v podsvětí, aby ti to ukončilo tu základní mapu .....? 

Čekal jsem, že budou v diskusi k srpnové aktualizaci 2 nějaké příspěvky ke kovárně OP, ale diskuse je uzamčena. Asi není ani z pohledu modíků o čem diskutovat, tak se to uzamklo. Proč ne :-)  Přijde jistě brzy další novinka s novým diskusním vláknem.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,571
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Čekal jsem, že budou v diskusi k srpnové aktualizaci 2 nějaké příspěvky ke kovárně OP, ale diskuse je uzamčena. Asi není ani z pohledu modíků o čem diskutovat, tak se to uzamklo. Proč ne :-)  Přijde jistě brzy další novinka s novým diskusním vláknem.
    Ehh, pardon, jsem to zamkla, aby tam lidi nepsali ohledně výpadku a pak jsem to zapomněla otevřít... napraveno :)
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 246
    Čert vem nějakou akvu nebo drobnější ztráty.Já co mě do dneška vadí že mi GG dluží díky aktualizaci i přes důkazy nomádský desky.Bohužel hanrdrokavat se s náckama nemá cenu,za pokus to stálo akorát nervy.Jednou mě oškubali nenávratně o 32000 Rublů a naposledy o nomádský desky.A že jich nebylo málo.I přes to že jsem posílal fotku Zoe očekával sem podporu.Já se pak nedivím že lidi nadávaj.Další co mě zarazilo že skončila kamarádka která to hrála dlouhou dobu.A dobře to odůvodnila.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Čert vem nějakou akvu nebo drobnější ztráty.Já co mě do dneška vadí že mi GG dluží díky aktualizaci i přes důkazy nomádský desky.Bohužel hanrdrokavat se s náckama nemá cenu,za pokus to stálo akorát nervy.Jednou mě oškubali nenávratně o 32000 Rublů a naposledy o nomádský desky.A že jich nebylo málo.I přes to že jsem posílal fotku Zoe očekával sem podporu.Já se pak nedivím že lidi nadávaj.Další co mě zarazilo že skončila kamarádka která to hrála dlouhou dobu.A dobře to odůvodnila.
    o jake akve to mluvis? a jsi si jistej ze to patri sem? a nacek jsi mozna, tak ty.
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,939
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    o jake akve to mluvis? a jsi si jistej ze to patri sem? a nacek jsi mozna, tak ty.
    Ahoj všem ,
    nerada se pletu do takových věcí , ale kdyby se to stalo tobě petitlup to by padalo nadávek .
    Jedmo je pravda když něco GGS pokazí  tak by to měli napravit  .
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 246
    Petitlupe ty jdi laskavě někam kde končej moje záda.Neustále obhajuješ zlodějskou společnost.A napíšu ti to po pravdě spousta mích kamarádů skončila z tohoto důvodu do slova a do písmene mi napsali že sou GG zloději.To že sem napsal že Čert vem akvu,je mimo z této diskuze napsal to tady Silikony že mu zmizela ze skladu akva.Tak proto sem napsal že je to drobná věc kterou máš na jeden maximálně dva zátahy jedna malá a velká.Ale vem si když se ti vypaří po aktualizaci přes 18 táců desek tak to naštve ještě víc.A proto sem to odůvodnil že sou to náckové.Nebo mám snad napsat Židi?V Německu jich je plno a ty dokázali v životě národy jenom zotročovat a okrádat.
    KingDiamond2 @ cs 1
    upraveno 19.08.2018
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem ,
    nerada se pletu do takových věcí , ale kdyby se to stalo tobě petitlup to by padalo nadávek .
    Jedmo je pravda když něco GGS pokazí  tak by to měli napravit  .
    Takze nekomu nadavat do nacku je normalni? A davat sem nesmyslne prispevky taky? Tak si laskave zopakuj pravidla fora a kingdiamond2 at nezapomene i pravidla hry.
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    Myslím, že kvůli GGS se nemá vůbec cenu rafat mezi sebou. ;)
    Asi se všichni shodnem na tom, co tu psal Maty a to, že GGS jednoduše určité věci neumí.
    Jednu dobrou stránku to pro mě má. Když se fakt cítím mizerně z toho, jak umím věci pokazit, jdu se juknout, jak GGS řeší problémy a hned se cítím lépe - zas úplně nejhůř na tom nejsem. :smile:

Petitlupe ty jdi laskavě někam kde končej moje záda.Neustále obhajuješ zlodějskou společnost.A napíšu ti to po pravdě spousta mích kamarádů skončila z tohoto důvodu do slova a do písmene mi napsali že sou GG zloději.To že sem napsal že Čert vem akvu,je mimo z této diskuze napsal to tady Silikony že mu zmizela ze skladu akva.Tak proto sem napsal že je to drobná věc kterou máš na jeden maximálně dva zátahy jedna malá a velká.Ale vem si když se ti vypaří po aktualizaci přes 18 táců desek tak to naštve ještě víc.A proto sem to odůvodnil že sou to náckové.Nebo mám snad napsat Židi?V Německu jich je plno a ty dokázali v životě národy jenom zotročovat a okrádat.
    jenze nejsi sam kdo kdy o neco prisel a vetsina prisla o daleko vic nez ty, ale jen ty tu neustale brecis a meles jen hloupy bludy, ale co chtit po hraci, ktery si po tech letech mysli, ze cizak je opravdovej hrac
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
    jenze nejsi sam kdo kdy o neco prisel a vetsina prisla o daleko vic nez ty, ale jen ty tu neustale brecis a meles jen hloupy bludy, ale co chtit po hraci, ktery si po tech letech mysli, ze cizak je opravdovej hrac
    Nechcete si raději nadávat ve zprávách a nechat fórum na užitečnější věci? :)
    upraveno 19.08.2018
    EET (CZ1) napsal(a):
    Nechcete si raději nadávat ve zprávách a nechat fórum na užitečnější věci? :)
    to je zajimave, ze kdyz na to upozornim, tak jsem, ten obhajce ggs ;-) ale nekomu se prece nadavat muze a nekomu ne
Sign In to comment.