charakter aliancie CRICCOS GROUP

111

Komentáře

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Můžeš to uhasit okamžitě ale to pak těch 50 rubínů za odměnu ztrácí svůj význam
  • Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    nazdarek hraci ,hracky ,,,)))  tak hlasim sa z dovolenky, po navrate  idem pokracovat zasa trosku na hre a drtit CG,,, pridal sa ja krab ,takze to teraz naplanujeme a skusime hraca JM1 troskru potrapit,,,nuz vase komentare som cital,a dakujem vazenym za podporu ,,,aj nenavist vsetko berem,,je to hra a tvrda liga,,v style rokenrolu ,,,a budeme pokracovat ,,, vsetkym prajem pekne leto a krasne dni ,,ivo 

P.S.  nepodam vsetky spravy ,lebo dodrzim istu dohodu ,,takze len nieco posuniem,,ale hlavne sa tu neohovarajte a nenadavajte,na to som tu  neni zvedavy ,dakujem za pochopenie,,,ivo 
  • Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    ale par obrazkov vam tu podam,,chlapci sa polepsili ,,idu im tie lupezne prepady u rytierov ,,,velka vdaka,,len tak dalej ,,,ivo 

http://prntscr.com/kaw6uj
    http://prntscr.com/kaw7pr
    http://prntscr.com/kaw8hg

a to kazde rano nahanaju dedinky ,co im tatranko pobere,,,, nuz robia mi radost  ))))) taky maly zostrih ,,,mi makame  a co vy? ))))
  • GorgeousPatrik (SK1)GorgeousPatrik (SK1) Komentářů: 26SK1
    SHELBY TEN TVOJ HRAC  V ALI JE URCITE MENOVEC ZE? :-))

• GorgeousPatrik (SK1)GorgeousPatrik (SK1) Komentářů: 26SK1
    Sečo (SK1) napsal(a):
    Ahojme , Ulula Finkis prudko ohováraš a nemáš fakty .

Dám ťa do obrazu:
    1. Mulťáka tu nemáme žiadneho keby sme vedeli je von 
    2. môže byť že tu je DK špeh to sme, my ale nevymysleli to sú buď tahy vaše alebo dobrý kamaráti z realu.
    3. Ak sa niekto sťažuje za vaše "HU" bohužial nie každý hráč to znesie , ale istotne to nieje nikto z vedenia 
    4. Čo sa týka tých 9 útokov na svetoch :D pokiaľ viem išiel som ja sám otvorili ste bránu druhý krát zhorel hráč
    taká je hra azda ?
    Vy ste nás potom attakovali behom 5-6 hodín 17 ctimi útokmi čisto na svetoch ja som dostal fulku v danú hodinu na všetky svety HH ani slovo som nepovedal neplakal ako to udávaš 
    5. Dali sme vám primeranú odvetu 15 ctich útokov na svetoch v behu 3 hodín sám som to dirigoval taká "silná" ali by to mala zvládnuť ... a nie sa behom toho istého dňa presne na 11 ctu hodinu dať 39 útokov na svetoch
    "pár hráčov sme dostali zas 4 na všetky hrady "
    takto vybúriť a chceš mi povedať že niekto z vedenia vyplakúval ? 

Díky nedalo mi to napísať nemám rád drísty amen.

KOMEDIA AKO OBYCAJNE ,VZDY IM3 VYPLAKAVALO PO ALIANCIACH KED DOSTALI UTOKY
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    Cierny skorpion napsal(a):
    Sečo (SK1) napsal(a):
    Ahojme , Ulula Finkis prudko ohováraš a nemáš fakty .

Dám ťa do obrazu:
    1. Mulťáka tu nemáme žiadneho keby sme vedeli je von 
    2. môže byť že tu je DK špeh to sme, my ale nevymysleli to sú buď tahy vaše alebo dobrý kamaráti z realu.
    3. Ak sa niekto sťažuje za vaše "HU" bohužial nie každý hráč to znesie , ale istotne to nieje nikto z vedenia 
    4. Čo sa týka tých 9 útokov na svetoch :D pokiaľ viem išiel som ja sám otvorili ste bránu druhý krát zhorel hráč
    taká je hra azda ?
    Vy ste nás potom attakovali behom 5-6 hodín 17 ctimi útokmi čisto na svetoch ja som dostal fulku v danú hodinu na všetky svety HH ani slovo som nepovedal neplakal ako to udávaš 
    5. Dali sme vám primeranú odvetu 15 ctich útokov na svetoch v behu 3 hodín sám som to dirigoval taká "silná" ali by to mala zvládnuť ... a nie sa behom toho istého dňa presne na 11 ctu hodinu dať 39 útokov na svetoch
    "pár hráčov sme dostali zas 4 na všetky hrady "
    takto vybúriť a chceš mi povedať že niekto z vedenia vyplakúval ? 

Díky nedalo mi to napísať nemám rád drísty amen.

KOMEDIA AKO OBYCAJNE ,VZDY IM3 VYPLAKAVALO PO ALIANCIACH KED DOSTALI UTOKY
    ked ggs rozhodlo ze bude tejto hry farma tak sa necudujme hracom :D
    Tak mě to nedalo a několik postřehů vám tady napíšu 
    1) Tak pro všechny -- přečtěte si pravidla hry  majitele tj. GGS a nikde nenajdete že utoky a pod jsou zakázané 
         utoky na vše jsou povolené tak nevidím duvod tady plakat
    2) je zakázáno mít 2 a více účtu na servru tak že to je jediné co GGS nepotírá a vypadá to že ani nechce
    3) sloučení  sk a cz je opravdu škoda asi by to oživilo hru hlavně asi by polovic hráčů na sk řvala co si to ti hrači dovolujou chápu sk si udělala uplně jiná pravidla a ve hře se vžila a většina to respektuje. A na cz je to podobné ale daleko tvrdší tak že hrači sk by si asi musela dlouho srovnávat z jiným způsobem hry
    4) ti co by s tím nesouhlasili si musí respektovat že na cz je mnohem více hráčů tak že by se museli podřídit
    5)Pro skorpika :-)) skorpi ty si vubec neuvědomuješ sílu  metrixu  a asi by stím byly hotovi za chvilku tak že  delší dobu bys nehrál a jen hasil

Tyhle postřehy jsem si nevycucal  z prstu  hraju na obouch servrech a znám poměry jak na sk tak na cz

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Jestli ti přijde že je to jen o farmaření, začni metat útoky na všechny hráče okolo, oni ti to vrátí  a zazvonil zvonec, farmy je konec. Mohu 100% zaručit že to je při nejmenším účinnější než si tu stěžovat na fóru... ;)
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Jestli ti přijde že je to jen o farmaření, začni metat útoky na všechny hráče okolo, oni ti to vrátí  a zazvonil zvonec, farmy je konec. Mohu 100% zaručit že to je při nejmenším účinnější než si tu stěžovat na fóru... ;)
    No 5 hráčů nemuž nic zpusobyt ale pokud by se rozjeli celé aliance pak ano to by byl mazec a myslím že CG by to asi neustála ikdyž jsou tam dobří hráči
    Skorpi na každeho se najde učina zbraň jen že na sk se tyto zpusoby moc nepoužívají kdežto na cz jsou docela časté 
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • DruidDruid Komentářů: 994Moderator
    aci2 (SK1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    No 5 hráčů nemuž nic zpusobyt ale pokud by se rozjeli celé aliance pak ano to by byl mazec a myslím že CG by to asi neustála ikdyž jsou tam dobří hráči
    Skorpi na každeho se najde učina zbraň jen že na sk se tyto zpusoby moc nepoužívají kdežto na cz jsou docela časté 

forum sluzi kde sa mozu hraci vyjadrit svoje nazory :) ggs urobila tejto hry farmu a to ma nikto nepresvedci :D v udalostiach zrusili velitelov ktory boli dobry na realnych hracov napriklad vrana,votrelec uz mozu hraci kupit len za rubiny a nahradili ich velitelia ktore sa daju pouzit na neovladanych hracov :D slonovina a velitelia od menavcoch mozu si tak ggs strcit za klobuk :D dalsia vec hraci by boli hlupy kupovat rubiny 50t rubinov stoji 20eura bez bonusu :D v hamburgu si myslia ze slovaci maju ake platy na slovensku :D ? v ggs manazeri nevedia ako sa tocia obchody si myslia ze ked navysa cenu ze im cely svet bude zobat z ruky uz taka doba skoncila :D hovorim 100t rubinov za 5 eura ked budu predavat ozivia obchody :) inak mozu tuto hru tak zavriet :D kvalita hry uz davno prepadla dole . Na slovensku mame tolko sikovnych ludi keby zalozili podobnu firmu verim tomu ze by GGS by polozili na lopatky :)
    co je tak špatného na slonovině a na veliteli z měničů?  
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • DruidDruid Komentářů: 994Moderator
    Druid napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

forum sluzi kde sa mozu hraci vyjadrit svoje nazory :) ggs urobila tejto hry farmu a to ma nikto nepresvedci :D v udalostiach zrusili velitelov ktory boli dobry na realnych hracov napriklad vrana,votrelec uz mozu hraci kupit len za rubiny a nahradili ich velitelia ktore sa daju pouzit na neovladanych hracov :D slonovina a velitelia od menavcoch mozu si tak ggs strcit za klobuk :D dalsia vec hraci by boli hlupy kupovat rubiny 50t rubinov stoji 20eura bez bonusu :D v hamburgu si myslia ze slovaci maju ake platy na slovensku :D ? v ggs manazeri nevedia ako sa tocia obchody si myslia ze ked navysa cenu ze im cely svet bude zobat z ruky uz taka doba skoncila :D hovorim 100t rubinov za 5 eura ked budu predavat ozivia obchody :) inak mozu tuto hru tak zavriet :D kvalita hry uz davno prepadla dole . Na slovensku mame tolko sikovnych ludi keby zalozili podobnu firmu verim tomu ze by GGS by polozili na lopatky :)
    poskladaj snim utok a posli ho na silneho hraca a sam uvidis ze neprejdes snim ani cez kridlo :) jedine ze budes snim len farmarov nahanat :D jedine len kamene su dobre od slonoviny :)
    tak já asi neprojdu ani u slabšího hráče :) ale říkali že je dobrý, tak se poptám odborníků :)
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Druid napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

poskladaj snim utok a posli ho na silneho hraca a sam uvidis ze neprejdes snim ani cez kridlo :) jedine ze budes snim len farmarov nahanat :D jedine len kamene su dobre od slonoviny :)
    a videl jsi utok plne vykovanyho povolavace nebo jen neco papouskujes?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    upraveno 07.08.2018
    Mě by zajímalo, co je opravdu silný velitel, když Slonovina a měniči jsou na nic...
    Jako, že na cizáka vrazím 3 šutry na křídla a jeden na dvorek a pak bude Epic, nebo jak?
    Posledně na mě jel kupovanej velitel (Horal) s full rubínovim útokem, ale útok poskládanej na pendrek tak, že jsem udržel křídla a přišel asi o 850 obránců. V odvetě jsem mu sundal 3,6k obrany cizákem s kamenama z měniče.
    Hlavně dostal nakládačku, protože měl blbě nastavenou obranu, protože odvetu nečekal, nebo jí nečekal tak brzo a prošel jsem mu střed třetí vlnou. Když porovnám svého nej velitele s Mistrem povolávačem, tak je proti němu pořád slabej...
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• alatyr (SK1)alatyr (SK1) Komentářů: 7
    Druid napsal(a):
    Hráč mbrh na mňa dal útoky na svetoch .. svety vôbec nepostavané žiadna obrana nič.. on má o 750 lvl viac a dá utok na legendarku 50 .. Akurát si usvedčil že je kkt a obral ma o česť ktorej má kopec..
    kdyby měl tolik cti, tak by Ti žádnou nevzal, jinak, jak už tu někde psal Hugolínek, pokud má někdo vysokou čest, musí počítat s tím, že mu jí někdo bude chtít vzít,  a jinak pravidla ggs umožňují lvl 70 útočit již na lvl 51, legenda v tom nehraje žádnou roli. 
    tak toto je sila ... pred rokmi keď ešte o legendárnej úrovni server ani nechyroval, takéto útoky boli na dennom poriadku ... dosiahla som level 51 a točila ma jedna nemenovaná aliancia všade a denno-denne ... samozrejme kvôli cti ... to že som horela nikoho nezaujímalo, že boli o 20 levelov silnejší tiež nie ... teraz to niekto spraví a zrazu je to neetické? myslím si, že hráš zlú hru, GGS ich má v ponuke hneď niekoľko, nehraj bojovú ak tu chceš vypisovať voloviny a urážať iných ľudí ... Panther one myslím si že si ešte nezažil neetické chovanie, keď tu tak čítam niektoré príspevky fakt sa musím smiať  :D som zvedavá čo by si robil keby ťa niekto točil z dedinky na svete ktorú máš pri hrade tak 1 - 2 políčka ... a tiež to bolo bežné ... starí harcovníci ti to len potvrdia, škoda že ich zostalo tak málo ... peknú hru alatyr
    alatyr @ sk 1
  • ElHabanero (SK1)ElHabanero (SK1) Komentářů: 22
     popravde tieto super spoločenstva su len banda zbabelcov čo sa schovavaju jeden za druheho to platí pre všetkych bez vynimky        
  • ElHabanero (SK1)ElHabanero (SK1) Komentářů: 22
    no predstav si že syn sa nepridal do IM3 a predsa ho nevypalili ani nenapadli a to je už vyše mesiaca no žeby protekcia Finkis ?
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    ElHabanero (SK1) napsal(a):
    no predstav si že syn sa nepridal do IM3 a predsa ho nevypalili ani nenapadli a to je už vyše mesiaca no žeby protekcia Finkis ?
    a že by ses alespoň naučil pravidla fora, když už tu chceš hanit, a nedělal multiposty ? :))
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Sign In to comment.