Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k srpnové aktualizaci #2

2

Komentáře

• LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) SK1 Komentářů: 410
    upraveno 13.08.2018
    Úplná Blbosť.. :D

Dúfam že Bitva národů bude lepšia  než táto fúzia B)o:)

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 77
    jj riadna blbost :-D
    RReennyy @ sk 1
  • Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Myslim že transfuze bude pro mnoho znas na mistě  :D
    Roman Štiller @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Fuzia dosť zložita oproti kovaniu brneni a kamenov, spústa hráčov to teraz skúša a nejde im to, pretože im chýbaju mince a katalyzátory, robiť premenu katalyzátorov, aleb kúpa za rubíny - to moc lakať nebude.
    Dalšia otázka, či sa budu dať získať z odmien.....
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Fuzia dosť zložita oproti kovaniu brneni a kamenov, spústa hráčov to teraz skúša a nejde im to, pretože im chýbaju mince a katalyzátory, robiť premenu katalyzátorov, aleb kúpa za rubíny - to moc lakať nebude.
    Po zavedení kovárny budete moci získat jak fúzní mince, tak dekorační katalyzátory z událostí ve hře.

Ďalšia otázka je, z akých udalostí? Zase budú prerábať odmeny nomádov a podobne alebo to budú odmeny z mesačných akcií prípadne ťažení?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 859
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    Myslim že transfuze bude pro mnoho znas na mistě  :D
    asi myslíš finanční transfúzi že?
    Mik Mak
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    https://ctrlv.cz/1xUm

Ešte toto by ma zaujímalo čo je? Keď kliknem na ciele aj zdroje, tak sa mi neukáže nič. A nechápem ani tie štvorlístky, prečo sú nimi označené kolosy?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,034
    upraveno 13.08.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Až to pride pondelok, uvidíme ako to bude fungovať a kolkí zas budu remcať.
    Môžeš si to vyskúšať na testovacom serveri. No podľa mňa je to zbytočne komplikované :neutral:
    Tak jsem tedy na ten test server kouknul a ano, je to komplikované. Vůbec nechápu, na co má být celý systém katalyzátorů. Aby si mohli odškrtnout, že přidaj do odměn novou kravinu? K čemu jsou syntézní mince? Proč to prostě nemůže spotřebovávat jen dekoraci a energii? 

Ale abych jen nekritizoval, líbí se mi myšlenka levelů, pravda, dělá v tom trochu bordel, co je ale pozitivní, odpadá tím po letech potřeba používat jen nejsilnější ozdobáky, můžete si hrad vyzdobit podle sebe a dekorace na smysluplný level vylepšit. Oproti systému z BF tu totiž náročnost vylepšení na další level není závislá na levelu počátečním. 

Tady se vlastně asi dostávám k významu katalyzátorů, ale přepisovat první část kvůli tomu nebudu. Pokud to chápu správně, systém katalyzátorů má ztížit vylepšování vysokých úrovní dekorací (určité levely jdou vylepšovat jen s katalyzátory vyšších úrovní a úroveň katalyzátoru 5 nejde vyrobit), jinými slovy je to určitá ochrana proti rychlému znehodnocení top dekorací. I tak je to řešení poněkud nešťastné. Pravda, účinné, pokud budou level 5 katalyzátory v odměnách rozděleny rozumně. Nicméně tady hodně převládla efektivita nad pohodlím hráčů a celkovou přehledností systému, což není dobře. 
    Podlě mě se tu nabízí 2 alternativy:
    a) Výrazně zrychlit navyšování XP potřebných na další level pro velmi kvalitní dekorace. V současnosti na vylepšení dekorace potřebujete (5*úroveň dekorace + 15) XP, já bych se klidně nebál u nějakých třeba 300VP zvyšovat požadavek i o 100+XP na level.
    b) A tohle by možná byla lepší varianta, omezit rozsah o kolik slabší dekorace jde použít jako zdroj pro vylepšení. Tady nechci moc vytahovat konkrétní čísla, určitě na to má GGS zvláštní oddělení, tak ať počítaj :D 
    Díky, vyřídíme :)

Cierny skorpion napsal(a):
    skvor  by mali v ggs sa venovat aby ostranili bugy v hre a aby sa vyvojari venovali o prepojenie serverov kde by sa hraci stretli vzajomne v turnaji realnych hracov a nie tam farmarske udalosti nahanat :D 
    Propojení serverů nebude :/

Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    ahoj a už půjde obchod s kouzly?jak se mluvilo předtím že v další aktualizaci už bude funkční?
    Měl by být funkční při příších měničích :)

Aktualizace zaměřená na zisk pro GGS, znehodnotí ti silnější okrasky, je to složité. U měničů zas na předních příčkách bude ten, kdo si to zaplatí...

Zoe, vyřiď jim, že je to aktualizace k (edit) a můžou si jí strčit do (edit)!

Když se na to teď podíváš ve hře, tak to nevypadá, že by to silnější okrasy nějak výrazně znehodnotilo, rozhodně ne nějak rychle...

yaponec (SK1) napsal(a):
    Po zavedení kovárny budete moci získat jak fúzní mince, tak dekorační katalyzátory z událostí ve hře.

Ďalšia otázka je, z akých udalostí? Zase budú prerábať odmeny nomádov a podobne alebo to budú odmeny z mesačných akcií prípadne ťažení?
    Zeptala jsem se (kdyžtak to pro jistotu prosím ještě připomeň, třeba zítra)...

Edit: Budou k dispozici ve všech událostech kromě Bitvy o Berimond (království) :)

Ešte toto by ma zaujímalo čo je? Keď kliknem na ciele aj zdroje, tak sa mi neukáže nič. A nechápem ani tie štvorlístky, prečo sú nimi označené kolosy?
    Mělo by to ukázat dekorace (ve skladu), které můžou být použité jako zdroj/cíl... takže já tam mám třeba zámeckou zahradu - zvláštní je, že se zobrazí jenom v záložce "zdroje a cíle", přitom ani v jedné ze záložek jenom "zdroje" nebo jenom "cíle" není... zkusím zjistit, jak to má fungovat/jestli to je chyba...
    Edit: Záložka "Zdroje a cíle" ukazuje dekorace, které mohou být použity oběma způsoby, záložka jenom "zdroje" nebo jenom "cíle" ukazuje dekorace, které mohou být použity pouze tím jedním daným způsobem.

Čtyřlístky by měly označovat "unikátní" dekorace, jejich množství ve skladu je omezeno na 50 kusů - a měly by tam patřit i vylepšené dekorace tímhle "fúzním systémem"...
    Post edited by Zoe on
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 859

protože kolosy si můžem jako již standartně strčit do zadele...

vážně nechápu jak z úplně jednoduché záležitosti někdo dokáže vytvořit takovou složitou a naprosto zbytečnou krávovinu....jaký byl problém v tom nechat to vylepšování třeba za určitý počet VP. Třeba vylepšení o 5VP zvolené okrasy by stálo 1000VP jiné naprosto zbytečné okrasy(nebo spíš okras). Chci vylepšit jezírko berimondských králů, tak na to vylepšení spotřebuji 10 kolosů nebo parků nebo zahrad atp. a je to hotovo ne?

ale to ne...hulákáme tady bůhvíjak dlouho aby se daly prodat kolosy(nebo jinak spotřebovat) tak se jich zase nezbavíme...aspoň já ty čtyřlístky takhle chápu :/
    Mik Mak
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,034

protože kolosy si můžem jako již standartně strčit do zadele...

vážně nechápu jak z úplně jednoduché záležitosti někdo dokáže vytvořit takovou složitou a naprosto zbytečnou krávovinu....jaký byl problém v tom nechat to vylepšování třeba za určitý počet VP. Třeba vylepšení o 5VP zvolené okrasy by stálo 1000VP jiné naprosto zbytečné okrasy(nebo spíš okras). Chci vylepšit jezírko berimondských králů, tak na to vylepšení spotřebuji 10 kolosů nebo parků nebo zahrad atp. a je to hotovo ne?

ale to ne...hulákáme tady bůhvíjak dlouho aby se daly prodat kolosy(nebo jinak spotřebovat) tak se jich zase nezbavíme...aspoň já ty čtyřlístky takhle chápu :/
    Díky, vyřídíme :)
    upraveno 13.08.2018
    Haloooo Zoe prosim, ktory *** vymyslel tu fuznu kravinu - myslim tlacidlo, tam kde bol prehlad dediniek na svetoch, prehlad okupovanych ostrovov??? Ako sa mam teraz rychlo preklikavat, ked chcem konkretu dedinku, alebo ostrov????

Edit: uz som to nasiel, je to v zalozke sprava - kto nebudete vediet, tak je to tam !!!
    Post edited by Zoe on
    RReennyy @ sk 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Haloooo Zoe prosim, ktory *** vymyslel tu fuznu kravinu - myslim tlacidlo, tam kde bol prehlad dediniek na svetoch, prehlad okupovanych ostrovov??? Ako sa mam teraz rychlo preklikavat, ked chcem konkretu dedinku, alebo ostrov????

Edit: uz som to nasiel, je to v zalozke sprava - kto nebudete vediet, tak je to tam !!!

Sere pes na dědinky a ostrovy. Hraje se na zelí a v kovárně.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    RReennyy (SK1) napsal(a):

Sere pes na dědinky a ostrovy. Hraje se na zelí a v kovárně.
    Jaaaj, ja som zabudol >:):D .:
    RReennyy @ sk 1
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    chápu dobře, že na Den konfliktu se klidně můžeme vyfláknout a udělat si prázdniny, protože prostě pro nás ta akce jako pro alianci není? Že stejně nic nedostaneme? Tak to je fakt prima motivační akce.... díky za to.  Takže zpět k bazénu... 
    Hugolínek @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,556
    upraveno 13.08.2018
    Vidím, že složitější už to udělat nešlo... Další kravina co mě nebude zajímat...
    Edit jo a na 20. srpna zapnout holuba, to je dobré vědět. Už vyřešili ty mulťáky? 
    3.   20. - 21. sprna
    Získejte slávu v PvP bitvách (proti jiným hráčům)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Bull (CZ1)Bull (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Tak jsem chvíli študoval difuzní nesmysl a zjistil že jsem že jsem nic nezjistil snad jen to že bych mohl snadno provětrat kartu a ani potom bych nevěděl co dál takže si toho nebudu všímat a budu dělat že to tam není,všem odvážným fůzerům přeji hodně štěstí :dizzy:
    Bull @ 4
  • Bull (CZ1)Bull (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Ta kovárna je normálně super. Zpočátku jsem si říkal, že GGS zavede do hry něco složitého, protože do složitého systému lze zabudovat max možností pro platby. To naštěstí neudělali a naopak zavedli zcela prostý systém, který každý pochopí už při běžném skouknutí. Velice lákavá je možnost, kováním snížit hodnotu dekorky, podle toho jak je to popsáno, což se vyplatí, protože když se zbavuji dekorky prodejem, je určitě dobré a třeba i za určitou platbu mít možnost jí před tím nějakým stylem znehodnotit. Velice kladně bych hodnotil možnost koupit si zámeckou zahradu za 40k rubínů. Myslím, že to vůbec není přemrštěné a zcela to odráží hodnotu této dekorace.S omezeným objemem skladu taky plně souhlasím. Všichni teď budou v kovárně kovat a kovat a kovat.... a tím by logicky přetěžovali sklad a toto alespoň zčásti bude hráče krotit v naprosto šíleném, bezhlavém až fanatickém kování všeho co mají na hradech za jakoukoliv částku, čímž se jasně ukazuje, že GGS myslí hlavně na nás hráče.

Ohledně bitvy národů plně stojím za nápadem pvp bitek. Klání aliancí bylo změněno, protože bylo zneužívané mulťákama a domluvenejma útokama, což samozřejmě v bitvě národů nepude, protože zcela ojedinělý systém okočírování této akce, už z jádra věci jakékoliv podvádění vylučuje.

Jsem plně spokojen a doufám v další takto špičkové nápady.

Rozdíl mezi GGS a mnou je ten, že já to myslím ze srandy, GGS naprosto vážně.

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Ta kovárna je normálně super. Zpočátku jsem si říkal, že GGS zavede do hry něco složitého, protože do složitého systému lze zabudovat max možností pro platby. To naštěstí neudělali a naopak zavedli zcela prostý systém, který každý pochopí už při běžném skouknutí. Velice lákavá je možnost, kováním snížit hodnotu dekorky, podle toho jak je to popsáno, což se vyplatí, protože když se zbavuji dekorky prodejem, je určitě dobré a třeba i za určitou platbu mít možnost jí před tím nějakým stylem znehodnotit. Velice kladně bych hodnotil možnost koupit si zámeckou zahradu za 40k rubínů. Myslím, že to vůbec není přemrštěné a zcela to odráží hodnotu této dekorace.S omezeným objemem skladu taky plně souhlasím. Všichni teď budou v kovárně kovat a kovat a kovat.... a tím by logicky přetěžovali sklad a toto alespoň zčásti bude hráče krotit v naprosto šíleném, bezhlavém až fanatickém kování všeho co mají na hradech za jakoukoliv částku, čímž se jasně ukazuje, že GGS myslí hlavně na nás hráče.

Ohledně bitvy národů plně stojím za nápadem pvp bitek. Klání aliancí bylo změněno, protože bylo zneužívané mulťákama a domluvenejma útokama, což samozřejmě v bitvě národů nepude, protože zcela ojedinělý systém okočírování této akce, už z jádra věci jakékoliv podvádění vylučuje.

Jsem plně spokojen a doufám v další takto špičkové nápady.

Rozdíl mezi GGS a mnou je ten, že já to myslím ze srandy, GGS naprosto vážně.

Lépe bych to nepopsal,super komentář díky .)
    Bull @ 4
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Počet a obsah příspěvků zcela odpovídá tomu co vymysleli. Jaké jsou odezvy u našich západních sousedů?
    Balík4 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Kdy prosim Vas nabehne ten zved? Dneska by mel byt zase artefakt.
Sign In to comment.