Diskuze k srpnové aktualizaci #1

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)
Post edited by Zoe on
«1345

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    Jako fakt? Zase tu máme z ničeho nic vybavení o několik úrovní nad čímkoliv jiným ve hře? Proč? Tedy jasně, všichni víme proč, ale tohle už fakt přehání. 
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Ze priblba :D http://prntscr.com/ka02g2

Zoe oprav to 
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    upraveno 23.07.2018
    kolko bude stáť to vybavenie? ......že či to budem skladať mesiac alebo rok, možno 2 :D
    Post edited by forever wild (SK1) on
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ze priblba :D http://prntscr.com/ka02g2

Zoe oprav to 
    Na mou obhajobu... překládala jsem to asi v jednu v noci... a u toho jsem si říkala, že jsem blbá, že jsem to nepřeložila dřív... tak se to do toho holt promítlo, mno :D opraveno, děkuju :)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jako fakt? Zase tu máme z ničeho nic vybavení o několik úrovní nad čímkoliv jiným ve hře? Proč? Tedy jasně, všichni víme proč, ale tohle už fakt přehání. 
    Zeptám se, jestli nám k tomu něco řeknou...

kolko bude stáť to vybavenie? ......že či to budem skalať mesiac alebo rok, možno 2 :D
    Zkusím zjistit :)
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 133CZ1
    nechci malovat čerta na zeď, ale tenhle kastoš znamená konec ůtoků na hráče, no, aspoň vidíme jakým směrem se GGS vydalo. 
    premysl danek @ cs 1
    nechci malovat čerta na zeď, ale tenhle kastoš znamená konec ůtoků na hráče, no, aspoň vidíme jakým směrem se GGS vydalo. 
    No...záleží samozřejmě na náročnosti získání. Pokud to půjde jednoduše, znamená to opravdu konec PvP jako takového, pokud to půjde těžko, odnesou to ještě víc než teď slabší aliance, jelikož do top ali to už nebude mít smysl ani hromadným útokem natož samostatně :-/
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 913CZ1
    Neboj, do pár dní se bude dát koupit novej, megaluxusní velouš za ruble, aby byl adekvátní tomuhle kastošej...
    Strad75 @ cs 1
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 133CZ1
    To je fakt, teď už budeme jen čekat na velouše, co bude mít 250% na nádvoří :) Jinak skoro mi ukápla slza, že nám laskavě daj do královských úkolů slonovinovou královnu :)
    premysl danek @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    upraveno 24.07.2018
    Tahle hra mě baví každý den méně... Ani nemám velitele co by měl 120% na dvorek. :(

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Já jen doufám, že díky tomu kastíkovi neutnou mistra a zbytek výbavy si budu muset zacvakat. Asi by mi prasklo to co mi visí ( jak kdy ) :D

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    A co kdyby útoky na hráče jednoduše úpně zrušili? :D
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Takže... cenu nám prozradit předem nemohou, nicméně by vybavení mělo být relativně drahé, aby nebylo příliš snadné ho získat.

Pokud jde o důvod k takto silnému vybavení:
    Mělo by jít o "protiváhu" k silnějšímu z měničských velitelů, kastelán by měl být založen na zpětné vazbě od hráčů (kteří se ptali po nějakém silnějším kastelánovi).
    Mimo to se teď do hry dostávali především velitelé, takže jde o kastelána, který by to měl trochu vyrovnat - i když to nemám potvrzené, není úplně nereálné, že by se dříve nebo později objeví nějaký silnější velitel...

A "staré" vybavení u měničů zůstane i nadále v obchodě :)

• Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Zoe napsal(a):
    Takže... cenu nám prozradit předem nemohou, nicméně by vybavení mělo být relativně drahé, aby nebylo příliš snadné ho získat.

Mělo by jít o "protiváhu" k silnějšímu z měničských velitelů, kastelán by měl být založen na zpětné vazbě od hráčů (kteří se ptali po nějakém silnějším kastelánovi).
    Mimo to se teď do hry dostávali především velitelé, takže jde o kastelána, který by to měl trochu vyrovnat - i když to nemám potvrzené, není úplně nereálné, že by se dříve nebo později objeví nějaký silnější velitel...

Zcela irelevantní zpětná vazba. Každý obránce má možnost nastrkat do hradu co nejvíc obrany, kdežto útočník
    je omezen počtem vln a objemem jednotek na křídlech a středu. Navíc pokud je obránce ve fungující alianci, má možnost využít podpory spoluhráčů. Přiznejme si, že jde o totální přešlap ze strany GGS. Kasteláni by měli 
    být slabší než velitelé, a to z výše popsaných důvodů. Ani nevim jestli toho kastíka chci, páč by se u mě na kafíčku nikdo nestavil, aspoň nikdo kdo má všech 5 pohromadě.  :(

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Začinam mať dojem, že to nakoniec skončí pri velitelovi ktorý bude mať 200% na všetko a zistime že ma niekto vypalil, len ak mi zobrazi výpis.
    A ako protivahu bude zas kastloš tiež 200% na všetko.
    Kolko hráčov ho získa????,,??
    Budu asi ešte večšie rozdiely ako doteraz.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Zcela irelevantní zpětná vazba. Každý obránce má možnost nastrkat do hradu co nejvíc obrany, kdežto útočník
    je omezen počtem vln a objemem jednotek na křídlech a středu. Navíc pokud je obránce ve fungující alianci, má možnost využít podpory spoluhráčů. Přiznejme si, že jde o totální přešlap ze strany GGS. Kasteláni by měli 
    být slabší než velitelé, a to z výše popsaných důvodů. Ani nevim jestli toho kastíka chci, páč by se u mě na kafíčku nikdo nestavil, aspoň nikdo kdo má všech 5 pohromadě.  :(
    taky by mě docela zajímalo čí to byla zpětná vazba....vždyť od posílení síly obránců nemůže mít s obranou nikdo problém

Jendaare stavil to se neboj....těch nenažranců je třeba se někde zbavit :D:D:D
    Mik Mak
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

taky by mě docela zajímalo čí to byla zpětná vazba....vždyť od posílení síly obránců nemůže mít s obranou nikdo problém

Tak taky záleží, jak často a kolik útoků na tebe jede, jasně, s plamenomety a kompozity veterány udržíš téměř všechno, ale když dojdou, tak už to začíná být dost problém. Na druhou stranu pokud jede jeden útok, není problém stáhnout obranu na jeden hrad, tedy zachránit to počtem, a pokud jede všude, přehodíš síň, takže když se chce, tak to jde. Samozřejmě problém s obranou budou mít nízké legendy proti vysokým, což ale rozhodně není chyba kastelánů.
    Hlavně je ale třeba brát v úvahu, že nepoměr síly kastelána a velitele je již kompenzován jinde, jednak jsou to podpory (což je podle mě původ problému, kvůli kterému se ideální rovnováhy nikdy dosáhnout nedá), dále stavební díl, kterým lze momentálně dosáhnout až 395 vojáků na hradbách bez dalších bonusů a nakonec i prostředky, které přímo zvyšují sílu obránců, což útočník u blízkařů nemá jak kompenzovat. 
    A síla tohohle kastelána je problematická i z hlediska strategie, jelikož tu najednou máme něco, co je nejlepší úplně ve všech významných hodnotách (snad s vojáky na hradbách by se dalo dostat výš, ale ta síla to celkem slušně kompenzuje) a tedy pokud mám tohle, nemá naprosto smysl uvažovat, co mám použít. Pravda, ten výběr není nic extra ani teď, ale je to alespoň něco. 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Tak taky záleží, jak často a kolik útoků na tebe jede, jasně, s plamenomety a kompozity veterány udržíš téměř všechno, ale když dojdou, tak už to začíná být dost problém. Na druhou stranu pokud jede jeden útok, není problém stáhnout obranu na jeden hrad, tedy zachránit to počtem, a pokud jede všude, přehodíš síň, takže když se chce, tak to jde. Samozřejmě problém s obranou budou mít nízké legendy proti vysokým, což ale rozhodně není chyba kastelánů.
    Hlavně je ale třeba brát v úvahu, že nepoměr síly kastelána a velitele je již kompenzován jinde, jednak jsou to podpory (což je podle mě původ problému, kvůli kterému se ideální rovnováhy nikdy dosáhnout nedá), dále stavební díl, kterým lze momentálně dosáhnout až 395 vojáků na hradbách bez dalších bonusů a nakonec i prostředky, které přímo zvyšují sílu obránců, což útočník u blízkařů nemá jak kompenzovat. 
    A síla tohohle kastelána je problematická i z hlediska strategie, jelikož tu najednou máme něco, co je nejlepší úplně ve všech významných hodnotách (snad s vojáky na hradbách by se dalo dostat výš, ale ta síla to celkem slušně kompenzuje) a tedy pokud mám tohle, nemá naprosto smysl uvažovat, co mám použít. Pravda, ten výběr není nic extra ani teď, ale je to alespoň něco. 
    tak jistě...když ti jede 59 útoků na HH tak se to brání blbě s čímkoliv ;)  B)B)

a nedejbože aby to ještě proběhlo několikrát po sobě :D:D:D
    Mik Mak
  • čatar5 (SK1)čatar5 (SK1) Komentářů: 3
    to som zvedavy o rok akeho kastelana pridaju 
Sign In to comment.