bonusy nebo krádež

likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 113CZ1
upraveno 28.08.2018 v Problémy s platbami
12.7.2018 dopoledne jsem si pomoci kreditní karta za 880 kč a dvojnásobku ze hry chtěl zakoupit bonusy.
bohužel mi nepřišlo 2200 ks 30 min. 720  ks 5 hod. 4 200 vlajek zuřivosti.
hned 12 jsem napsal na podporu doposud bez reakce.
Tak dumám co si o tom mám myslet ???? 
Neměly čas to ještě vyřídit nebo na hráče kašlou a jen hrabou peníze??
Pro mě z toho plyne jedna věc. NEKUPOVAT NIC V AKCÍCH  nic nedostanete. Zbytečně VYHOZENÉ peníze.
Post edited by Druid on
likantrop @ cs 1
«13

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    likantrop (CZ1) napsal(a):
    12.7.2018 dopoledne jsem si pomoci kreditní karta za 880 kč a dvojnásobku ze hry chtěl zakoupit bonusy.
    Pro mě z toho plyne jedna věc. NEKUPOVAT NIC V AKCÍCH  nic nedostanete. Zbytečně VYHOZENÉ peníze.
    nepřišla Ti ani automatická odpověď? pokud ne, tak to bylo zaslané špatně, pokud ano, tak to bude ještě chvíli trvat, než se to k někomu dostane. Ale pokud si to poslal dobře, musí Ti přijít automatická odpověď
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 113CZ1
    upraveno 18.07.2018
    oprava tech vlajek zurivosti mělo byt 12 600

autom. odp. přišla ale to bylo vše.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    likantrop @ cs 1
    autom. odp. přišla ale to bylo vše.
    tak teď budeš muset počkat,  přece jen tam toho mají moc a musí to vyřizovat postupně, to máš stejné jako když si zavoláš třeba do O2 nebo do ČEZu, budou se Ti věnovat až na Tebe přijde řada.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    ono jde opravdu dostat tolik urychlovacu? 
    na to,že to problém vznikl 12 a už je 19 ????
    už přestávám věřit,že to dostanu. lži a kraděš.
    likantrop @ cs 1
    mají na to až 3 týdny
    jasně 3 týdny pak naraz z toho budou 4 týdny a pak už to bude promlčené nebo už to nebude lze dohledat.
    likantrop @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    jasně 3 týdny pak naraz z toho budou 4 týdny a pak už to bude promlčené nebo už to nebude lze dohledat.

Je třeba se poučit a příště už takovou chybu neudělat.
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 25.07.2018
    Chybu mají v gge ,že nejsou schopni aby byly připsány všechny bonusy. Němci tyto problémy nemají. To se okrádá Češi. To bylo naposled co jsem si tu něco (nic) koupi. Pokut to nedají tak končím.

Tak to už je vrchol !!!!
    Kromě automatické odpovědi z gge jsem nedostal žádnou jinou odpověd a ani bonusy ale ještě mi dnes pošlou dotazník jak jsem spokojený s jejíma službami.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    likantrop @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    Tak to už je vrchol !!!!
    Kromě automatické odpovědi z gge jsem nedostal žádnou jinou odpověd a ani bonusy ale ještě mi dnes pošlou dotazník jak jsem spokojený s jejíma službami. 
    a jsi spokojený? :D :D :D
    Mik Mak
  • Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 71CZ1
    upraveno 25.07.2018
    Určitě je, vždyť to vidíš:) Ale to, že podpora má na odpověď 3 týdny to je pro mě novinka!!! Mně odepsali třeba až za 2 měsíce:)) a ještě......*** :)

//Edit: *** OT
    Post edited by Zoe on
    Mentolka01 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 25.07.2018

me spis opravdu zarazi to mnozstvi urychlovacu co ma dostat a pak jeste, ze si ruble nekdo kupuje kreditni kartou

//Edit: *** OT

Post edited by Zoe on
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Druid napsal(a):
    mají na to až 3 týdny
    U nás se stalo jednomu hráči to same Jen si koupil bonus na samíky 350% na 2hodiny 
    K čemu to bude za 3týdny ??? 
    ještě mě napadla jedna možnost, v době kdy jsi kupoval se mohla nabídka  právě měnit, v tu chvíli není připsaná
    byly tam tři rámečky akce. dvě se mi připsaly a ta třetí se mi nepřipsala tak je to divný ????
    a je to už 14 dnu.
    likantrop @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    upraveno 25.07.2018
    byly tam tři rámečky akce. dvě se mi připsaly a ta třetí se mi nepřipsala tak je to divný ????
    a je to už 14 dnu.
    a jseš si jistý že jsi dosáhl hodnoty toho třetího rámečku?   Teda pokud dobře rozumím o čem mluvíš ;)
    Mik Mak
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Podpora má na odpověď cca měsíc (což je odhadem bohužel i aktuální čekací doba) :/

Chybu mají v gge ,že nejsou schopni aby byly připsány všechny bonusy. Němci tyto problémy nemají. To se okrádá Češi. To bylo naposled co jsem si tu něco (nic) koupi. Pokut to nedají tak končím.
    Pokud jde o problémy, jsou na všech serverech stejné.
    a je to už 14 dnu.
    a jseš si jistý že jsi dosáhl hodnoty toho třetího rámečku?   Teda pokud dobře rozumím o čem mluvíš 
    ano jsem 
    ano tabulku jsem mel dostat za 50 000.  koupil jsem rubíny za 880 kč to je  85 000 rubíny a ještě jsem tam mel daný 2 krát ze hry co je dohromady 175 000 rubínu . měl jsem dostat 3 krát tu tabulku a dostal jsem .............
    likantrop @ cs 1
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    Zoe napsal(a):
    Podpora má na odpověď cca měsíc (což je odhadem bohužel i aktuální čekací doba) :/

A to je na tom to smutné.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

A to je na tom to smutné.

V Německu asi platí jiné zákony  Co si počne hráč s bonusem 500% na samíky když to dostane v čase když samíky nebeží ???

Nákup přes internet - do 14 dnů můžete vrátit zboží bez udání důvodu

Lhůta na vrácení zboží zakoupeného přes internet
    Jestliže jste zboží koupili přes internet, telefonicky či přes teleshopping, můžete jej do 14 dnů vrátit i bez udání důvodu.

Tato možnost vyplývá přímo z Občanského zákoníku § 53 odst. 7 a je na ní tedy automatický nárok. Nezáleží na tom, zda ji prodejce výslovně zmiňuje na webu nebo v obchodních podmínkách. Zboží musí být nepoužívané a v původním obale (není však vaše zákonná povinnost vrátit zboží v původním obale!!!).
Sign In to comment.