Nejšílenější screeny hry

147

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Máš pravdu. Jen jsem si toho nevšiml. Fakt mám na hh dvě rozdílný zahrady rozjímání. Jenže ostatní OP 
    jsou stejný, tak proč jsou zahrady ve dvou verzích?  :/
    v predeslich 2 festivalech byli na stejnem miste taky dekorky s VP 230 a 260, tak se jim mozna uz nechtelo vymyslet porad jiny jmena
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    A co tohle. Tenhle klučina nemá ani Zemana, nebo aspoň Babiše by si teda zasloužil.  :p

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    A co tohle. Tenhle klučina nemá ani Zemana, nebo aspoň Babiše by si teda zasloužil.  :p
    Tohle se objevuje u lidí, kteří měli někdy v minulosti zvolený titul za výhru v královských městech a po jeho skončení si už nezvolili jiný. 
  • momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    na tejto hre už asi naozaj nič nefunguje :D:D:D

http://prntscr.com/khmlsl
    momo3070 @ sk 1 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    momo3070 (SK1) napsal(a):
    na tejto hre už asi naozaj nič nefunguje :D:D:D

http://prntscr.com/khmlsl
    Tohle je docela běžná chyba (i když vlastně nevím jestli hlášená, člověk na ní rychle zapomene, tak možná ne, zkusím zjistit :D Co jsem vypozoroval stává se to, když se s odesláním trefíš na dopad jiného špeha, totéž dělají velitelé (nebo dělali, 2 měsíce jsem skoro nehrál, takže fakt nevím), kde je to trochu horší, jelikož jde normálně složit útok s velitelem, který není k dispozici a až při odeslání vyskočí chybová hláška :D
  • momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    toto je tiež zaujímavé  :D:D:D:D

http://prntscr.com/khmysy
    momo3070 @ sk 1 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    EET (CZ1) napsal(a):
    Vždy to taj je keď sa odhlasíš :)
    Bonus ∞% na neskoršie odhalenie armády :D

• MrRage (CZ1)MrRage (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    • Nechápu, kde na to ti lidi berou peníze.. :DDD
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    upraveno 02.09.2018
    Tu sílu mi hlava nebere, zvlášť, když má základny v rozkladu a na světech nula nula nic... Joa vojáky taky skoro nemá.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,592CZ1
    Tu sílu mi hlava nebere, zvlášť, když má základny v rozkladu a na světech nula nula nic... Joa vojáky taky skoro nemá.
    Když se na něj podíváš, vidíš že má holuba na pár tisíc dní, tak zřejmě udělal něco, co se úplně neshodovalo s pravidlama GGS. Podívej se třeba na tt11, taky holub na pár tisíc dní a taky síla ani nic neklesá :) prostě je ten účet "zmraženej"
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Když se na něj podíváš, vidíš že má holuba na pár tisíc dní, tak zřejmě udělal něco, co se úplně neshodovalo s pravidlama GGS. Podívej se třeba na tt11, taky holub na pár tisíc dní a taky síla ani nic neklesá :) prostě je ten účet "zmraženej"
    Aha. To mě nenapadlo. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    MrRage (CZ1) napsal(a):
    • Nechápu, kde na to ti lidi berou peníze.. :DDD
    Tak už víme kdo vykradl banku.. :D 

• matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    Screen som nestihol urobiť ale ako je možné ísť na ruinu ? tam šanca je 1% možno menej :O 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    matko 008 (SK1) napsal(a):
    Screen som nestihol urobiť ale ako je možné ísť na ruinu ? tam šanca je 1% možno menej :O 
    Hádám že zaútočíš na hráče a mezi tím co jde útol se z něj stane ruina, ne? :)
    EET (CZ1) napsal(a):
    Hlavne je to vtedy ked má niekto stajne lvl1 a ide cez celú mapu... potom mu netačia ani 2 mesiace kým útok dopadne :D

EET (CZ1) napsal(a):
    Hlavne je to vtedy ked má niekto stajne lvl1 a ide cez celú mapu... potom mu netačia ani 2 mesiace kým útok dopadne :D
    Taky se mi to stalo, ale je to dlouho... :)

• MrRage (CZ1)MrRage (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    Hmmmmm....

Sign In to comment.