platby z účtu

Ahoj,
   zkoušela jsem si koupit po dlouhé době rubíny a nešla mi zvolit koupě přes klasický účet. To už nejde?
To je samá kreditka, PayPal, atd. Ale to nemám.
díky

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Kedysi to šlo, ale sťažovali si hráči, trvalo to aj dva, tri dni, asi preto to zrušili.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • DruidDruid Komentářů: 967Moderator
    zalen (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
       zkoušela jsem si koupit po dlouhé době rubíny a nešla mi zvolit koupě přes klasický účet. To už nejde?
    díky

koukám, že to tam skutečně tohle nenabízí, zítra se na to zeptám
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Mikus3 (CZ1)Mikus3 (CZ1) Komentářů: 1
    Dovolám se někde někoho????? 19.7. jsem koupila přes účet Raiff. za 350,- Kč rubíny. nic nepřišlo... píšu na všechny strany a nikoho to evidentně netankuje... :(  Co mám udělat? jít na lampárnu???? Mikus 3
  • petula15 (CZ1)petula15 (CZ1) Komentářů: 76CZ1
    Mikus3 (CZ1) napsal(a):
    Dovolám se někde někoho????? 19.7. jsem koupila přes účet Raiff. za 350,- Kč rubíny. nic nepřišlo... píšu na všechny strany a nikoho to evidentně netankuje... :(  Co mám udělat? jít na lampárnu???? Mikus 3
    no musíš počkat, co ti odpoví podpora..tady ti to nikdo nevyřeší

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    zalen (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    díky

Nechci byt hnidopich, ale chce to po tobe kreditni kartu nebo platebni kartu?
  • zalen (CZ1)zalen (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Nechci byt hnidopich, ale chce to po tobe kreditni kartu nebo platebni kartu?
    Jen u Maestra mi to hlási i debetní (platební) kartu. Ale já mám MasterCard. Ostatní jsou kreditní karty. Stačí se podívat.
    Prostě taková ta možnost jak jsi si mohl i vybrat banku - komerčka, ČSOB, spořka, atd. tam už prostě není....
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    upraveno 28.07.2018
    spořitelnu debetní to bere :)  akorát musí mít člověk povoleny platební  transakce přes internet

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    spořitelnu debetní to bere :)  akorát musí mít člověk povoleny platební  transakce přes internet
    Problém asi nebude v kartách 
    Muj spoluhráč kterí to hraje už 2 roky,je stále platícím hráčem a najednou se mu nepripsali 3 bonusy za platby 
    Tak chyba je asi na druhé straně 
    a dovolím si další poznatek Když GGS objeví bug kterej poškozuje je Tak dokáží na to okamžitě reagovat Třeba i v sobotu udělají hotfix nebo zruší akci Ale když je poškozenej hráč tak se to reší cez podporu někdy i více mesícu 
    upraveno 04.08.2018
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Problém asi nebude v kartách 
    Muj spoluhráč kterí to hraje už 2 roky,je stále platícím hráčem a najednou se mu nepripsali 3 bonusy za platby 
    Tak chyba je asi na druhé straně 
    a dovolím si další poznatek Když GGS objeví bug kterej poškozuje je Tak dokáží na to okamžitě reagovat Třeba i v sobotu udělají hotfix nebo zruší akci Ale když je poškozenej hráč tak se to reší cez podporu někdy i více mesícu 
    Podle me problem neni nikde. Kolik lidi ma kreditni kartu? V mem okoli nikdo. Je tam chyba v prekladu a to je peknej slendrian :-D
    No tak to jsem asi skončila s občasným utrácením do hry, protože jinak než přes účet to nechci. Na nějaké kreditní karty či Pay-Paly jim z vysoka....kašlu :-)
    zalen (CZ1) napsal(a):
    No tak to jsem asi skončila s občasným utrácením do hry, protože jinak než přes účet to nechci. Na nějaké kreditní karty či Pay-Paly jim z vysoka....kašlu :-)
    jenze tou platebni kartou to mas skoro hned pripsany a muzes v klidu cerpat bonus
    Já to nepotřebuji mít do pěti minut. Klidně si počkám. Do ted mi to vždy fungovalo a nikdy nebyl problém.
    zalen (CZ1) napsal(a):
    Já to nepotřebuji mít do pěti minut. Klidně si počkám. Do ted mi to vždy fungovalo a nikdy nebyl problém.
    a kdyz sis udelal cas o vikendu nebo vecer na hru, tak cerpani bonusu v pohode?
    nekdy si vzpomenu kdyz jsem cetl, jak lidi reagovali na prvni automobili a co o nich rikali
Sign In to comment.