“Fusion systém”: Diskuze

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k červencové aktualizaci.
«1

Komentáře

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    Já bych měl pár otázek k tomu fusion systému. Sice to není aktualizace červencová ale aktualizace to je a zakládat kvůli tomu nové téma je zybetečné.
    1)Půjde se přes kovárnu dekorací zbavovat kolosů?
    2)Vzácnost Relikvie je něco podobného jako unikátní? A bude to za podobný počet bodů síly?
    3)Bude nějak omezené to vylepšování dekorací? Např. že to bude max. do 200?
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    EET (CZ1) napsal(a):
    Já bych měl pár otázek k tomu fusion systému. Sice to není aktualizace červencová ale aktualizace to je a zakládat kvůli tomu nové téma je zybetečné.
    2)Vzácnost Relikvie je něco podobného jako unikátní? A bude to za podobný počet bodů síly?
    Ahoj. Prosím Tě kde najdo vlákno k tomu fusion systému? Dík Jenda

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Prosím Tě kde najdo vlákno k tomu fusion systému? Dík Jenda

https://beta.ctrlv.cz/8iua
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    EET (CZ1) napsal(a):
    1) Jop, mělo by to jít! :)

2) Ano, je to něco podobného jako unikátní (údajně lepší), pokud jde o sílu, dá se odhadnout, že nejspíš bude stejná  nebo vyšší (jako za unikátní vybavení) - ale všechny detaily přijdou, až to bude aktuální (tedy až to bude v obsahu aktualizace), takže tuhle otázku pak prosím zopakuj, pokud to nebude zodpovězené přímo v oznámení :)

3) Dekorace bys měl vždy vylepšit na určitou “úroveň”, takže se nějaké omezení dá předpokládat - ještě se na to zeptám, abychom to měli potvrzené.
    Zatím to vypadá jako docela velkorysý krok vůči hráčům, co se to v GGS stalo? :o
    Že to bude až od úrovně 70 je super, zvětší to rozdíl mezi nižšími legendárkami a normálními úrovněmi.

PS:nemáš ještě nějaké podrobnější info ohledně té obtížnosti?

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,300
    EET (CZ1) napsal(a):
    Zatím to vypadá jako docela velkorysý krok vůči hráčům, co se to v GGS stalo? :o
    Že to bude až od úrovně 70 je super, zvětší to rozdíl mezi nižšími legendárkami a normálními úrovněmi.

Velkorysý krok? Věř tomu, že jistě nevíme ještě všechno. Třeba ten malý háček, že pro zvýšení VP u okrasy o 1? .. nebo 3? body budeš muset nakoupit za litr, nebo utratit .. no tipuju bratru min 45 000 rublů.

Kovárna vybavení bude asi jen na ty části, které mají to číslo v rožku .. to bude taky určitě zadarmo :-) Zvlášť když kvůli těm novým šmejdům zdražili kolotoč 10x :-)

Balík4 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    No, taky by mě zajímalo, kolik rubášů budou za to po hráčích chtít.

Zatím jediné, co jsem pochopil je, že když orlovi s velkým VP nacpu do zadnice koně s malím VP, nevznikne mi pegas, ale orel s oněco málo větším VP :smile:

Taky bych tipoval, že se celá věc bude týkat zbrojí s čísli, přesto bych měl otázku. Má smysl kvůli tomu šetřit ve skladu unikátní sety bez čísel?

upraveno 19.07.2018
    Já si spíše myslím že to bude o tom že vylepšování dekorek zabere nehorázně moc času. Samozřejmě si bude možné odemknout nějaké další sloty...za ruble. Nebo ten "prach" nezbytný na vylepšování se bude dát vyjezdit jen málo ale půjde si ho koupit. V té kovárně si nemyslím že by udělali zas takovou zradu. To by si snad ani oni nedovolily. 

kovárně vybavení*

//Edit: MP
    upraveno 19.07.2018
    EET (CZ1) napsal(a):

Detaily bohužel nemám, přeci jen konec roku je ještě docela daleko...

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Velkorysý krok? Věř tomu, že jistě nevíme ještě všechno. Třeba ten malý háček, že pro zvýšení VP u okrasy o 1? .. nebo 3? body budeš muset nakoupit za litr, nebo utratit .. no tipuju bratru min 45 000 rublů.

Kovárna vybavení bude asi jen na ty části, které mají to číslo v rožku .. to bude taky určitě zadarmo :-) Zvlášť když kvůli těm novým šmejdům zdražili kolotoč 10x :-)

Zatím to vypadá podobné jako to, co mají s dekoracemi na Bigfarm (i když CM prý nemá info o tom, že by mělo jít o “kopii”), takže by nám možná mohl @Leafeon (CZ1) říct, jestli to na BF speciální měnu chce - podle oznámení to tak nevypadá, otázka je, jak přesně se budou získávat fúzní materiály... 

Cheero (CZ1) napsal(a):

Zatím jediné, co jsem pochopil je, že když orlovi s velkým VP nacpu do zadnice koně s malím VP, nevznikne mi pegas, ale orel s oněco málo větším VP :smile:

Taky bych tipoval, že se celá věc bude týkat zbrojí s čísli, přesto bych měl otázku. Má smysl kvůli tomu šetřit ve skladu unikátní sety bez čísel?
    Jestli to dobře chápu, tak použít “fúzi” půjde jenom na to nové vybavení, u kterého to bude mít vliv jenom na setové bonusy... takže klasického vybavení, ani vybavení s čísly se to týkat nebude...
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    ZOE, děkuju za odpověď.
    Možnost vylepšování jak dekorek, tak zbrojí tu celkem zcházelo, tak doufejme, že to bude alespoň trošku ke spokojenosti hráčů.

• Opravte mě, jestli se pletu... Ale nenaznačovali GGE letos zjara, že vymýšlí systém, aby se dali podobně  slučovat štíty (a možná i další harampádí)? Žebychom prostě vzali posledních pár štítů z kůry, a "přetavili" je třeba na vozové štíty. Stejně mají naprosto shodné vlastnosti...

Tak tohle "přetavení" dekorek a zbrojí vypadá véééélice podobně. 

Mimochodem, poběží tahle vymoženost ještě stále ve Flashplayeru?
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Opravte mě, jestli se pletu... Ale nenaznačovali GGE letos zjara, že vymýšlí systém, aby se dali podobně  slučovat štíty (a možná i další harampádí)? Žebychom prostě vzali posledních pár štítů z kůry, a "přetavili" je třeba na vozové štíty. Stejně mají naprosto shodné vlastnosti...

Tak tohle "přetavení" dekorek a zbrojí vypadá véééélice podobně. 

Mimochodem, poběží tahle vymoženost ještě stále ve Flashplayeru?
    Je fakt, že o těch prostředchích se mluvilo... přeptám se na to (jestli se dočkáme, případně kdy zhruba)...

A pokud jde o flash, interně už testují HTML5 verzi, a vypadá to, že by letos mohla být i otevřená beta :)
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Zoe napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Detaily bohužel nemám, přeci jen konec roku je ještě docela daleko...

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Zatím to vypadá podobné jako to, co mají s dekoracemi na Bigfarm (i když CM prý nemá info o tom, že by mělo jít o “kopii”), takže by nám možná mohl @Leafeon (CZ1) říct, jestli to na BF speciální měnu chce - podle oznámení to tak nevypadá, otázka je, jak přesně se budou získávat fúzní materiály... 

Cheero (CZ1) napsal(a):

Jestli to dobře chápu, tak použít “fúzi” půjde jenom na to nové vybavení, u kterého to bude mít vliv jenom na setové bonusy... takže klasického vybavení, ani vybavení s čísly se to týkat nebude...

Tak jestli se nemýlím GG vždycky přichází s tím jak z lidí vytahat jenom peníze.Já už to nepotřebuju odemě ani floka.A budoucí pardon kravinky ať si strčí taky za klobouk.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Ono není potřeba být dopředu zase tak moc negativní. Třeba v GGS zjistily že se jim po zdražení kola snížily prodeje a bouřili hráči a poučili se. Sice to očividně žádní géniové nejsou ale asi viděli reakci na kolo štěstí a dokáží si domyslet že jestli udělají něco podobného znovu, mohlo by to dopadnout špatně...
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 20.07.2018
    Zoe napsal(a):

Na BF jsou 3 možnosti vylepšování dekorací, za dolary (přibližně by mohli odpovídat zlaťákům), zlato (odpovídá rubínům) nebo části dekorace (získávají se rozebráním, tj. v podstatě zničením jiných dekorací nebo jako odměna v některých akcích). Všechny 3 možnosti jsou přístupné současně a vylepšuje se vždy o jeden bod VP, s každým vylepšením poměrně výrazně roste cena dalšího pro danou dekoraci, ale na BF je VP dekorací obecně menší, takže to může přidávat víc nebo za nižší cenu nebo to taky může fungovat úplně jinak :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) Komentářů: 42CZ1

Je hezké, že vymýšlí nová vylepšení (uvidíme, zda to tak uvidíme i my hráči), ale možná by mohli dotáhnout staré resty:

- trní,

- podzemí (jeho plnění je potřeba do úspěchů),

- města (obyč. surky lze využít na dočasné navýšení slávy, ale aliance tam mají narváno spousta spec. surek a zatím nevíme co s tím + asi hodně hráčů má na skladech nekompletní výbavu na velitele - nechat si to nebo prodat? - moc místa na skladech není při spoustě sad, které je možno současně skládat - a o navýšení počtu velitelů si asi můžeme nechat jenom zdát

EET (CZ1) napsal(a):
    Ono není potřeba být dopředu zase tak moc negativní. Třeba v GGS zjistily že se jim po zdražení kola snížily prodeje a bouřili hráči a poučili se. Sice to očividně žádní géniové nejsou ale asi viděli reakci na kolo štěstí a dokáží si domyslet že jestli udělají něco podobného znovu, mohlo by to dopadnout špatně...

Snížily se tržby po zdražení kola štěstí? :-) To bych neměl obavy .. stačí si párkrát zatočit a zjistíš že do stovky budeš mít pokaždé hodně daleko.

Co čekáš? Že nasypeš do nějakého kafemlýnku zámecké zahrady a vypadne ti z toho jen tak okrasa s VP500?

A že budou další nové sety, které půjdou nějak překovávat? Už teď nemám ve skladu místo.

Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Snížily se tržby po zdražení kola štěstí? :-) To bych neměl obavy .. stačí si párkrát zatočit a zjistíš že do stovky budeš mít pokaždé hodně daleko.

Co čekáš? Že nasypeš do nějakého kafemlýnku zámecké zahrady a vypadne ti z toho jen tak okrasa s VP500?

A že budou další nové sety, které půjdou nějak překovávat? Už teď nemám ve skladu místo.

Tržby GGS nezkoumám, ale jsem si jistý že se rozhodně nezvedly, minimálně ne ve spojitosti s kolem. Jaké budou ty dekorace netuším, ale vzhledem k tomu že nejsem ve fázi hry že bych boural kamenolomy a lesní chaty abych tam mohl dát nějakou čajovnu nebo tak něco. Vlastně mám někde ještě i zámecké zahrady.Možnost udělat si prvek s VP 200 bych tedy ocenil... vykovat si vybavení lepší než oranžové se mi taktéž zamlouvá...jestli to bude za ruble se teprve uvidí ale nebudu jim tu za to nadávat dřív než to udělají. To je jako kdyby někdo vykradl 5 domů a po propuštění z vězení by ho automaticky obvinily hned jak by byl někde vykraden nějaký dům jen proto že on už to někdy dříve udělal, nemyslíš? Toto téma by lépe sloužilo k zodpovídání nějakých dotazů k té aktualizaci, případně nějaký menších novinek a ne k nadávání na aktualizaci o které zatím pořádně nic nevíme...
    EET (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Tržby GGS nezkoumám, ale jsem si jistý že se rozhodně nezvedly, minimálně ne ve spojitosti s kolem. Jaké budou ty dekorace netuším, ale vzhledem k tomu že nejsem ve fázi hry že bych boural kamenolomy a lesní chaty abych tam mohl dát nějakou čajovnu nebo tak něco. Vlastně mám někde ještě i zámecké zahrady.Možnost udělat si prvek s VP 200 bych tedy ocenil... vykovat si vybavení lepší než oranžové se mi taktéž zamlouvá...jestli to bude za ruble se teprve uvidí ale nebudu jim tu za to nadávat dřív než to udělají. To je jako kdyby někdo vykradl 5 domů a po propuštění z vězení by ho automaticky obvinily hned jak by byl někde vykraden nějaký dům jen proto že on už to někdy dříve udělal, nemyslíš? Toto téma by lépe sloužilo k zodpovídání nějakých dotazů k té aktualizaci, případně nějaký menších novinek a ne k nadávání na aktualizaci o které zatím pořádně nic nevíme...

To sis mě asi s někým spletl. Nejsem si vědom, že bych tady někomu nadával.

Co se kování vybavení týká, tak pokud dobře čtu, možnost vykovat si vybavení lepší než oranžové mít nebudeš ani po zavedení té novinky.

A no, o obsahu aktualizace toho nikdo moc neví .. proto nevidím důvod k pochvalným ódám na tvůrce a ze stejného důvodu je těžké o čemkoli diskutovat. Vše bude postaveno jen na polovičatých informacích z GGS a představivosti hráčů.

Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.