Nejšílenější screeny hry

137

Komentáře

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    upraveno 02.07.2018
    Takže z môjho predošlého príspevku vidno že niekto nevie rátať alebo tu máme obrovské zľavy...... :D:D:D

Post edited by forever wild (SK1) on
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Kdo tohle postaví na max level je nejbohatší člověk na světě :D 

Podle mých výpočtů, cena všech levelů dohromady přesahuje 1,500,000 rubínů :D

co jsem koukal Gari ma taky 100 lvl:-))
    Právě se smějí všem co někdy napsali, že ta hra není pay to win 
    http://prntscr.com/k22of7

A to mám jako porazit jak když jsem lvl 45.. ? :D 
  • kozodírka (CZ1)kozodírka (CZ1) Komentářů: 121
    Dle logiky GGS ano.   :/
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    Zjuj (CZ1) napsal(a):

To na mě jel od měniče velitel s názvem: Volný kastelán. Asi mi chtěl obsadit HH. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Požadavky tělo ??! Satanistické fórum !!! :D 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    :):D:(;):o:s:'(:#:*o:):D:D
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • kozodírka (CZ1)kozodírka (CZ1) Komentářů: 121
     :#:#:#  
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    https://ctrlv.cz/3J1i
    po ggs tak tohle je vážně žebříček 10-19???:_))) tak to tady máme asi ty největší borce z celé hry:-))
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    https://ctrlv.cz/3J1i
    po ggs tak tohle je vážně žebříček 10-19???:_))) tak to tady máme asi ty největší borce z celé hry:-))
    Tak zrovna tohle ani není chyba, protože hráč událost dokončí v kategorii, ve které byl v době začátku události... je na tom hezky vidět, jak rychle lze postupovat  o:)
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Zjuj (CZ1) napsal(a):

ale ty nevidis jestli to jsou utocnici nebo obranci
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    zoe se pleteš nemám na mysli pozici 1. ale pozici 5.:_))) a jestli je možný za 14 dní vystavět 70 leg 23 nebo kolik tam je a postavit hrad hradby a vše do daných levlů a to jsem koukal jen na hh ani ne na světy tak tolik časovek nedávaj a surek taky nenajezdil to by ta síla vypadala podstatně jinak:-))) na to by musel nepředstavitelně jezdit nonstop a nakoupit tolik bonusů na časovky že to ani není reálný a pochybuju o tom že by to i tak stihl:-)))ale pokud to reálný je tak nevím s čím se tady všichni léta pářeme tenhle dá do konce akce i 800:-)))
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    zoe se pleteš nemám na mysli pozici 1. ale pozici 5.:_))) a jestli je možný za 14 dní vystavět 70 leg 23 nebo kolik tam je a postavit hrad hradby a vše do daných levlů a to jsem koukal jen na hh ani ne na světy tak tolik časovek nedávaj a surek taky nenajezdil to by ta síla vypadala podstatně jinak:-))) na to by musel nepředstavitelně jezdit nonstop a nakoupit tolik bonusů na časovky že to ani není reálný a pochybuju o tom že by to i tak stihl:-)))ale pokud to reálný je tak nevím s čím se tady všichni léta pářeme tenhle dá do konce akce i 800:-)))
    to nevím s čím se pářeš...stačilo vytáhnout kreditku a je to. Tenhle postup není nic divného i pro neplatiče...hopsinky se dají koupit a vystavěno máš hned...
    Mik Mak
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    to nevím s čím se pářeš...stačilo vytáhnout kreditku a je to. Tenhle postup není nic divného i pro neplatiče...hopsinky se dají koupit a vystavěno máš hned...

No .. nevím nevím. Moc akční nebude .. v té měsíční akci není první. A za poslední dny se v leg. nikam nepohnul. Spíš bych to taky viděl na nějaký ten bug.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Arweny (CZ1) napsal(a):

No .. nevím nevím. Moc akční nebude .. v té měsíční akci není první. A za poslední dny se v leg. nikam nepohnul. Spíš bych to taky viděl na nějaký ten bug.
    na to aby byl legenda za pár dní nepotřebuje přece být první v měsíční akci. stačí stavět a plnit úkoly za XP a je tam hned. A k tomu mu kreditka stačí
    Mik Mak
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Najděte 30 změn :D

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Najděte 30 změn :D
    tak řekl bych žes to měl i v prvním kole ne? :D
    Mik Mak
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Máš pravdu. Jen jsem si toho nevšiml. Fakt mám na hh dvě rozdílný zahrady rozjímání. Jenže ostatní OP 
    jsou stejný, tak proč jsou zahrady ve dvou verzích?  :/

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
Sign In to comment.