charakter aliancie CRICCOS GROUP

1912

Komentáře

• Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    upraveno 23.06.2018
    skoda ze ta neoprovali na hlavu:DDDDDDD
    to je dobre ze ma neoperovali na hlavu,,vtedy clovek strati 30 percent inteligentnosti,,,a ty mas tym asi skusenost ked to tak pises,a oprav si to slovicko ,,,,,peknu hru prajem multak cg .uz sa bojite nieco osobne napisat na chat? jak ste zakazali finkisovy? preco na to pouzivate multaky  a jak to ze si docasne pod ochranou im3?   co mate v ali popise?  a obhajujes cg.?  spravte si tam poriadok mila ali im3,,a ty TacticalDebil ci jaky to mas nick   sa nezahravaj  somnou kamo a hled si sviho u cg ..si obycajny spion u im3,a ta ista osoba co ta ma chranit ,a to mi stacila len jedna odpoved od teba na fore ...,,,,,,,ivo  B) :D

http://prntscr.com/jyi2im
    Post edited by Shelby7 (SK1) on
  • keby lidska blbost kvetla tak si samy kvet cely rok :DDDD
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    A prý že to není hádka... :D
    keby lidska blbost kvetla tak si samy kvet cely rok :DDDD

samozrejme mas pravdu,,ja to berem,,, takych urazok mam  miliony zasebou,a ty ma s tymto prirovnanim  nenaseres,,,jo hold chlapce,,,blbym patri svet ,,,,tak nahod sandale a bez kukat nejaky serial ,,tam budes vic prospesny nez na hre ,,,ivo  B)
  • tvojim kometom se zadny serial nevyrovna :DDDDD tak jeste hod daco do placu at se pobavim :DDDD 
    tvojim kometom se zadny serial nevyrovna :DDDDD tak jeste hod daco do placu at se pobavim :DDDD 
    neni som tu na to abych te  bavil,,zajed si do kina na komedii kamo ,,,,,,,viac nekomentujem ,,,
    upraveno 24.06.2018
    mala nstatistika o cg ,akym systemom kradnu zakladne a dedinky,,,,pouzivaju na to multiucty od aliancie avantasia to je len jedna z ali kde maju mrtve hrady,,tieto hrady na screenoch pouziva hrac od cg VIII
    1
    https://prnt.sc/jyimbt
    https://prnt.sc/jyimqc

........................................
    2
    https://prnt.sc/jyiogx
    https://prnt.sc/jyioa5
    ............................

mame ich vela ,nebudem to tu prikladat ,pouzijem to na vhodnu chvilu,,ale len info jak si cg zabera spinavou hrou dedinky a zakladne,,,a moje osobne od hradu mlad ,vlastni uz pascal one,,,a ja si pojdem raz pre ne ,,,takze male spionazne info od rytierov2...aj to treba,,,ivo

polovicka aliancie CG su multaky ,, ..velmi pozoruhodne ,,,  ,,ivo

upraveno 24.06.2018
    zrusene 
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    beerman (SK1) napsal(a):
    Finki niekedy som hraval ako aj z tebou tak aj z kofolkom ešte  vo fortitier, vtedy si bol hráč na urovni, teras ti CG vymilo mozog.

Príklad:   Cg pošle 1 utok na hrača, hrač mu pošle odvetu, ten hrač  za 2 dni brani snad aj 20 utokov od CG.

Toto je ferovosť ?  Alebo ako vieme dobre, lvl 70/800 vs lvl 70/20  Isto je to ferovy utok :wink:
    A že sa potom dany hrač vyplakva ? Osobne sa mu ani nečudujem.

Niaka ali. na sk. neni férová my sme zase bránili 25 útokov od IM3 akadky lebo oni sa chcú zabaviť dopady útokov boli do 1 hod. a toto je férovosť ? A potom im tam pošlem za dva dni do kopy 3 útoky a hneď potom na mňa už ide IM3 tiež sa vedia len stažovať a vyplakavať do hl. ali. Stažovanie a porušovanie pravidiel im ide dobre dostal som odvetu pozeram po polnoci to iste urobili aj na našého vodcu útok po polnoci riešil to niekto ? Nie aj som písal do IM3 tam tiež nič a o zopar týždnov útok na celého horiaceho hráča vtedy ho aspoň vykopli ale útoky po polnoci vôbec neriešili. A vyplakávať sa kvoli grafike ? úbohé je to len a len grafika.
    matko 008 (SK1) napsal(a):
    beerman (SK1) napsal(a):
    Finki niekedy som hraval ako aj z tebou tak aj z kofolkom ešte  vo fortitier, vtedy si bol hráč na urovni, teras ti CG vymilo mozog.

Príklad:   Cg pošle 1 utok na hrača, hrač mu pošle odvetu, ten hrač  za 2 dni brani snad aj 20 utokov od CG.

Toto je ferovosť ?  Alebo ako vieme dobre, lvl 70/800 vs lvl 70/20  Isto je to ferovy utok :wink:
    A že sa potom dany hrač vyplakva ? Osobne sa mu ani nečudujem.

Niaka ali. na sk. neni férová my sme zase bránili 25 útokov od IM3 akadky lebo oni sa chcú zabaviť dopady útokov boli do 1 hod. a toto je férovosť ? A potom im tam pošlem za dva dni do kopy 3 útoky a hneď potom na mňa už ide IM3 tiež sa vedia len stažovať a vyplakavať do hl. ali. Stažovanie a porušovanie pravidiel im ide dobre dostal som odvetu pozeram po polnoci to iste urobili aj na našého vodcu útok po polnoci riešil to niekto ? Nie aj som písal do IM3 tam tiež nič a o zopar týždnov útok na celého horiaceho hráča vtedy ho aspoň vykopli ale útoky po polnoci vôbec neriešili. A vyplakávať sa kvoli grafike ? úbohé je to len a len grafika.
    ahoj beerman,,,, no ja som hraval chvilku tiez vo fortiter, poznam kofolka  aj inych,ale odkedy sa rozpadli,stratili zaujem o nejakych kamaradov,,,to je to ze si niektory po prechode  do inych aliancii zacali dost dovolovat a tesilo ich ze hraju pod silnou ali a tak viac a viac hraju nefer,, a chcu sa ukazat ,a myslia si ze na nich neni ,to je podobne ako finkis,,,,cisla legendarnej urovne nikdy neznamenaju ze je hrac silny,,,,,aj maly hrad porazi legendany hrad ,a to ferovo ,,nemyslim jak cg,,,nuz je to hra a treba bojovat ,,a  ked chcete hrat dalej a vydrzat na hre ,tak musite akurat tie spinavosti prehltnut,co neni lahke a to chapem,,,lenze  ja som iny typ povahovo ,,,peknu hru vsetkym ,,ivo ,,
    upraveno 29.06.2018
    zdravim vsetkych hracov ,
    Takze jedna a posledna sprava odomna,,,,, aliancia CG mi nechala zablokovat ucet na mlada,, Ja osobne to berem ako velku vyhru nad touto alianciou,a povazujem to za jej kapitulaciu voci mne,lebo sa zomna posrali a dostali strach z jedneho hraca ,ja sa smejem lebo mne to vobec nevadi ,.akurat si spravili obrovsku hambu na celej mape,,nuz velka vyhra pre mna,a myslim si ze sa raz vratim,,a dokoncim co som zacal ,,,takze pokial sa to nepodari odblokovat tak sa lucim a prajem vsetkym hracom peknu hru a  velke uspechy ,,hlavne sa nedajte s tou trapnou alianciou aka je CG palit,,, ,,idem si ja uzivat pekne leto ,, nuz docasne sa lucim ,,ivo ,,

http://prntscr.com/k0v6gf

• smrtka1732 (SK1)smrtka1732 (SK1) Komentářů: 4
    a koľko máš účtov ti
    smrtka1732 @ sk 1
    smrtka1732 (SK1) napsal(a):
    a koľko máš účtov ti
    ahoj smrtka1732,,vies ja osobne som nemal nikdy ziadny iny ucet ,iba hrad mlad,,ale teraz mam dva,lebo shelby7 je  vytvoreny len na normalnu hru,lenze ste mi ho napadli aj zo zakladnami,,este som vam odvetu nedal z neho a ani iny utok,,,,no ale asi zmenim nazor ,,,,,a vasa aliancia ma milion uctov ,takze nemame si co vycitat,,, Proti tebe ja nemam nic,,ale par hracov  od vas je absolutne mimo chapania  zdraveho rozumu,,a chorobne zavisla na hre,,a urobia preto vsetko mozne len aby sa ukazali ,,a dokazom je  aj zakerne nahlasenie a zablokovanie mojho uctu ,, uz neviete ako hrat?  dovod nechapem ,,ale mne je to jedno,,,,peknu hru ,,ivo 
    Škoda... Časopis nepokračuje.:( :( :/
    Jj a keď to bude pokračovať dúfam že bude viac screenov:D
  • DruidDruid Komentářů: 955Moderator
    Cierny skorpion napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Zdravím, upozornění, pokud bude i nadále pokračovat v urážkách, tak vlákno zavřu. Nezapmínejte že jsou nějaké pravidla jak hry, tak fóra a pokud se tu někdo bude přiznávat k multiúčtům, může se stát že nebude mít hrát kde. 
    radsej by som poukazoval na ggs ze tejto hry urobili druhu farm big :) tam by som prv apeloval :) len tolko k tomu :)
    to jsou dvě různě věci... já mluvím o slušnosti ve vyjadřování i ke spoluhráčům,  kam směřuje hra, to je druhá věc
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Cierny skorpion napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Zdravím, upozornění, pokud bude i nadále pokračovat v urážkách, tak vlákno zavřu. Nezapmínejte že jsou nějaké pravidla jak hry, tak fóra a pokud se tu někdo bude přiznávat k multiúčtům, může se stát že nebude mít hrát kde. 
    radsej by som poukazoval na ggs ze tejto hry urobili druhu farm big :) tam by som prv apeloval :) len tolko k tomu :)
    A čo ti bráni útočiť na iné hrady?????
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.