Diskuze k červencové aktualizaci

24

Komentáře

• Morda1000 (CZ1)Morda1000 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Zdravím vás, mám jednu prostou otázku proč se to po každé aktualizaci a nebo údržbě tak moc seká? :s :s vždyť se nedá pořádně hrát..Včera opět proběhla údržba a je to tu znova seká se to než pošlu útok mi to trvá dvakrát déle než normálně a to nemluvím o tom že s šipkou hraji na honěnou  :/
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Morda1000 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím vás, mám jednu prostou otázku proč se to po každé aktualizaci a nebo údržbě tak moc seká? :s :s vždyť se nedá pořádně hrát..Včera opět proběhla údržba a je to tu znova seká se to než pošlu útok mi to trvá dvakrát déle než normálně a to nemluvím o tom že s šipkou hraji na honěnou  :/
    uz toho o sekani bylo popsano vic nez dost, me nejvic pomohl ext. flash player, navod jak na to je v oficialnim oznameni
  • MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    upraveno 07.07.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    MBee napsal(a):
    Zdravím,
    držte se prosím tématu, pro spamovaní je tu vytvořený "spamovací koutek"  ;)

To je asi těžké, když je o ***** :-)

Edit: nevhodná mluva
    hojky,
    pro tebe ano, pro někoho možná ne :-) každopádně řiďme se pravidly fora a nespamujme tam, kde se nemá

Morda1000 (CZ1) napsal(a):
    zdravím,
    jestli ti to dělá po každé aktualizaci nebo fixu tak bych jako první vždy promazala mezipaměť a všechny tyhle věci, občas, byť se to nezdá, to může mít vliv

pak to, co již bylo napsáno
    Post edited by MBee on
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,996CZ1
    Každopádně ten velitel je úžasnej... Ani zdaleka nedosahuje Čarodějky a jejích kopií. Alespoň mám tenhle měsíc pohov... :D
    Krásná kritika. Dá se říct, že konstrukitivní
    ...

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• a já si myslel že se něco o těch aktualizacích dozvím
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    a já si myslel že se něco o těch aktualizacích dozvím
    a co bys chtěl vědět?
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,238CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Každopádně ten velitel je úžasnej... Ani zdaleka nedosahuje Čarodějky a jejích kopií. Alespoň mám tenhle měsíc pohov... :D
    ...

Jediný v čem Čarodějku překoná je bonus vojáků na křídlel a to proti NPC zas takový výhra není.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

...

Jediný v čem Čarodějku překoná je bonus vojáků na křídlel a to proti NPC zas takový výhra není.
    lepsi neco nez nic, hafo hracu nema ani carodejku a jeste vic hracu nema ani 10x npc set co by za neco stal (kral stinu je znouzectnost)
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    ...

lepsi neco nez nic, hafo hracu nema ani carodejku a jeste vic hracu nema ani 10x npc set co by za neco stal (kral stinu je znouzectnost)
    Málo kdo je takovej blázen aby posílal 10 útoků na NPC najednou... :) :D By mi z toho ruplo v bedně. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Mám dotaz.
    Proč není Speciální nabídka u příležitosti Cyrila a Metoděje
    Protože to jsou bratři ze Soluně, ne z Hamburku  :D >:)
    To bys rovnou mohl chtít akci na Mistra Jana Husa, kterého v Německu upálili :-D
    Ehm není Kostnice ve Švajcu? Každopádně soudruzi z Německa slaví US den nezávislosti jen proto, aby Amíci sypali prášule. Dočkají se i socky z ČR na 28. října?  ;)

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
    ...

Málo kdo je takovej blázen aby posílal 10 útoků na NPC najednou... :) :D By mi z toho ruplo v bedně. :D
    tak, ja kdyz k tomu sednu, tak to chci vyuzit naplno a tech npc setu mam poskrovnu. jezdit beri, ostrovy, pevnosti, veze a jeste k tomu akci kdyz je, tak tech 10 setu se kolikrat hodi a nemusis premyslet co a kam posles.
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) Komentářů: 65
    tak ja bych taky rekla velos na nomady ujde jen ti co by ho dokazali bez problemu vyjezdit no tak ti maji lepsi nebo stejne dobre uz davno a ti co by ho potrebovali... no soudruzi z GGS nam krom losu sebrali i darkove ali balicky s praporky......no a tak bud hraci nasypou korunky nebo tu stravi mladi a nebo coz je pravdepodobne maji smulu fakt ta hra jde do kytek takhle rezat vetev na ktere sedi jsem jeste nikoho nevidela  vse co v tehle hre bylo dobre je skoro fuc......
    pudlik (CZ1) napsal(a):
    tak ja bych taky rekla velos na nomady ujde jen ti co by ho dokazali bez problemu vyjezdit no tak ti maji lepsi nebo stejne dobre uz davno a ti co by ho potrebovali... no soudruzi z GGS nam krom losu sebrali i darkove ali balicky s praporky......no a tak bud hraci nasypou korunky nebo tu stravi mladi a nebo coz je pravdepodobne maji smulu fakt ta hra jde do kytek takhle rezat vetev na ktere sedi jsem jeste nikoho nevidela  vse co v tehle hre bylo dobre je skoro fuc......
    Jo na tom něco je okolo mého HH přibejvá ruin a kolem kolegů z aliance taky..Hromady neobsazených základen desítky mrtvých hradů a nových aktivních hradů co u hry zůstanou je minimum...

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Mám dotaz.
    Proč není Speciální nabídka u příležitosti Cyrila a Metoděje
    Protože to jsou bratři ze Soluně, ne z Hamburku  :D >:)
    To bys rovnou mohl chtít akci na Mistra Jana Husa, kterého v Německu upálili :-D
    Ehm není Kostnice ve Švajcu? Každopádně soudruzi z Německa slaví US den nezávislosti jen proto, aby Amíci sypali prášule. Dočkají se i socky z ČR na 28. října?  ;)
    Není - leží na německé straně Bodamského jezera, spolková země Bádensko-Wurttembersko (to u je s přehláskou)
    Albi70 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 876CZ1
    Člověk tu pár dní není a koukám...
    GGS buď koupilo Flash player, nebo po skoro 2měsících tvrzení, že chyba není na jejich straně, ale na Flash, přišli na to, že ta chyba je u nich?...
    viz: 
    Vážená komunito,
    chtěli jsme vás informovat, že dnešním dnem 6. července jsme vydali opravu, která by měla vyřešit problémy, se kterými jste se setkali s pomalým přihlašováním a zpomalením hry.

Strad75 @ cs 1
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Ty "zbrojířovy" nástroje budou k dispozici výhradně v Prime nabídkách? Protože si myslím, že tam jsou už teď..
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Jo na tom něco je okolo mého HH přibejvá ruin a kolem kolegů z aliance taky..Hromady neobsazených základen desítky mrtvých hradů a nových aktivních hradů co u hry zůstanou je minimum...
    Taky stejný problém. Všude okolo nějaká farm a farmville, získávat nové členy je čím dál těžší protože se už pomalu noví nemají kde objevovat. Se základnami je ale problém protože každý chce základnu co nejblíž k HH a to už moc nejde protože pomalu všechny vlastní nějaká farma. Což také nechápu jak je možné že má jedna ali třeba 8 farem, a když už jimi zamořují mapu, nemůžou si je dávat někam na okraj? Musí je prostě mít tam kde všem lezou na nervy? 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    EET (CZ1) napsal(a):
    Taky stejný problém. Všude okolo nějaká farm a farmville, získávat nové členy je čím dál těžší protože se už pomalu noví nemají kde objevovat. Se základnami je ale problém protože každý chce základnu co nejblíž k HH a to už moc nejde protože pomalu všechny vlastní nějaká farma. Což také nechápu jak je možné že má jedna ali třeba 8 farem, a když už jimi zamořují mapu, nemůžou si je dávat někam na okraj? Musí je prostě mít tam kde všem lezou na nervy? 

A v červnové aktualizaci to opraví? Nebo jste mimo téma? A nebooo .. aktualizace je o hov .. o ničem.
    Balík4 @ cs 1
    to s ou aktualizaci nemohli pockat do konce turnaje alianci?
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    to s ou aktualizaci nemohli pockat do konce turnaje alianci?
    tak aktualizace byla jenom chviličku a za tu dobu se toho tolik ovlivnit nemohlo...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
Sign In to comment.