Diskuze k červencové aktualizaci

«134

Komentáře

• ElHabanero (SK1)ElHabanero (SK1) Komentářů: 22
    no fasa 11:45 a ešte nejde server za chvilu do prace a vojaci mi zatial dezertuju kym dojdem z roboty 
    perfektna politika GGE ako si odpudiť hračov
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 41CZ1
    psali mezi 9-11h na 60 min a.......... co dodat celá ta hra jde do ........ není to poprvé.....
  • DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    ElHabanero (SK1) napsal(a):
    no fasa 11:45 a ešte nejde server za chvilu do prace a vojaci mi zatial dezertuju kym dojdem z roboty 
    perfektna politika GGE ako si odpudiť hračov
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    psali mezi 9-11h na 60 min a.......... co dodat celá ta hra jde do ........ není to poprvé.....
    spotřeba jídla je na dobu aktualizace zastavená... a 9 - 11:00 je orientační čas spuštění aktualizace a do toho se trefili a cca 60 minut znamená přibližnou dobu jak dlouho bude aktualizace trvat, ale může být kratší nebo se může protáhnout...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Každopádně ten set z akce chci, ať se děje, co se děje. Klidně 2x :D

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • Valheru_KOKr (CZ1)Valheru_KOKr (CZ1) Komentářů: 59
    Přála bych si aspoň 2 měsíce bez aktualizací,čím dál těma aktualizacema  kazí herní požitek,nejhůř dopadl krkavec s cizákem a kolo štěstí -to byl krásněj poděl hráčů
    Hanina84 @ cs 1
  • ElHabanero (SK1)ElHabanero (SK1) Komentářů: 22
    no ale ja mam na zakladni 3000 vojakov čo mi žeru 5500 jedla od včera polnoci tam toho moc nezostalo od rana som v zahrade a ked si chcem dať par hier na zasobu skladu tak nejde hra a o 13:00 idem do prace takže dasvidania vojaci ale asi som ja vinní nemal som ísť do zahrady :D
    vdaka GGE za super hru a užite vaše fantasticke pracovne nasadenie
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 683CZ1
    no ale ja mam na zakladni 3000 vojakov čo mi žeru 5500 jedla od včera polnoci tam toho moc nezostalo od rana som v zahrade a ked si chcem dať par hier na zasobu skladu tak nejde hra a o 13:00 idem do prace takže dasvidania vojaci ale asi som ja vinní nemal som ísť do zahrady :D
    o té aktulce se ví už od včera...když můžeš zajít sem na fórum a nadávat , můžeš sem taky někdy zajít a kouknout na novinky ;)
    Mik Mak
  • DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    hra už jde a můžeš jezdit jako fretka
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    Každopádně ten velitel je úžasnej... Ani zdaleka nedosahuje Čarodějky a jejích kopií. Alespoň mám tenhle měsíc pohov... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 73CZ1
    Ahoj. Mám dotaz.
    Proč není Speciální nabídka u příležitosti Cyrila a Metoděje
    Executioner @ cs 1
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) Komentářů: 945CZ1
     :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D  
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Ahoj. Mám dotaz.
    Protože to jsou bratři ze Soluně, ne z Hamburku  :D >:)
    To bys rovnou mohl chtít akci na Mistra Jana Husa, kterého v Německu upálili :-D
    Albi70 @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Mám dotaz.
    To bys rovnou mohl chtít akci na Mistra Jana Husa, kterého v Německu upálili :-D
    Dobře ty :D :D :D :D :D
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• mario_bros (CZ1)mario_bros (CZ1) Komentářů: 2
    proč se ty aktualizace nedělají po 24:00 ???
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 41CZ1
    To oni spí

• king karel IV6 (CZ1)king karel IV6 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Mám dotaz.
    Husa neupálili,byl to náš první kosmonaut,ale bohužel uhořel na startu......

• MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    Zdravím,
    držte se prosím tématu, pro spamovaní je tu vytvořený "spamovací koutek"  ;)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    upraveno 06.07.2018
    MBee napsal(a):
    Zdravím,
    držte se prosím tématu, pro spamovaní je tu vytvořený "spamovací koutek"  ;)

To je asi těžké, když je o ***** :-)

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.