Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Peníze :D

Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
upraveno 28.06.2018 v Otázky k Empire
Bez šipky,bez peněz :DDD Dělají mi samou radost těma aktulkama,asi už finance nepotřebuju,co na to říct? Jen se směju :)

Ericsonka @ cs 1

Komentáře

• DruidDruid CZ1 Komentářů: 1,132
    Ericsonka (CZ1) napsal(a):
    Bez šipky,bez peněz :DDD Dělají mi samou radost těma aktulkama,asi už finance nepotřebuju,co na to říct? Jen se směju :)

kontroval jsem u sebe, a zlatky to normálně připsalo i ukázalo, zlato Ti to jen neukazuje, nebo ani nepřipisuje?  poptám se, vím, že to mělo zobrazovací chybu, a občas se neukazovalo kolik dotyčný přivezl,  to je co se týká peněz, nevím co myslíš tou šipkou :(
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Nepřipsalo to ani peníze,ani po restartu,zkusím znovu večer,uvidíme :) 
    Ericsonka @ cs 1
  • Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Tak už mi tam peníze po utoku naskočily,jestli všechny to netuším :D asi se to někde zaseklo.

Ericsonka @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,863
    Zdravím,
    tady jde opravdu pouze o známou chybu v zobrazení, ke které je téma zde - takže zamykám :)
Tato diskuze je zavřená.