Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

11517

Komentáře

• vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 463
    upraveno 26.06.2018
    DALŠÍ VĚC NEFUNGUJE  když  vložím šutr na vybavení , zaplatím za to. šutr  ze skladu zmizne ale  není ani na  tom vybavení!! super vážně jo
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    vronny (CZ1) napsal(a):
    DALŠÍ VĚC NEFUNGUJE  když  vložím šutr na vybavení , zaplatím za to. šutr  ze skladu zmizne ale  není ani na  tom vybavení!! super vážně jo

Po zavření skladu vybavení a opětovném otevření tam ten kámen mám, vložit mi taky nejde. Odzkoušeno na zeleném vybavení a nejnižším kamenu.
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 463
    piqik (CZ1) napsal(a):
    vronny (CZ1) napsal(a):

Po zavření skladu vybavení a opětovném otevření tam ten kámen mám, vložit mi taky nejde. Odzkoušeno na zeleném vybavení a nejnižším kamenu.
    Zavřela resetovala a nenaskočil :-:smile:
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• HeavyStar (SK1)HeavyStar (SK1) SK1 Komentářů: 65
    Balík4 (CZ1) napsal(a):   

Jééé .. potrefená husa se ozvala. Já věděl že se v tom někdo najde.
    Zoufalec je podle mě ten, který bude zoufat nad tím, že jsou nové sety předražené a nebo se nedají zadara vytočit na kolotoči neštěstí.
     Ano .. opravdu .. po 10ti měsících .. možná jsem se někde trošku přehlídl a můžeš si třeba zakroutit kolem už za 9,5 měsíce.
    sám si trafený.
    neviem ako ty, ale mne je u riti čo si vytočím. boli časy, že som bol taký istý primitív ako si ty. mal som 10 lístkov, tak som točil. a viedlo to k hovnu....  tak som sa na to vykašlal a chcel točit ked budem mat aspom 1000 lístkov. hold, už podstata kolesa je o tom, že treba mat dost lístkov, aby si mohol točiť, kým sa nedostaneš na koniec. aj mesačnú hráš dotial, kým sa nedostaneš až na koniec. či nie? či si len trapko, čo prejde prvú stranu a dá si mesiac pauzu???   podla tých blbých rečí asi ano. 
    neviem aké sety tam boli v minulosti, ani jaké sú tam teraz. ja nepotrebujem aby som si vytočil kompletného velitela. bývali tam štíty a iné nástroje, drahokamy, klasické vybavenie...  občas pár rubínov, VIP body...  akože čo je nenormálne na tom, že sa chce človek dostat aspom na 4. - 5. úroven??   tos fakt taký prízemný dement, či čo? a to myslíš vážne, že mám kvôli tomu čakat 10 mesiacov??  nezvyknem kádruvat ludí, ale takého obmedzenca som tum už fakt dávno nevidel. ešte mi vyčítaj, že som sa dostal na 70ty level a neihruškám sa stále ešte na 20tom!  

• Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18

Proč nelze na vzhled za 25000 rubínů umístit žádnej kámen?? Na ostatní (vejce atd) to šlo. Nač jsem to kupoval ?? Jděte už do hajzlu.

• Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Spasitel7 (CZ1) napsal(a):

Proč nelze na vzhled za 25000 rubínů umístit žádnej kámen?? Na ostatní (vejce atd) to šlo. Nač jsem to kupoval ?? Jděte už do hajzlu.

protože je jenom za 25K
    Hugolínek @ cs 1
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68

Si najprv prečitaj čo kupuješ potom kupuj ...

Bože ztim pieskom hrad vyzera ako keby to ťava osrala a tie kocky kks......   star wars kedy bude ?

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    HeavyStar (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):   

Jééé .. potrefená husa se ozvala. Já věděl že se v tom někdo najde.
    Zoufalec je podle mě ten, který bude zoufat nad tím, že jsou nové sety předražené a nebo se nedají zadara vytočit na kolotoči neštěstí.
     Ano .. opravdu .. po 10ti měsících .. možná jsem se někde trošku přehlídl a můžeš si třeba zakroutit kolem už za 9,5 měsíce.
    sám si trafený.
    neviem ako ty, ale mne je u riti čo si vytočím. boli časy, že som bol taký istý primitív ako si ty. mal som 10 lístkov, tak som točil. a viedlo to k hovnu....  tak som sa na to vykašlal a chcel točit ked budem mat aspom 1000 lístkov. hold, už podstata kolesa je o tom, že treba mat dost lístkov, aby si mohol točiť, kým sa nedostaneš na koniec. aj mesačnú hráš dotial, kým sa nedostaneš až na koniec. či nie? či si len trapko, čo prejde prvú stranu a dá si mesiac pauzu???   podla tých blbých rečí asi ano. 
    neviem aké sety tam boli v minulosti, ani jaké sú tam teraz. ja nepotrebujem aby som si vytočil kompletného velitela. bývali tam štíty a iné nástroje, drahokamy, klasické vybavenie...  občas pár rubínov, VIP body...  akože čo je nenormálne na tom, že sa chce človek dostat aspom na 4. - 5. úroven??   tos fakt taký prízemný dement, či čo? a to myslíš vážne, že mám kvôli tomu čakat 10 mesiacov??  nezvyknem kádruvat ludí, ale takého obmedzenca som tum už fakt dávno nevidel. ešte mi vyčítaj, že som sa dostal na 70ty level a neihruškám sa stále ešte na 20tom!  

Tak s tím primitivem to bude asi jen tvůj dojem, že už jím nejsi. To není nemoc .. to se nevyléčí :-)

To že v měsíční akci je tolik lístků, že za 10 měsíčních si jednou zatočíš není z moji hlavy.

Čekat opravdu nemusíš .. netrpělivci dostali možnost si lístky zakoupit za německou cenu v rubínech. Ti co umí napočítat do pěti nebudou hledat "štíty a iné nástroje, drahokamy, klasické vybavenie...  občas pár rubínov, VIP body" v kolotoči neštěstí.

Držím ti palce

Balík4 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 928

zdravím,
    v oznámí o aktualizaci tohle bylo řečeno, viz:

K dispozici budou dva nové vzhledy pro Vaše hrady ve Velké říši. Bude možné je koupit za rubíny a jejich efekt bude pouze estetický, tedy za ně nebudou žádné bonusy. Tyto nové vzhledy budou permanentní, ale nemůžete je vybavit drahokamy.
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    MBee napsal(a):

zdravím,
    v oznámí o aktualizaci tohle bylo řečeno, viz:

K dispozici budou dva nové vzhledy pro Vaše hrady ve Velké říši. Bude možné je koupit za rubíny a jejich efekt bude pouze estetický, tedy za ně nebudou žádné bonusy. Tyto nové vzhledy budou permanentní, ale nemůžete je vybavit drahokamy.

tak to si to můžou strčit řiti.
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18

bezva, kdo nečte tady ty všechny bláboly, tak ať nic nekupuje.. protože neexistuje očekávaný standard..

pojišťovny rozlišují záplavu a zátopu a to hlavně tak, aby nemusely plnit, co s tím sleduje GGS.... asi aby se nekupovalo..  beru na vědomí..

yaponec (SK1) napsal(a):

Som zvedavý aká ,,inflácia,, nám ešte hrozí a na čo sa máme v budúcnosti tešiť :s:s:s
    Týmto prístupom hráčov len odradzujú......

myslím že právě v tom že si hráči počkali až si našetří dostatek losů byl ten problém...zřejmě se málo kupovaly a přitom se dalo vytočit dost rubínů a VIP času....asi měli pocit že toho dostáváme příliš zadarmo :#
    rád bych vydel toho dementa, ktorý by si po tom všetkom čo sa tum deje ešte nejaké lístky kúpil. osobne si radšej s tými eurami pripálim cigaretu, ako bych im mal poslat čo i len cent. 

inak, toto je typický syndróm krachujúceho podnikatela. snažit sa vytrieskat prachy aj z toaleťáku...  normálny podnikatel sa snaží hýčkat si tých, čo ho živia. hold, možno je čas posunút sa inam. ale je tu dost ludí, čo sem natrieskali kopa prachov, tak že im to bude trvat, než zistia že to nemá cenu. 
    Balík4 (CZ1) napsal(a):  

Tak s tím primitivem to bude asi jen tvůj dojem, že už jím nejsi. To není nemoc .. to se nevyléčí :-)

To že v měsíční akci je tolik lístků, že za 10 měsíčních si jednou zatočíš není z moji hlavy.

Čekat opravdu nemusíš .. netrpělivci dostali možnost si lístky zakoupit za německou cenu v rubínech. Ti co umí napočítat do pěti nebudou hledat "štíty a iné nástroje, drahokamy, klasické vybavenie...  občas pár rubínov, VIP body" v kolotoči neštěstí.

Držím ti palce

mna to už prešlo a neboj, možno to časom prejde aj teba  :-))

neviem z čej je to hlavy a je mi to jedno. je to hlod hodný tureckej telenovely.......

nemusím, to je fakt. a ani nebudem. serem im celý kolotoč a s ním aj ich podnikatelský zámer. výpalnícku mafiu nepodporujem, tak že kupovat nič nebudem. tu neide o to, či si vytočím 100 štítov, alebo nejaké blbé vybavenie, ktoré ani nevyužijem, lebo mám o 3 triedy lepšie. tu ide o princíp!!  ako som už písal minule, reklám a iných idiotín tum človek denne odklikáva na desiatky, tak že keby si jednu, dve ušetrili a dali echo, že bude nejaká devalvácia, kašlem na to. v podstate jediné relevantné čo by som využil sú tie VIP body. človek by ich minul a robte si čo chcete. ale pri prieskumoch nič iné človek nečíta, len drísty o rovnosti možností a iné hefty. a na druhý den si jeden zatočí pár sto krát v profi režime a posunie sa aspom v tom blbom VIP režime v pred andruhý za hodinu nato si vytočí len osratý hajzelpapier a ešte má byt štastný že ked sem vloží polovičku platu, tak k tomu dostane aj hajzlovú kefu...   

mimochodom, ked ich tak pekne obhajuješ..  lúbilo by sa ti aj to, keby vláda zahlásila, že je medzi ludmi moc penazí, tak šecko 10 násobne zdražie? asi ano..  :-))   
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Hele, proč sou u šikmáčů odměny - "rotační" velitel - jako minule???
    protože ta spuštěná akce Samurajů není vůbec chyba  :D:D:D
    Mik Mak
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) CZ1 Komentářů: 86
    Nechci být hnidopich, ale toto by se asi stát nemělo, že?

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) CZ1 Komentářů: 86
    A ještě otázečka, existují i trvalé vzhledy na velitele?
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    A ještě otázečka, existují i trvalé vzhledy na velitele?
    neviem, ale časom sa určite budú dat kúpit. a ked ich bude mat dost ludí, tak to bud degradujú, alebo úplne zrušia, aby sa zas predávalo niečo iné....
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 89
    v 19:14 oznámení..... v 19:15 proběhne údržba :-) :-) :-)
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 89
    tady se fakt nic nemění :-DDDD

• MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    už to zas frčí, tak jdem zjistit, co se podařilo opravit a co pokazit :D
Sign In to comment.