Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Slavnosti na Berimondu

Ahoj všem. Můžete mi prosím poradit jak založit slavnost na Berimondu? V královským trhu se jméno hradu z Berimondu
neobjevuje  :(

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,872
    To bohužel nejde. Taky mě to štve... :/
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Zoe píše v návodu, že to jde i na Berimondu, tak nvm

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Zoe píše v návodu, že to jde i na Berimondu, tak nvm
    Áno, na berimonde sa vojaci počas hostiny verbujú rýchlejšie, rovnako ako v iných kráľovstvách. Ale nedá sa odtiaľ pustiť hostina.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
    Když aktivuješ hostinu, bude ve všech královstvích, jde tu jen o to odkud to budeš živit.
    Super, díky zkusím. :smiley:

Funguje :smiley:

• Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem. Můžete mi prosím poradit jak založit slavnost na Berimondu? V královským trhu se jméno hradu z Berimondu
    Jestli jsem dobře pochopila otázku,tak nevíš jak zrychlit verb,tak to máš na tom krýglu piva a jídlo ti to vezme z HH,jestli jsem to pochopila špatně,tak tu ani nejsem :DDD
    Ericsonka @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Ericsonka (CZ1) napsal(a):
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Jestli jsem dobře pochopila otázku,tak nevíš jak zrychlit verb,tak to máš na tom krýglu piva a jídlo ti to vezme z HH,jestli jsem to pochopila špatně,tak tu ani nejsem :DDD
    Jedlo to vezme z hradu, ktorý si zvolíš. Buď je to hh, základne, alebo hrady na svetoch.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.