Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Extrémně zpomalená hra a denní úkoly

137

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    A hele, mi zmizli i zdvojovače rubínů:-D
    Vypadá to, že zmizli jen ze hry - když se podíváš do obchodu, údajně tam stále jsou...

Nové problémy (zmizlé vybavení, nepřičítání bodů) jsme dohlásili.

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zlatky to přičítá, jídlo naštěstí taky. Tak hold jezdim věže, aby mi to nefouklo:-)
    Sem zvědavej, jak pořešej pak ten královskej. Zda ho daj splněnej všem celej, nebo všem splněj jen věže a body a zlatky kdo stih, má, kdo nestih jako já, má taky, ale smůlu...
    Osobně to tipuju na splnění úkolu pro všechny... ale neslibuju :)

petitlup (CZ1) napsal(a):
    at vypnou ty nabidky k nakupu a hned to pobezi
    S nabídkami to, prý, nesouvisí :/

• Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    jupí zase jim to nefunguje....jdu dospat bouřlivou noc
  • DarkVencator (CZ1)DarkVencator (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Takže na hře už nejde vůbec nic, pouze se přihlásím a koukám na obrázky :D.
    Evidentně vzkaz z NDR: Serte na to, a běžte si raději zaplatit dovču nebo aspoň vstup na koupálko :DDDD.

• milhauszruc (CZ1)milhauszruc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4

Ahoj tak další problém přestali se započítávat na Beri body do odměn, dosáhla jsem na 80300 ( cca 18:43:01 do konce Beri) v odměnách a dalších cca za 18000 bodů se k odměnám nepřičetlo, do celkového skóre ano, ale k odměnám ne.

Co s tím ??

A že to jede jako zpomalený film a ni nemluvím !!!!

• pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    A neda se nic stavět.Proč to nezastavi a nepusti jak to pojede.
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) CZ1 Komentářů: 65
    před hodinou se mi aktivoval dortík na 100%  body v turnaji nula jsem tam kde jsem byl dortík bude v čudu čas běží body žádný 
    vrátilo se mi dvacet utoku z cizáků body sláva nikde
    beri pořadí se nemění body žádný 

jinak bezva hra něco bych napsal navíc ale tj nepublikovatelný 
    Doors 70lev Hrozný VA
  • DarkVencator (CZ1)DarkVencator (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Jooo a vybavení ve skladu už taky nemám ani kousek.... co dodat??

• Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    Kniha úkolů - 0- , předvolby útoků - nejsou , nakrmit vojsko - nejde........bo i když postavím a pošlu útok, vůbec nevyjede. Dobrá práce !!!!
    Mentolka01 @ cs 1
  • polly3 (CZ1)polly3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ...to jsem netušil,že na beri jsou měniči,otevřu záznam a čučám teda,zřejmě se jim to rozuteklo:-))
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,306

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zlatky to přičítá, jídlo naštěstí taky. Tak hold jezdim věže, aby mi to nefouklo:-)
    Sem zvědavej, jak pořešej pak ten královskej. Zda ho daj splněnej všem celej, nebo všem splněj jen věže a body a zlatky kdo stih, má, kdo nestih jako já, má taky, ale smůlu...
    Osobně to tipuju na splnění úkolu pro všechny... ale neslibuju :)

No právě, kdoví, jak to bude. Nemám těch 12mega zlatek, tak si je aspoň dojezdím, neb z beri i věží to zlatky vozí a přičítá:-)
    Strad75 @ cs 1
  • cupatko (CZ1)cupatko (CZ1) Komentářů: 1
    katastrofa rubiny pryc 20tis,budovy ktere nejdou opravit,spis tedy dojedou na 0sek. a sekne se,no tragicky, utok na cizaky ani nic nenacte za hru,jsem zvedavy co bude jako kompenzace....
  • Milada Hojná (CZ1)Milada Hojná (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 17.06.2018
    Ataner72 (CZ1) napsal(a):
    Celý se to seká už všem u nás, je to zase celý naprd :(
    to dela vsem, hra upada a ted uz vubec nejede, hlavne ze chodi miliony nabidek k nakupum, ale jinak je to uplne mrtve, nic nefunguje.

dneska sme jen divaci vubec to nejede, hlavne ze nestihame mazat nabidky ty chodi porad bez prestavek.

Milada Hojná @ cs 1
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Proc ty umelci z GGS spoustej vic akci najednou???Vzdycky to dopadne stejne-hra nejde hrat.At uz jdou do hajzlu
    StrongBlack134 @ cs 1
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 307
    nejde mi ani na ty věže jezdit hlavně že nabídky skáčou dál ty se jim nikdy nepodělají 
    :)llelik45 @ cs 1
    A zas nam budou mazat med kolem ust.

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    ha ted se mě objevil 100 ks ruboše za denní úkol cca po 4 hod co jsem to splnil hihi
  • Dankerk (CZ1)Dankerk (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Vypadá to, že si ajťák dává místo hotfixu hotdog :smiley: Jako kompenzace bude 80k šutru 80k dřeva a 5000 zlaťáků. Fakt se to nedá hrát a vzhledem k tomu, že to zpomaluje postupně jim buď dochází místo  nebo nestíhá pamět, takže než se rozhodnou, jestli se jim chce rvát další prachy do rozšíření můžeme si vzít dovču :smiley: Možná by stačilo pročistit mapu a zrušit všechny farmy že )))
    Dankerk @ cs 1
  • hud (CZ1)hud (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    dojel mi útok,přičetla se sláva,body v jednotlivých soutěžích žádné-odměny taky žádné:-(((
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) CZ1 Komentářů: 65
    nabídky jedou dál protože mají nadřazenou prioritu vůči hře a vůči všemu co se ve hře děje nebo co děláte vždy mají přednost nesmí se ale potkat ve stejný moment jinak vznikají tyto problemy už se o tom ví letapáně ale nic s tím nedělají..programátoři v ggs mají neobyčejný talent totiž ..
    Doors 70lev Hrozný VA
    Ani mě ne.Ted jsem se dival a odhaduju ,že jsem zatim nahral přes jeden milion.

Sign In to comment.