Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Extrémně zpomalená hra a denní úkoly

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,872
upraveno 17.06.2018 v Technické problémy & bugy
Ahoj asi je v nich nějaký bug a nezapočítavají se. 5 jich nejde dodělat a prý nejsem sám. :/

Post edited by Zoe on
Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

«137

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,308
    Copak se soudruhům zas pokakalo, že se nepřičítaj body chrabrosti a to v žebříčku, ale bohužel ani v Královském úkolu?
    Dokonce po odhlášení/přihlášení, zda se to třeba jen špatně nezobrazuje, mi zmizlo všech 26 úkolů v knížce a mám tam "konečně" 0...
    Strad75 @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    ahoj co s tím zase je?blbne přihlášení a načítání mapy
  • Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Copak se soudruhům zas pokakalo, že se nepřičítaj body chrabrosti a to v žebříčku, ale bohužel ani v Královském úkolu?
    Dokonce po odhlášení/přihlášení, zda se to třeba jen špatně nezobrazuje, mi zmizlo všech 26 úkolů v knížce a mám tam "konečně" 0...
    Před chvilkou jsem se přihlásila a taktéž mám v knížce úkolů 0 a nejde otevřít. Nejsem sama , spoluhráčka má stejný problém.
    a mě zase blbne přihlášení,vybírání daní,načtení mapy,otevření aliance alianční pomoc a chat než se to otevře tak to trvá problém začal před chvílí a když napíšu na chatu tak to chvíli trvá než se to tam ukáže co se zase soudruhům pokazilo?
  • Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Já mám ukoly na nule,takže mi nejdou vůbec :(

Ericsonka @ cs 1
  • Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Krom toho,že se to šíleně seká,mám všechny ukoly na 0,i když je nemám splněné a ted se mi vrátily 2 utoky z cizáku a body mi to nikam nezpasalo,nestačí že jejich nejvyšší počet je 500! I tech blbých pár bodů za ně chci!!!!

Ericsonka @ cs 1
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Zase zlobí hra- pomalu se vše načítá!!!!!!!!!!!!
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) CZ1 Komentářů: 86
    Protočil jsem několik tisíc losů a ono se neukazuje pořadí!!!
  • Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Celý se to seká už všem u nás, je to zase celý naprd :(
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    nejdou dodělat denní úkoly i přesto že jsem udělal sabotáž i vybral vozík na hradě a bohužel nic
  • PRINC ČárlsPRINC Čárls Komentářů: 2
    Má kniha úkolů ukazuje 0 úkolů a nejde otevřít v žádném království. Včera mi to ukazovalo 32 úkolů a dmes nudlu (nulu). Prosím o radu či vyřešení problému.
    Redy (CZ1) napsal(a):
    nejdou dodělat denní úkoly i přesto že jsem udělal sabotáž i vybral vozík na hradě a bohužel nic

no blbne mi úplně všechno aji tabulka u cizáků než se mi zobrazí pozice tak čekám tak půl minuty a už nemluvím že když se na mapě překliknu na základnu tak mám jen půl mapy než to naskočí tak to trvá
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    Zdravím,
    problémy (extrémně zpomalená hra a problémy s úkoly) jsme nahlásili - ggs se na to dívá... takže nezbývá, než počkat na reakci.
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    A jak to bude z bonusama?
    To se neda jezdit.  :-((
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    A jak to bude z bonusama?
    Bonusy (a všechny ostatní ztráty) se vždy řeší až po vyřešení problémů, zpravidla v pracovní den..
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 477
    tak hra je o5 nehratelná :-( no hlavně že by panáčci z NDR chtěly aby se kupovaly rubky . To jóó už si jdu na to vzít pujčku páč to za to stojí :s:s:s>:)>:):'(:'(
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    problémy (extrémně zpomalená hra a problémy s úkoly) jsme nahlásili - ggs se na to dívá... takže nezbývá, než počkat na reakci.

no jenže je problém i s načtením mapy s přihlášením a vůbec načtení všeho na hře čekám dlouho než se mi to ukáže a zobrazí
    To je hezke.Ale ja jedu na top a zitra jsem v práci.Tak mě to bude platny jako mrtvemu ........
    Jinak dik za tve odpovědi Zoe.
Sign In to comment.