Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zdravím

beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
Chem sa opýtať ako vlastne funguju bonusy z beri titulov, nezda sa mi totiž aby z 70% bonus lupu od NPC nosilo rovnaky počet suriek/minci, kde je ten bonus? Nefunguje alebo ? 
 tak isto ani ten dalši nepočita 10% v prednej linii
http://prntscr.com/jvkr4o

ps: Neviem či už GGS opravovalo chybu zobrazovania minci  , ale ak ano mame to tu znova

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 16.06.2018
    beerman (SK1) napsal(a):
    Chem sa opýtať ako vlastne funguju bonusy z beri titulov, nezda sa mi totiž aby z 70% bonus lupu od NPC nosilo rovnaky počet suriek/minci, kde je ten bonus? Nefunguje alebo ? 

ps: Neviem či už GGS opravovalo chybu zobrazovania minci  , ale ak ano mame to tu znova
    Ten zobrazovaci bug podle me odstranen jeste neni. Trochu si myslim, ze je zpusoben ruznymi nabidkama ke koupi, ty ovlivnuji i tu plynulost hry. Zbytek neposoudim pan bitvy jsem jeste nebyl.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    beerman (SK1) napsal(a):

u mě zdá se fungují oba bonusy z titulů. Surek si vozím více a navýšení vojáků na středu mám taky. Podle čeho jsi srovnával?(surky) a na středu nemáš vážně víc vojska než původně?
    Mik Mak
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Dnes už ten bonus na stred nemam tak neviem povedať, ale posielal som včera utoky tak isto ako stale  a viem určite povedať  že v strede som nedaval ani o 1 vojaka naviac.

Mna neuzaujimaju nieako surky, ale ked o 70% viac lupu z npc tak by to malo nosiť aj vac minci a tie ma zaujimaju, ale kedže je ta krasna chyba tak už ani nevidim kolko minci to nosi - ps včera som to ešte videl 
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    beerman (SK1) napsal(a):
    Dnes už ten bonus na stred nemam tak neviem povedať, ale posielal som včera utoky tak isto ako stale  a viem určite povedať  že v strede som nedaval ani o 1 vojaka naviac.

Mna neuzaujimaju nieako surky, ale ked o 70% viac lupu z npc tak by to malo nosiť aj vac minci a tie ma zaujimaju, ale kedže je ta krasna chyba tak už ani nevidim kolko minci to nosi - ps včera som to ešte videl 
    podle me to funguje, akvamarinu to dava o dost vice
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,242
    Cierny skorpion napsal(a):
          GGS len vidi zisky :D chyby nevidi :D
    dovolím si ne zcela souhlasit - Chyby, které zvýhodňují hráče GGS nejenže vidí, ale jejich opravě dává nejvyšší prioritu  :D>:):D>:):D>:) Neřeší jen chyby, které jsou hráčům na obtíž  :D
    Albi70 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    Zdravím,
    tenhle bonus by měl přidávat surky (včetně zlaťáků) nad limit daného systémového hradu, nicméně je potřeba mít rabovací kapacitu na to, abyste si ty suroviny, získané bonusem, mohli odnést - nebude v tomhle ten problém @beerman (SK1)?
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    tenhle bonus by měl přidávat surky (včetně zlaťáků) nad limit daného systémového hradu, nicméně je potřeba mít rabovací kapacitu na to, abyste si ty suroviny, získané bonusem, mohli odnést - nebude v tomhle ten problém @beerman (SK1)?
    Pozriem sa nato bližšie počas  beri 
Sign In to comment.