Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

1617

Komentáře

• petula15 (CZ1)petula15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Pokud máte tento soubor k dispozici, můžete jo upravit pomocí Editoru od Windows a přidat následující dva řádky: 

EventJitterMicroseconds=1

TimerJitterMicroseconds=1

Mohu poprosit kde ho seženu? Nebo v čem jiném to dokážu přepsat?

Tohle by mělo údajně jít v klasickém poznámkovém bloku :) 
    @“BM Ang1234” k tomu udělal screeny, sice je to v angličtině, ale mělo by to jít pochopit i z obrázků - příspěvek.

No, tak z jiného soudku:-)
    Nelze uložit. Prej nejsem správce sítě. No, neb sem na PC sám, samotinkej, tak teda nevím, jak můžu nebejt správce sítě...
    Takže, prosím, kde se jím nastavím? :-)
    hledej šmudlo...si musíš povolit řízení toho souboru přes vlastnosti...

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 996
    petula15 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Pokud máte tento soubor k dispozici, můžete jo upravit pomocí Editoru od Windows a přidat následující dva řádky: 

@“BM Ang1234” k tomu udělal screeny, sice je to v angličtině, ale mělo by to jít pochopit i z obrázků - příspěvek.

Nelze uložit. Prej nejsem správce sítě. No, neb sem na PC sám, samotinkej, tak teda nevím, jak můžu nebejt správce sítě...
    hledej šmudlo...si musíš povolit řízení toho souboru přes vlastnosti...
    Dík. Rada nad zlato. Netuším, co po mě chceš... Přes jaké vlastnosti mám co nastavit..
    Strad75 @ cs 1
  • T.FRUTTI (CZ1)T.FRUTTI (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Čauky,
    v kolik hodin dneska začnou  královský úkoly a co budou obsahovat za úkoly už na forum nedáváte?
    T.FRUTTI @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,242
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jde o nastavení tvého účtu na PC - musíš mít oprávnění Administrátora (správce), pokud na to klepneš pravím tlačítkem, jedna z možností je: Spustit jako Správce, tu zvol a mělo by to výše zmíněné vyřešit.
    Albi70 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
     Po aktualizaci se mi rozmrdala totálně produktivita na všech hradech. V čem je zakopaný pes. To že v něměcku to vím a ještě někde jinde?
    Balík4 @ cs 1
     Po odstranění všech okrasných prvků ze základny jsem zjistil, že jsem dostal -1259 hendikep na okrasné prvky do začátku. :-)

https://ctrlv.cz/iV1o

Nejsem sám takto potrestaný :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 15.06.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Po odstranění všech okrasných prvků ze základny jsem zjistil, že jsem dostal -1259 hendikep na okrasné prvky do začátku. :-)

Tak, že 1+1 nejsou 2, víme už dávno, pak je logické, že ani 220 - 220 nebude 0, ale třeba -100, já nevim, čemu se divíte :-D 

Jen tak pro zajímavost, na ostrovech mám základ -4 719 :D 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Díky, předáme :)
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Tak, že 1+1 nejsou 2, víme už dávno, pak je logické, že ani 220 - 220 nebude 0, ale třeba -100, já nevim, čemu se divíte :-D 

Jen tak pro zajímavost, na ostrovech mám základ -4 719 :D 

Si zlobil víc než já asi :-)
    Balík4 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jde o nastavení tvého účtu na PC - musíš mít oprávnění Administrátora (správce), pokud na to klepneš pravím tlačítkem, jedna z možností je: Spustit jako Správce, tu zvol a mělo by to výše zmíněné vyřešit.

na win 10 nefunguje, dokonce jsem se i jako administrator přihlásila a přístup byl odepřen ;)

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

na win 10 nefunguje, dokonce jsem se i jako administrator přihlásila a přístup byl odepřen ;)

ja pouzil jiny editor, od win mi to neslo
  • IgorSandy (SK1)IgorSandy (SK1) SK1 Komentářů: 22

dakujem za dalsi emotivny zazitok, ktory mi priniesla nova aktualizacia

ak to ma byt cesta ako cely projekt ukoncit tak je to spravna cesta

alebo to ze sa znizuje produkcia jedla na hradoch a predlzuje cas odozvy na kliknutie je nieco ine?

ak by som mal takých zamestnancov co by mi takymto spôsobom zasahovali do obchodu osobne ich vykopem z firmy aj so vsetkymi ktori mali na nich dozerat

IgorSandy @ sk 1
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,077
    no bezva  >:)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    To si snad už dělají prdel  Mám bonus 500% v Beri a oni si udělají udržbu kdy se jim zachce  

• beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    parada človek si kupi 500% na 1 hod na beri a vy jebnete udržbu z oznam 4 min prednou... gratulujem, naposledy v živote som niečo kupil 
  • AdkaGamer (SK1)AdkaGamer (SK1) SK1 Komentářů: 65
    Neskutočné,bonus prdeli.... 

IM
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    To si snad už dělají prdel  Mám bonus 500% v Beri a oni si udělají udržbu kdy se jim zachce  

vždycky má někdo bonus...zkus to na podpoře :#
    Mik Mak
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Parada, pol roka sa naťahovať z podporou kôli 20 min bonusu na beri 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,512
    upraveno 15.06.2018
    Jsou to šmejdi. Přijdu z práce, pošlu v hardu na měniče a hodí mi údžbu, takže mi to dopadne v normálním režimu a série i kouzla v prdeli!!! To se to vyplatilo na těch 20 minut. :/ To to nemůžou udělat v noci jako v každé normální hře??
    Edit. Nějakým zázrakem to dopadá v hardu. Alespoň, že tak...
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    beerman (SK1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Parada, pol roka sa naťahovať z podporou kôli 20 min bonusu na beri 
    netvrdil jsem že to je geniální možný způsob jak to vyřešit.........jen je to jediný možný způsob  :|
    Mik Mak
Sign In to comment.