charakter aliancie CRICCOS GROUP

1512

Komentáře

• Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    Tak sme sa pobavili poprosim moderatora o zatvorenie tohoto vlakna. :)
    Je to len mlatenie praznej slamy jedneho multaka :)
  • kukju (SK1)kukju (SK1) Komentářů: 48
    Ahojte

síce som odlával,ale predsa

Finkisko ty nepíšeš nič iné,len slovo mulťák,potom slovo mulťák a nakoniec mulťák.Riešite tu čo je fér,čo nie je fér a blablabla.
    Nedá mi však opomenuť,čo robi vaša aliancia CG4,ked už si pri multákoch a kradnutí dediniek a tieto podobne keci.
    Od johanitov sme tam chodievali,par útokov,každý večer zrazu začali miznuť dedinky v Johaniti relax,konkretne ali Justice,hráč bub3enka,alebo tak nejak,ked sme nešli do CG4 nič sa nedialo,akonahle tam šli utoky,mizli dedinky,a neuveritelné je to,že 90% dediniek končilo v Cg4,a 10% u vás,u dvoch hráčov.,pohladám aj screeny ak bude čas,
    Ale ked bol kofolko vodca,riešil to s bahim,urovnalo sa to,dedinky sme pobrali naspet,a potom sa to cele,zopakovalo.
    Dokonca predvčerom som tam poslal 3 utoky,a zase náhoda už mi šiel nejaký mulťák po dedinke na láve,
    Ja sa do tohto nejak miešať nechcem,ani nebudem.Len ked už píšeš tak často o mulťákoch a dedinkách,tak si najprv uprac doma a potom prstom ukazuj.
    A ked spomínaš rôzne varianty boja,od teba som ešte nevidel utok na normalne postaveneho hráča.Bud to bol hráč bez strážnej veže,9 utokov s desiatich a ten posledný bol utok na slabo hrajuceho.
    Na seberovneho si ešte utok neposlal:-D

Ja len tolko k tomu,kludne si tu merajte cikulky dalej,aj tak nevyriešite nič:-D
    za pravopisne chyby sa ospravedlnujem,píšem jednou rukou a v druhej mam rožok:-D
    Empiristi by už konečne mohli vyčistiť hru od nehrajucich hráčov,myslím že bude pokoj a može sa kludne bojovať 
    kukju @ sk 1
    Johaniti
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    ja bi som to ešte nezatváral čakám že sem niekto zatiahne ešte patriotov aby boli v tejto diskusii všetky top spoločenstvá z sk serveru :D
    dalej ten "4HU" čo opisuje sečo na 3. strane tak o tom finkis ani nikto iný z tejto diskusie nemôže vedieť
    teda ani ho tu používať ako priklad nefér útoku jedine že moje osobné správy zo sečom niekto niekde zverejnil ale ked sme pritom tak áno takto z odstupom času priznávam že tie útoky boli fér (v ten deň som mal dosť "živo" v práci a hned po prihláseni na hru namňa šiel útok + nikto ku mne nestíhal podporu) no koho bi to nenasralo ešte viac....dalej sa ktomu už vyjadrovať nepotrebujem...

môj názor na ali criccos group a ritiery 2
    ani z  jednou ali som nikdy problém nemal, rád si tu prečítam čo ktorá ali robí - človek má potom predstavu aký štýl komunikacie a reakcie má čakať napr. pri riešení neakého problému z danou ali

a ešte ked sa tu hádate o počte útokov tak nato existuje jedno kúzelné tlačítko :D

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

Trochu od veci prispevok ... 

1. Hrac sam priznava, ze ma 2 ucty.
    2.Pokial viem a dobre pamatam donedavna ste  za utok  na hraca v Johaniti poslali odvetu  na utociaceho hraca 7 sucastne. Takze o ferovosti  sa asi  neda hovorit.
    3. Je zaujimave kolko  hracov z IM komentuje a zastava  sa hracov ktory si zvolili  styl hry sabotazi  a skodenia..
    4. Ja utocim aj na seberovneho hraca no vsetko  zas nemozes vidiet.  .
    5. Osobne multaky neuznavam  a ak som sa dostal k heslam nehrajucich hracov, ktory boli zneuzivany na  zaskodnictvo  ihned som ich zmenil a ucty zanikli. Chyba je ze ak hrac skonci  ma zmenit heslo a nechat hrad zaniknut aby nemohol byt pouzivany.
    6. Som za zrusenie  nehrajucich hracov no staci na ucte kupit par rubinov a GGE ten ucet nezrusi.
  • THC (SK1)THC (SK1) Komentářů: 1
    no ja som zvedavy do kedy to CG vydrzi
    finkis ako už tradične,vobec si nepochopil čo som písal:-D,jedine čo vieš je písať hned utočne,bez rozmyslu,čistý známka primitíva,s prepáčenim

pekne písanie,už som len čitatel

zona A sa venoval aj johanitom,ustáli to

ste na rade,uvidime ako sa  jeho partičke bude u vás dariť :-D držte sa chlaci a dievčata

kukju @ sk 1
    Johaniti
    Cierny skorpion napsal(a):
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Trochu od veci prispevok ... 

1. Hrac sam priznava, ze ma 2 ucty.
    2.Pokial viem a dobre pamatam donedavna ste  za utok  na hraca v Johaniti poslali odvetu  na utociaceho hraca 7 sucastne. Takze o ferovosti  sa asi  neda hovorit.
    3. Je zaujimave kolko  hracov z IM komentuje a zastava  sa hracov ktory si zvolili  styl hry sabotazi  a skodenia..
    4. Ja utocim aj na seberovneho hraca no vsetko  zas nemozes vidiet.  .
    5. Osobne multaky neuznavam  a ak som sa dostal k heslam nehrajucich hracov, ktory boli zneuzivany na  zaskodnictvo  ihned som ich zmenil a ucty zanikli. Chyba je ze ak hrac skonci  ma zmenit heslo a nechat hrad zaniknut aby nemohol byt pouzivany.
    6. Som za zrusenie  nehrajucich hracov no staci na ucte kupit par rubinov a GGE ten ucet nezrusi.
    ja vzdy preferujem aby silne ali utocili proti sebe aby kazdy hrac ukazal svoje umenie :) je aj pravda ze sa hraci stazuju ze sa neoplati utocit na silne ali ale utocenie na slabe ali  tiez tam hraci neziskaju nieco nobels :D co sa tyka zatvorenie vlakna som proti tomu forum sluzi na nazor hracov :) aspon daco tu pisu slovensky hraci lebo cesky hraci vladnu forumu :D pisani :D je nacase obsadit forum aj slovenskyma hracmi :D smelo dopredu :)
    Pekne pises no prave ta silna ali Johaniti  dostane utoky od nas a vracia ich do CG4 ich tesi, ze mozu zbierat cest  od slabych hracov. Cest vinimkam.
    Kukju
    Mne Zona_A vobec nevadi . Len je zaujimave ze zrazu sa k nemu pridali  hraci z  IM a ked nevedia ako dalej zacnu vypisovat. No je aspon jasne odkial fuka vietor .

Mne uz 2 tyzdne vypisuje Daniel Lesko uz som ho blokol ako ma znici a vypali viem ze povodny hrac tam uz nehra a pristup k nemu ma niekto z IM spolocenstva z toho mal 10 dni holuba..Spinavu hru co tu skusa par jedincou koli nejakej krivde, ktoru nemoze ustat .

Utocne nepisem len podavam fakty a osobne skusenosti, takze skor ako ma oznacis za primitiva tak to skus vyvratit.

Vidim ze tato hra je len o intrigach a falosi normalne ma to vsetko znechucuje.
    to je už roky :-D len ja som ti niečo napísal,a ty si uplne od veci písal,to som tým xcel povedať
    kukju @ sk 1
    Johaniti
    upraveno 14.06.2018
    kukju (SK1) napsal(a):
    to je už roky :-D len ja som ti niečo napísal,a ty si uplne od veci písal,to som tým xcel povedať
    Ja sa vyjadrujem k teme a nevytahujem dalsie temy hlavne ked k nim neviem nic povedat, pretoze  nemam o tom info vidim to prvy krat tu  napisane.
    No  Mlad hral niekedy s nami v aliancii ak sa jedna o povodneho hraca no moc nepochybujem, lebo  sa spraval divne aj pri nas.
    A to co tu pise cez dalsi ucet  Shelby7 kde najprv priznava potom popiera , ze hra na 2 hradoch  a to ako sa ho zastavate len jednoducho potvrdzuje, ze to schvalujete. 
    Cize jednoznacne hrat  na  uctoch na jednom, akoze normalnu hru a na druhom skodit  nejak  nemozem dostat  do hlavy, Niekto mozno tak hra no existuju  ustavy pre liecbu zavislosti . 
    Ako som pisal ja relaxujem pri hre a koli nejakemu psychopatovi  sa rozculovat nebudem.
  • Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    upraveno 14.06.2018
    kukju (SK1) napsal(a):
    finkis ako už tradične,vobec si nepochopil čo som písal:-D,jedine čo vieš je písať hned utočne,bez rozmyslu,čistý známka primitíva,s prepáčenim

pekne písanie,už som len čitatel

zona A sa venoval aj johanitom,ustáli to

ste na rade,uvidime ako sa  jeho partičke bude u vás dariť :-D držte sa chlaci a dievčata

tak toto si zabil kukju sa smejem ,palec hore  , :D :D :D :D  ,,no abych to ale vysvetlil ano,ja som cele roky na hrade mlad,,,hral som vzdy fer sice utocne ale podla pravidiel,,nuz shelby je ucet ktory som si zalozil prednedavnom ,to som tu priznal a je mi uprdele kdo si co o tom mysli.bol som nuteny to urobit kvoli cg,,ine ucty ani multaky som nikdy nemal ani nemam,takze kvoli cg hram na mladovi proti nim a to len zacnem este  a na shelbym klidek pijanko poctivo a ferovo,,nuz  a nech sa posere aj cele cg,, je to vlastne kvoli nim,,inac bych si hral na mladovi dalej tak jak som hral,,,lenze urobi mi velku  radost s nim zacat sekat cg ,, ,, ivo  :D

pani a damy,,,momentalne  ma potesila sprava ,ze moj velky cerveny brat hrac KRAB sa prestahoval k mojmu hradu mlad,,,po tazkom dlhom telefonate ako najlepsie  a s chuti si pri pivecku a cigarke  zahrat proti CG, sme sa dohodli,ze sa stretneme niekde vedla seba na mape,, a ta chvilka prave prichadza,,,konecne zase spolu niekoho nasereme ,,,s pozdravom  banditi KRAB  A MLAD ,, B)

• nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    Finkis používame Vaše pravidlá takže priznavaš že hra je špinavá . No tak je správne že rytiery robia očistu :D:D

:D Hlavne ked prides o zakladne a musis predat vsetky rubinove ozdobaky dnes pridali novy sklad  :D

Finkis (SK1) napsal(a):
    :D Hlavne ked prides o zakladne a musis predat vsetky rubinove ozdobaky dnes pridali novy sklad  :D

FInkis ,nikdy nikoho nepodcenujem na hre,ale ty si pre mna velmi slaby hrac a  robit si srandu z niekoho ze pride o zakladne ktore  debilne cg vie uzasne kradnut,tak to je ubohe , a z druhej strany ,,silny hrac vie zahrat aj bez zakladni ,,takze moc sa tu nesmej lebo  pride cas ked ti to ukazem  ako sa to robi ,,,

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    zase diskuze o ničem... 
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    DOBRY DEN HRACI ,,,,,dovod zalozenie tejto temy je  charakter  aliancie CG,,,,nakolko som hrac na hre asi 5 rokov prezil som si vela utokov a obrany od CG ,,vsetko bolo 50 percent na 50 percent,ale v poslednej dobe ,ked maju problemy tak hraju velmi nefer  a zakerne,,,nicia aliancie ktore sa rozvijaju ,zakernym sposobom,,kradnu dedinky zakernym sposobom a to takym,ze multi ucty kradnu dedinky na svetoch  a na druhy den su v CG,,,beru zakladne z multiuctov,,,na druhy den su v CG,,,takze budem sem davat vsetky screeny co su nefer,,a len doplnim,,,tato aliancia raz skonci v hambe,,,,proste cele  to je falos a hrajte aj tak vy proti nim,,,ako dokaz posielam screen cg proti mne ,pozrite si level proti levelu  ,takze oplati su tu investovat eura a zacat,,_???,, no hamba im ,sa smejem ,chudaci,,nevedia skudy kam ___))),takze oplati sa tu investovat nejake eura alebo serte na to zaciatocnici,,radim nehrat tuto hru ,,,,,,,zbytocna investicia,,ani neinvestujte do hry  ,,,,shelby 

http://prntscr.com/jsy9r9

ked pridu na mna utoky  po tomto prehlaseni od cg tak vam poslem screeny nech mate obraz od jebovcov 
    To jako vážně? 436 útočníků ti zabije 3000 obrany? Tak už chápu, proč tu brečíš, ale to je tvoje ostuda, že neubráníš drobný útok. Takže o čem tu vlastně debatuješ? Kradou vesky - nic proti ničemu. Kradou základny - nic proti ničemu. Ničí slabší - nic proti ničemu. Tak to chodí, že silný zničí slabého, darwinismus...
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    DOBRY DEN HRACI ,,,,,dovod zalozenie tejto temy je  charakter  aliancie CG,,,,nakolko som hrac na hre asi 5 rokov prezil som si vela utokov a obrany od CG ,,vsetko bolo 50 percent na 50 percent,ale v poslednej dobe ,ked maju problemy tak hraju velmi nefer  a zakerne,,,nicia aliancie ktore sa rozvijaju ,zakernym sposobom,,kradnu dedinky zakernym sposobom a to takym,ze multi ucty kradnu dedinky na svetoch  a na druhy den su v CG,,,beru zakladne z multiuctov,,,na druhy den su v CG,,,takze budem sem davat vsetky screeny co su nefer,,a len doplnim,,,tato aliancia raz skonci v hambe,,,,proste cele  to je falos a hrajte aj tak vy proti nim,,,ako dokaz posielam screen cg proti mne ,pozrite si level proti levelu  ,takze oplati su tu investovat eura a zacat,,_???,, no hamba im ,sa smejem ,chudaci,,nevedia skudy kam ___))),takze oplati sa tu investovat nejake eura alebo serte na to zaciatocnici,,radim nehrat tuto hru ,,,,,,,zbytocna investicia,,ani neinvestujte do hry  ,,,,shelby 

http://prntscr.com/jsy9r9

ked pridu na mna utoky  po tomto prehlaseni od cg tak vam poslem screeny nech mate obraz od jebovcov 
    To jako vážně? 436 útočníků ti zabije 3000 obrany? Tak už chápu, proč tu brečíš, ale to je tvoje ostuda, že neubráníš drobný útok. Takže o čem tu vlastně debatuješ? Kradou vesky - nic proti ničemu. Kradou základny - nic proti ničemu. Ničí slabší - nic proti ničemu. Tak to chodí, že silný zničí slabého, darwinismus...
    kraken trosku tomu nechapes ,najprv si to poriadne pozri a potom tu picuj,,, to bol utok 70ky 800 na   16ku level novy hrad a ne obrana ale utok demonov ,,, takze stichni  a suchaj nohami ked sa stary psi bavia,,, peknu hru ,ivo 
Sign In to comment.