charakter aliancie CRICCOS GROUP

212

Komentáře

• Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    upraveno 11.06.2018
    alatyr,ja teda neviem o com je tu teraz rec, ale urcite som neni rozpravkar ,ja to nepotrebujem ,nemam 10 rokov,,a za druhe ,,len som sa konecne po rokoch vratil trosku zarelaxovat na hre ,nikomu tu nic  nerobim bez pisanych aj nepisanych pravidiel,,ale vidim ze som este neni ani level 20 a uz tu na mna utocia od CG 70ky za nejakeho smiesneho hraca  co ho obhajuju ,a teraz ste si urobili dalsi ucet  ma level 14  a tri krat zasebou to tu namna pustate  , a vypaluje te ma ,tak sa tu ty osobne  moc nerozculuj ,,lebo nemas pravdu ,,,,takze odkedy je tu to tema uz sa vas asi nezbavim,,lebo trafena hus zagaga  ,preto je to vsetko pravda,naco si tu zacinat novy hrad ,ked su tu zakeraci z cg  co hovno vedia o hre a schovavaju sa u vas ,,nehovorim na vsetkych ale je ich tam u vas dost  a kludne pokracujte dalej , nech si robite peknu reklamu ,na screeny je tu miesta dost ,,,alebo si ma prestante vsimat a hrajte  si vasu hru ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    1      http://prntscr.com/jtotws    utok v noci 
    2     http://prntscr.com/jtoucm
    3     vas ctenny multak    a utok v noci ,    http://prntscr.com/jtouug
    .......................................................................................................................
    utoky na mojho kolegu v aliancii  
    1  http://prntscr.com/jtouug
    http://prntscr.com/jtozqn
    http://prntscr.com/jtozzb

.........................................
    je to proste ubohe  od vas , a nemate nahodou v popise ali nocny klud?   ja sa len smejem,mne s tym nervy neurobite ,,shelby 
    upraveno 11.06.2018

• Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 11.06.2018
    Zablokujte toto vlakno Shelby7 je multak sam to priznal neskor to pozmenil place tu  ako aliancia IM3 + ich akademia vacsina  pokradnutych dedin skoncila prave v IM3 akademiii o aka  nahoda, ked chcete kydat spinu  tak to nerobte tak primitivne Cely server vie, ze  IM3 tu ma najviac multakov a snazi sa manipulovat. Dostanu 5 utokov a placu  hadam vsade. Potom cez dalsie multaky a par primitivov sa tu hraju na hrdinov .

https://prnt.sc/jtc519
    Post edited by Finkis (SK1) on
    upraveno 11.06.2018
    Finkis , teraz si trosku vedla,,,ale nevadi,,neni som ziadny multak ,,a neplacem uz vobec,,,,, len sa smejem nad tou 70kou co utoci na  19ku,,, zaujimave boje ma asi cakaju ,co uz  :)
    ........................................
    krasny utok ,,musel vela slavy  odomna dostat ,,

http://prntscr.com/jtpkr5
    po neustalych utokov od  tarye .cg multiuctu som napisal  predsa hracom  do aliancie  rytieri2 o pomoc ,,, a dakujem im za krasnu odpoved utokom ,, tu je vysledok 
    .............................................................................
    http://prntscr.com/ju1gr4
    Ked zabudnes  odkial pises a priznas farbu....

https://prnt.sc/jubnv0
    upraveno 13.06.2018
    ano presne tak  finkis,pisal som ti s hradu mlad,, cele roky tu hram poctivo a fer ,ale  vy ste si tu zacali   a prvy ste porusili pravidla pisane aj nepisane ,, zacali ste mi palit zakladne kradnut dedinky  a ine nocne najazdy pokial som nebol u IM,, dalsia vec je  ze sa nedalo ani s vami dohodnut ,nakolko som nedostal ziadne odpovede ,,jedine zase utokom,,,prestalo ma to bavit ,tak som sa stiahol k rytierom 2 a zalozil si novy ucet kde chcem dalej hrat podla pravidiel ale nakolko aj tu ste ma napadali uplne od zaciatku tak je dovod urobit toto vlakno o vasom charaktere ,,takze tak ci tak ,ja si hru zahram  mna bavi a nemienim tu prestat ,,pokial sa to z vasej strany nezmeni ,tak zrusim tento ucet a zacnem bojovat  len s mladom ,zatial som nezacal este na plno ,,pokial  sa to zmeni tak  si tento ucet zrusim  a s mladom sa stiahnem a budem si zase hrat svoju poctivu hru jak doteraz ,,takze je to na vas ,,chcel si uprimne tak to tu mas ,,,s pozdravom ,,,ivo 
    P.S   vsetko je tu pod moju uroven takto nefer hrat s hradom mlad,dokonca mi bol ukradnuty minuly rok ,vsetko rozpredane od velitelov,kastelanov az po budovy a ozdobaky ..nastastie sa zachranil ,,,,ale  som kde som s nim teraz  a hram podla pravidiel ali ,vzdy som to dodrziaval ,,,a podla  toho co mi odpises tak sa zariadim,,,a to posledne a hlavne je.ze som tu nikdy a nebudem mat nikdy strach z nikoho na hre ,,
    Post edited by Shelby7 (SK1) on
    este by som chcel  doplnit ,ze moj novy ucet som si neotvoril na to aby som tu nieco riesil na fore,,k tomu doslo nahodou  ,alebo debatoval  o veciach pre mna nezaujimavych,ja som neutralny clovek,,hram fer a podla pravidiel ake su na hre urcene medzi alianciami,,dobre ich poznam,, ale preto ,lebo som si chcel oddychnut od  prvej ligy,)) to znamena preco sa nepobavit zase od zaciatku? neni a nebudem tu jediny ktory to urobil,,a vyse 90 percent hracov ma viac ako jeden ucet,tak ze to neni nejaka rarita , Nebol to ucel vytvorit kvoli spinavosti alebo zakernosti ,,,to len aby ste ma pochopili ,,a to aj zatial zo shelbym dodrzujem,,,nic viac nic menej ,,,,s pozdravom ,,
    Trosku si to usporiadaj v hlave. Nakolko  mam teraz hodne casu  sledujem presuny hracov  a do rytierov2 si presiel s Krabom od IM tesne pred nocnym utokom po nasich zakladniach ihned som vedel ze sa nieco chysta  nakolko sa niekolko dni predtym sa prestahoval Tatran k Hracovi orol373. Rano  som mal plnu  schranku sprav po utokoch od rytierov2. Rytieri2 boli  v poslednych akciach  hodne aktivny to bola dalsia indicia, ze sa nieco chysta. Poznam hodne hracov z hry aj osobne, ale kazdy si chce hrat  normalnu hru  obcas posle utok  na hraca ten sa moze branit od nas sli max. 5 utokov na jednu alianciu na slabsie 1-2. No niekto. Preto ak  mas nejake psychicke problemy odporucam odbornika moze sa to zhorsovat....
    A ak chces hrat novu hru  tak si porus vsetky multaky potichu si otvor novy  ucet  a hraj si podla  pravidiel. Na stare multaky zabudni a budes mat zarucene klud.
    teraz nerozumiem co tu pises,,,po prve,ja som nikdy pred vstupom do ali rytieri nesledoval vase alebo ich utoky ,vobec som nic neplanoval,tak netrep ,,proste som tam siel bez nejakych informacii ,, po druhe  ziadne ine ucty nemam  pokial si to nepochopil co som ti hore pisal, a po tretie ja urcite nemam psychicke problemy,tu urazku si si mohol odpustit,ja sa tu bavim s tebou otvorene a normalne ,,, takze ako odpoved som to nepochopil,,..a ja si novy ucet urcite zakladat nebudem a urcite nebudem hrat potichu ,,,ostanem na mladovi a dokoncim co som zacal ,,,takze  este si pockam na odpoved a viac neriesim 
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    Čau Finkis co tých 50 útokov v rámci HU na hrajúcu ali ako odvetu za útok ktorý ste mali na lade a museli ste otvorit bránu ?
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    Vážený spoluhráči nebojte sa zverejnit vaše skusenosti s alianciou CCG  a jej hráčmi v prípade že ich nechcete zverejnit tu, skludom mi napíšte a ja ich tu anonymne ako screen textu nie mena hráča uverejním :D

Želám príjemnu férovú hru :D
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
    nocnydes (SK1) napsal(a):
    Vážený spoluhráči nebojte sa zverejnit vaše skusenosti s alianciou CCG  a jej hráčmi v prípade že ich nechcete zverejnit tu, skludom mi napíšte a ja ich tu anonymne ako screen textu nie mena hráča uverejním :D

Želám príjemnu férovú hru :D
    Nuž tak moja osobná skúsenosť s nimi je taká, že sme s nimi nikdy nemali také problémy ako píšete vyššie. V podstate sme s nimi nemali žiadny problém a nepamätám, že by sme mali niekedy vôbec vojnu.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 13.06.2018
    Aha cize vravis o Multakoch IM3 co mali odvahu dat 9 utokov na svetoch a ako odveta  prislo  od kazdeho  od nas po 9 utokov vsade okrem zakladni  vsak ked chce niekto utocit na svetoch nech aj brani... Chces byt spravodlivy tak sa pytaj aj na druhej strane nie ako  nase masmedia co podsuvaju len jednu pravdu .....

• Sečo (SK1)Sečo (SK1) Komentářů: 12
    Ahojme , Ulula Finkis prudko ohováraš a nemáš fakty .

Dám ťa do obrazu:
    1. Mulťáka tu nemáme žiadneho keby sme vedeli je von 
    2. môže byť že tu je DK špeh to sme, my ale nevymysleli to sú buď tahy vaše alebo dobrý kamaráti z realu.
    3. Ak sa niekto sťažuje za vaše "HU" bohužial nie každý hráč to znesie , ale istotne to nieje nikto z vedenia 
    4. Čo sa týka tých 9 útokov na svetoch :D pokiaľ viem išiel som ja sám otvorili ste bránu druhý krát zhorel hráč
    taká je hra azda ?
    Vy ste nás potom attakovali behom 5-6 hodín 17 ctimi útokmi čisto na svetoch ja som dostal fulku v danú hodinu na všetky svety HH ani slovo som nepovedal neplakal ako to udávaš 
    5. Dali sme vám primeranú odvetu 15 ctich útokov na svetoch v behu 3 hodín sám som to dirigoval taká "silná" ali by to mala zvládnuť ... a nie sa behom toho istého dňa presne na 11 ctu hodinu dať 39 útokov na svetoch
    "pár hráčov sme dostali zas 4 na všetky hrady "
    takto vybúriť a chceš mi povedať že niekto z vedenia vyplakúval ? 

Díky nedalo mi to napísať nemám rád drísty amen.

Seco  vy placete vsade hlavne u IM ty mozno nie od teba no ihned idu spravy . Ak tam mate plackov  ani o tom nevies. Pises 39 no slo 37 ratal som to  ale Des pise 50 cize ste sa stazovali po celej mape. Takze je Jasne kto tu place a ako som v uvode povedal  ze IM3 je banda multakov  mam zapisky a zoznam kto v tom case sabotoval nahodne cela mapa vie kto robi najvacsie problemy, ak vasi hraci  nevedia prehravat  tak nech to nehraju. Nie som tu  1 den no ani dlho no vidim co sa  tu deje a viem citat ludi  nakolko s nimi  pracujem .
  • Sečo (SK1)Sečo (SK1) Komentářů: 12
    1. Však tie zápisky by som rád videl :D 
    2. No čiže mám vidieť do duší druhých hráčov a riešiť to čo píšu mimo chatu ? :D 
    3. Sme spoločenstvo vždy to bude vedieť každý IM hráča 
    4. Hráme fér dodržiavame všetko, ale ak mi dáš zápisky budem rád a poriešime 
    5. Peknú noc 
    Este  nieco mam info, ze kto nechce vstupit  do IM3 ihned ho vypalite tieto praktiky som videl osobne. Hraci co tak dopadli hlaste sa nebojte sa to povedat aspon vieme kto a za koho bojuju Rytieri2  je tam aj par hracov z IM a IM4 bohuzial vedenie to nevie alebo to zamerne taji.
Sign In to comment.