Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

1517

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    e.r.k.o (CZ1) napsal(a):
    ani mně to nejde stáhnout  >:)
    mi to také nejde stáhnout a to jsem ti měla  kámoše který opravuje PC i staví  a nepodařilo se mi stáhnot verzi 29
    Taky jsem to zkoušela, problém nastal při odinstalaci u kroku 3, kdy ani jako administrátor nelze smazat těch cca 5 uváděných souborů... :/  Pak to bohužel můžeme přehrávat verzí jakou chceme a zůstane tam furt ta 30:/

no takže teda co s tím pak?po určité době musím vypnout hru aby se to zase chvíli nesekalo
    možná se ti to povede, já bojuju s win 10, což je pěkný prevít.... 

• Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    e.r.k.o (CZ1) napsal(a):
    ani mně to nejde stáhnout  >:)
    mi to také nejde stáhnout a to jsem ti měla  kámoše který opravuje PC i staví  a nepodařilo se mi stáhnot verzi 29
    Taky jsem to zkoušela, problém nastal při odinstalaci u kroku 3, kdy ani jako administrátor nelze smazat těch cca 5 uváděných souborů... :/  Pak to bohužel můžeme přehrávat verzí jakou chceme a zůstane tam furt ta 30:/

no takže teda co s tím pak?po určité době musím vypnout hru aby se to zase chvíli nesekalo
    možná se ti to povede, já bojuju s win 10, což je pěkný prevít.... 

no ten flash 29 mi prostě stáhnout nejde:-DD a v tom je zakopanej pes:-DD
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    gami já jedu také windous 10 a jel mi perfektně do včerejška
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    gami já jedu také windous 10 a jel mi perfektně do včerejška
    Možná jsi tam měla ještě starý flash player :)

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    gami včera jsem četla  že je tam chyba a opravovat  flash player nebudou že má do 2 let zkončit :'(:D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Objasnění stupňů Prime Day nabídek ... proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :-) Proč si nekoupit něco co nakonec nedostaneš :-) Museli by místo toho bonusu, který se ti nespustí do toho okýnka dát třeba 5 pírek a to by narušilo celou stabilitu hry :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Dávat stejně kvalitní dekoraci za individuální top 100 i alianční top 100 je určitě zajímavý nápad, velmi motivující, opravdu, snad balancing tým dostane přidáno. 
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,242
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Dávat stejně kvalitní dekoraci za individuální top 100 i alianční top 100 je určitě zajímavý nápad, velmi motivující, opravdu, snad balancing tým dostane přidáno. 
    Už dostali, jako bonus předem  :D>:)
    Albi70 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,007
    Koukám, v GGS kupodivu přemejšleli. Max odměna pro mě u šikmáčů je dosažitelná i při hře bez bonusů. Sem čekal, že tam budou hodnoty jak u Nomádů:-)
    Pro mě odměny končej tím 3. rotačním balíčkem vybavení(45k) neb děsy běsy nepotřebuju,VIP mám na max, vyrábět SD už pomalu nemám jaké. max ta okrasa, ale dík brzské možnosti je přesouvat ji oželím, a SD 8lv na jídlo už taky nemám pomalu kam dát.

Tak a ještě by to chtělo vyřešit to velitelství...
    Strad75 @ cs 1
  • táta Vladimir (CZ1)táta Vladimir (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Královské úkoly | 12. - 30. června

Kdy naskočí?....;-)
    Koukám, že bylo v tichosti upraveno - pořadí akcí, z původní12tého na 14...díky za info;-)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    Koukám, že bylo v tichosti upraveno - pořadí akcí, z původní12tého na 14...díky za info;-)
    V tichosti ne, je tam příspěvek, kde je napsáno, že proběhla změna :) 
    Pozdě, ale přece :-)

Díky

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Koukám, v GGS kupodivu přemejšleli. Max odměna pro mě u šikmáčů je dosažitelná i při hře bez bonusů. Sem čekal, že tam budou hodnoty jak u Nomádů:-)
    Pro mě odměny končej tím 3. rotačním balíčkem vybavení(45k) neb děsy běsy nepotřebuju,VIP mám na max, vyrábět SD už pomalu nemám jaké. max ta okrasa, ale dík brzské možnosti je přesouvat ji oželím, a SD 8lv na jídlo už taky nemám pomalu kam dát.

Tak a ještě by to chtělo vyřešit to velitelství...

Co teď budeš dělat? Všechno máš, něco nepotřebuješ. Hledám inspiraci.

Vybavení pro velitele? Kolik to udělá za akci desek těch 10% k dobru co má? :-) Nepředpokládám že jich budeš mít 10 .. tak 1000 desek za akci? :-)

Balík4 @ cs 1

Pokud máte tento soubor k dispozici, můžete jo upravit pomocí Editoru od Windows a přidat následující dva řádky: 

EventJitterMicroseconds=1

TimerJitterMicroseconds=1

Mohu poprosit kde ho seženu? Nebo v čem jiném to dokážu přepsat?

Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Pokud máte tento soubor k dispozici, můžete jo upravit pomocí Editoru od Windows a přidat následující dva řádky: 

Tohle by mělo údajně jít v klasickém poznámkovém bloku :) 
    @“BM Ang1234” k tomu udělal screeny, sice je to v angličtině, ale mělo by to jít pochopit i z obrázků - příspěvek.
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

@“BM Ang1234” k tomu udělal screeny, sice je to v angličtině, ale mělo by to jít pochopit i z obrázků - příspěvek.
    Nedosť že hrajem hru z Sk podporou, ale komunikovať v takom jazyku zo supp je nemožne, ešte aby som si aj urobil IT školu 
    beerman (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Nedosť že hrajem hru z Sk podporou, ale komunikovať v takom jazyku zo supp je nemožne, ešte aby som si aj urobil IT školu 

Sice jsem stejně v řiti jako ty a IT školu bych taky potřeboval, ale oba máme možnost koupit si např. člověče nezlob se a mrskat to.
    Balík4 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

No, tak z jiného soudku:-)
    Nelze uložit. Prej nejsem správce sítě. No, neb sem na PC sám, samotinkej, tak teda nevím, jak můžu nebejt správce sítě...
    Takže, prosím, kde se jím nastavím? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

No, tak z jiného soudku:-)
    Nelze uložit. Prej nejsem správce sítě. No, neb sem na PC sám, samotinkej, tak teda nevím, jak můžu nebejt správce sítě...
    Takže, prosím, kde se jím nastavím? :-)

mě se podařilo nakonec naistalovat tu verzi 29 flashe a v pohodě už.-)
Sign In to comment.