Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

nefunkčnost hrdiny na veliteli

2»

Komentáře

• beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    chlebicek (CZ1) napsal(a):
    chci odpověd na moji otázku a nedám pokoj dokud ji nedostanu. odpovědět je slušnost
    O polnoci ti zrejme aj niekto odpovie, niekto kto to roby vraj zadarmo a isto potrebuj aj spať, sa ukludni a počkaj si na odpoved
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    beerman (SK1) napsal(a):
    chci odpověd na moji otázku a nedám pokoj dokud ji nedostanu. odpovědět je slušnost
    O polnoci ti zrejme aj niekto odpovie, niekto kto to roby vraj zadarmo a isto potrebuj aj spať, sa ukludni a počkaj si na odpoved

Ale ono není na co pořádně odpovídat. Hrdina prostě pozdější odhalení nad limit nezvyšuje. Je úplně jedno jestli je to úmyslně nebo ne. Podmínky jsou pro všechny stejné. Navíc si myslím, že je hromada jiných chyb ve hře, které by měli řešit. Např .. nezobrazující se útoky na hráče, sekání hry a tím její nehratelnost a pod.
    Balík4 @ cs 1
  • chlebicek (CZ1)chlebicek (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    německy umím  mluvit dobře :))) ale abych to ukončil. Děkuji všem za příspěvky konec koncu mě už ta odpověd nezajímá,šlo mi jen o slušné chování Zoe ale pokud se někdo chová jako buran , tak si měl přečíst základy spol .chování.                Všem hezkou hru
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    upraveno 12.06.2018
    Zdravím,
    tak nějak postupně...
    Pokud chceš psát vulgárně, reakci to nezaručuje... ono jde upravit příspěvek i bez toho, abych na něj reagovala.
    Pokud si tématu nevšimneme, vulgarity nepomohou - nemáme nic jako přehled, kam by byly nevhodné příspěvky automaticky posílány (máme jen přehled příspěvků, které nahlásí určitý minimální počet lidí).
    Balík má pravdu, jsme dobrovolníci a nikdo nám za to neplatí.

dobrovolníci?????  proč mi neodpoví ?? jakým právem hvězdičkuje???

v Hamburku jsem cca 10 dní v měsíci, asi se budu muset zeptat přímo tam ,jak funguje komunikace.

A pokud to dělá někdo zadarmo, tak je větší pacient než my všichni tady a nebude mu vadit osobní stížnost na ignoraci...

^ což by šlo považovat za urážku člena týmu... otázka je, jestli na tom něco není :D 

Edit: Ještě jsem zapomněla napsat, není povinností moderátorů číst, natož reagovat ke všem tématům.

Hvězdičkujeme, mažeme, přesouváme právem moderátora - tedy z pozice, která má za úkol udržování pořádku na fóru dostupnými prostředky.

Další věc, překvapivě tu nejsem sama - jsou tu tři další moderátoři a dva pomocníci. V době založení tématu jsem na fóru nebyla, těžko jsem tedy mohla reagovat...

Stěžovat si samozřejmě můžeš - soukromou zprávou na fóru našemu CM @Wylka nebo lead CM @Nazhandiel - buď anglicky (s překladem může kdokoli z týmu pomoci), nebo německy, případně i na podpoře (anglické, německé, ruské,...) :) 

Jinak otázku mají od včerejšího rána CM/QA na stole spolu se spoustou dalších věcí, nicméně teď se věnují nadcházející aktualizaci, takže odpověď nebude hned. Což ty přirozeně nemůžeš vědět, protože jsem to sem nenapsala - občas to píšu, jindy ne, tohle není jediné téma, kde tohle info není...
    Post edited by Zoe on
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 829
    německy umím  mluvit dobře :))) ale abych to ukončil. Děkuji všem za příspěvky konec koncu mě už ta odpověd nezajímá,šlo mi jen o slušné chování Zoe ale pokud se někdo chová jako buran , tak si měl přečíst základy spol .chování.                Všem hezkou hru
    tak ty musíš být teda dobrý pacient.....se prober a zapni mozek....

1. není povinností zoe tady být nonstop a už vůbec ne kvůli lidem jako jsi ty
    2. odpověděla by ti stejně jako x lidí tady
    3. pokud umíš německy tak proč na tu podporu nenapíšeš? ...............odpověděl bych ti na to sám ale nechci být příliš vulgární
    4. jediný buran jseš tady ty

také ti přeji hezkou hru
    Mik Mak
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    tak ty musíš být teda dobrý pacient.....se prober a zapni mozek....

1. není povinností zoe tady být nonstop a už vůbec ne kvůli lidem jako jsi ty
    2. odpověděla by ti stejně jako x lidí tady
    3. pokud umíš německy tak proč na tu podporu nenapíšeš? ...............odpověděl bych ti na to sám ale nechci být příliš vulgární
    4. jediný buran jseš tady ty

také ti přeji hezkou hru

Na tu trojku už asi většina odpověď zná .. protože je *****
    Balík4 @ cs 1
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    tady je rok stará odpověď na stejné téma, od té doby žádná změna
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/4759081/#Comment_4759081

aktuální si určitě domyslíš sám...

Zoe děkuji za odpověd:))  Vacku  tebe jsem se na nic neptal ,tak neobtěžuj , s bezcenýma se nebavim
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 829
    Zoe děkuji za odpověd:))  Vacku  tebe jsem se na nic neptal ,tak neobtěžuj , s bezcenýma se nebavim
    bezcenný??? no pořád lepší než být prodejný....je zajímavé jak někteří lidé mají pocit že můžou kohokoliv urážet a když jim to někdo naservíruje zpět tak se cítí dotčeni... zřejmě další nadčlověk :D:D

jen je divné že vy nadlidi si neumíte bez těch bezcenných sami poradit :D:D:D
    Mik Mak
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    Zdravím,
    takže máme potvrzené, že jde o chybu - kterou odstraní v některé z budoucích aktualizacích :)
  • Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    upraveno 22.06.2018
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    takže máme potvrzené, že jde o chybu - kterou odstraní v některé z budoucích aktualizacích :)
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D  ti **** nez neco odstrani tak dalsich 10 veci *****.....
    ZOE, děkuji za snahu .)
Sign In to comment.