Válečný stav

Zdravím, můžete mi někdo poradit, jak odstraním z diplomacie aliance, které máme ve stavu války, ale tyto ali už nefungují. Jejich hráči jsou zrušení. Jedná se o aliance Hogwarts a Tarantule. 
Děkuji 
S pozdravem 
Gylliane 
Minas Anor 

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ahoj,
    bude potřeba počkat - války s neexistujícími aliancemi jsou odstraňovány při některých aktualizacích (tuším, že to souvisí s pročištěním databáze, ale nejsem si úplně jistá) :)
  • Gylliane (CZ1)Gylliane (CZ1) Komentářů: 12
    Ahoj, děkuji za informaci. Tak doufám, že to takto bude fungovat. Jelikož už je tam máme opravdu dlouho, cca 2 měsíce. Zkoušela jsem ledacos, bohužel, stále nam tam trci :D 
    Ale dekuji za odpověď.. 
    Hezky den 
    Gylliane 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,886CZ1
    to si počkáš mi jej tam máme již rok a je tam  1 hráč je rujna a stále máme vyhlášení války od  aliance , asi zmizne  jak mu přestane platit  účet .
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,
    bude potřeba počkat - války s neexistujícími aliancemi jsou odstraňovány při některých aktualizacích (tuším, že to souvisí s pročištěním databáze, ale nejsem si úplně jistá) :)

Tuším, ale nejsem si jistá :-) Snad jsi tazateli pomohla :-)
    Balík4 @ cs 1
  • beerman (SK1)beerman (SK1) Komentářů: 68SK1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    to si počkáš mi jej tam máme již rok a je tam  1 hráč je rujna a stále máme vyhlášení války od  aliance , asi zmizne  jak mu přestane platit  účet .
    Nezmizne, ostane Vám vojna z neexistujucim hráčom

http://prntscr.com/jto9k4
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Tady jde o to, že v ali je stále ruina - tedy hráč, takže aliance má stále oficiálně existovat. Až ruina zmizí a v alianci bude prázno (nebo jen hráči bez hradů - i bez ruin), pak až by mělo dojít ke zrušení války :)

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

To, že je potřeba si počkat - což je ta podstatná informace - by mělo být jisté (minimálně by mi to bylo řečeno CM).
    Čím si nejsem jistá je technická stránka - válka neskončí kvůli tomu, že účet hráče není úplně odstraněn (a proto aliance stále existuje - stále v ní někdo je), ale tím, jak přesně účet hráče (a tedy i alianci) odstraní (a proč není odstraněn ihned), si jistá nejsem. Mám pocit, že to je databází, jak jsem psala - ale už je to delší dobu, moje paměť není perfektní a přijde mi lepší napsat, že je to tak "asi", než s jistotou tvrdit něco, co nemůžu 100% potvrdit... i když jsem to možná nemusela psát vůbec a mohli jsme si tohle ušetřit :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Zoe napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Tady jde o to, že v ali je stále ruina - tedy hráč, takže aliance má stále oficiálně existovat. Až ruina zmizí a v alianci bude prázno (nebo jen hráči bez hradů - i bez ruin), pak až by mělo dojít ke zrušení války :)

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

To, že je potřeba si počkat - což je ta podstatná informace - by mělo být jisté (minimálně by mi to bylo řečeno CM).
    Čím si nejsem jistá je technická stránka - válka neskončí kvůli tomu, že účet hráče není úplně odstraněn (a proto aliance stále existuje - stále v ní někdo je), ale tím, jak přesně účet hráče (a tedy i alianci) odstraní (a proč není odstraněn ihned), si jistá nejsem. Mám pocit, že to je databází, jak jsem psala - ale už je to delší dobu, moje paměť není perfektní a přijde mi lepší napsat, že je to tak "asi", než s jistotou tvrdit něco, co nemůžu 100% potvrdit... i když jsem to možná nemusela psát vůbec a mohli jsme si tohle ušetřit :D

100% jisté je, že si musí počkat. Vonka píše, že už čekají rok :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 682CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

100% jisté je, že si musí počkat. Vonka píše, že už čekají rok :-)
    100% jisté je že si musí počkat až se vymažou hrady z dotyčné aliance a pak.......budou čekat dál  :D :D :D
    Mik Mak
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    Taky jsem viděl pár nekonečných válek. Taky se tu řešilo, že by to snad šlo zrušit přes pod podporu, ale těžko říct. Nejlepší by bylo aby se automaticky ukončila každá válka, ve které nebyl útok vedený 30 dní, jak už tu bylo navrženo. Není problém ji vyhlásit případně znova.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• beerman (SK1)beerman (SK1) Komentářů: 68SK1
    Taky jsem viděl pár nekonečných válek. Taky se tu řešilo, že by to snad šlo zrušit přes pod podporu, ale těžko říct. Nejlepší by bylo aby se automaticky ukončila každá válka, ve které nebyl útok vedený 30 dní, jak už tu bylo navrženo. Není problém ji vyhlásit případně znova.
    Neda sa to riešiť ani cez podporu, iba čakať.
    Odskušane.
  • Gylliane (CZ1)Gylliane (CZ1) Komentářů: 12
    Ok jasný, pochopila jsem.. Čekat, čekat, čekat a pak..... čekat :D :D Tak třeba se jednou dočkáme.. Ale moc děkuji za reakce :) 
    Pěkný večer... 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Já jsem viděl asi před 1,5 měsícem ali, kde jediný člen co v ní byl "ztratil" hrad a teď už ta ali neexistuje. Nevím tedy jestli to na to má vliv ale byl asi jen lv.6.
  • Tonik21 (INT3)Tonik21 (INT3) Komentářů: 6INT3

Naše aliance má tentýž problém i dnes.

TonikManager @ cs 1
    Tonik21 (INT3) napsal(a):

Naše aliance má tentýž problém i dnes.

Ahoj,
    jak již bylo napsáno, je potřeba počkat - dříve nebo později válka zmizí...
Sign In to comment.