charakter aliancie CRICCOS GROUP

Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
upraveno 10.06.2018 v Představení hráče
DOBRY DEN HRACI ,,,,,dovod zalozenie tejto temy je  charakter  aliancie CG,,,,nakolko som hrac na hre asi 5 rokov prezil som si vela utokov a obrany od CG ,,vsetko bolo 50 percent na 50 percent,ale v poslednej dobe ,ked maju problemy tak hraju velmi nefer  a zakerne,,,nicia aliancie ktore sa rozvijaju ,zakernym sposobom,,kradnu dedinky zakernym sposobom a to takym,ze multi ucty kradnu dedinky na svetoch  a na druhy den su v CG,,,beru zakladne z multiuctov,,,na druhy den su v CG,,,takze budem sem davat vsetky screeny co su nefer,,a len doplnim,,,tato aliancia raz skonci v hambe,,,,proste cele  to je falos a hrajte aj tak vy proti nim,,,ako dokaz posielam screen cg proti mne ,pozrite si level proti levelu  ,takze oplati su tu investovat eura a zacat,,_???,, no hamba im ,sa smejem ,chudaci,,nevedia skudy kam ___))),takze oplati sa tu investovat nejake eura alebo serte na to zaciatocnici,,radim nehrat tuto hru ,,,,,,,zbytocna investicia,,ani neinvestujte do hry  ,,,,shelby 

http://prntscr.com/jsy9r9

ked pridu na mna utoky  po tomto prehlaseni od cg tak vam poslem screeny nech mate obraz od jebovcov 
Post edited by Shelby7 (SK1) on
«1312

Komentáře

• Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    upraveno 09.06.2018
    dalsi multi ucet po zverejneni mojho odkazu ,,,,,utok a odpoved na smiech ,,,od cg hraca 

http://prntscr.com/jsz0xg
    tento clen od CG  si urobil novy ucet ,len aby mohol palit nove ciele od zaciatku ,,,hrac CG  s urovnou cez 700 leg ,,,a tak to robia vsetci ,neskor uverejnim dalsich ...

http://prntscr.com/jsz1lh
    upraveno 09.06.2018
    hrac ChampionDada77    od cg ,,,,multi ucet ,je to predpokladam konto beliala,,,,nuz to zistim neskor,,,kradol dedinky a zakladne,,,preto dostal miesto v aliancii cg,,nadavky a vyhrazky som bohuzial nezaevidoval ,,inac by tu boli ,,,casom bude urcite aj to )))),ukradol mi zakladne vsetky tri .co vlastni ,,tiez multak 
    ,,http://prntscr.com/jsz1lh
    Post edited by Shelby7 (SK1) on
    vsetky informacie a boje ktore tu na mape dostanem budem kopirovat sem,,,mam tu znamych dlhe roky na mape,,,takze seriozne a inkognito to tu casom dam,,,,nech viete do coho idete ,,,a podelim sa s vami o skusenosti ,,,a rozmyslite si to ci sem vlozite nejake euro ,ked je CG prehustene a zakerne infiltrovane do hry ,,,lebo su v prdeli maju strach a to je zaklad ,,,to sa mi paci ,,,kazdy zakerny utok na moj hrad budem povazovat od teraz za vojnu s cg a ich strany ...shelby stary bojovnik)))

samozrejme vas  chapem a uvedomujem si vas strach odpisat mi,,lebo vase meno ostane na nastenke pre CG ako podpalit a neriesit,,a toto je cely princip a ucel hry od aliancie CG .len odvazny odpisu a na celom serveri je tak akurat jedno percento z vas ,proste nehrajte tuto hru ked nemate nejake ciele ..skoda vasich eur,,,,znicia vas od zakladu ,,cela ali CG,,,,,
    dalsia odpoved od multiuctu od cg ,,

http://prntscr.com/jt060t
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Pekna diskusia :)  Zabudol si napisat, ze si z aliancie Rytieri2 a + mrtve multaky z Fenix , ktory zakerne po nociach  napadaju  zakladne kradnu  dedinky odporucam pomoc odbornika .
    nie som z aliancie rytieri2 ,,,som tu po dlhom case na hre ,zacinam znovu ale viem jak to tu chodi,,,nuz ale ten utok od pressburga bol fakt uchvatny proti mojmu levelu,,,fakt  je paradny ,,len tak dalej ,,,
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    dalsia odpoved od multiuctu od cg ,,

http://prntscr.com/jt060t
    Aniž bych znal kohokoliv z aktérů, autor toho dopisu v přiloženém screenu hezky popsal co si myslí o bábovkách.
    Za mě: pro tarya palec nahoru
    no v tom ze co mi napisal,tak to mi je jedno mne ide o to,ze som pustil na neho utok a on poslal na mna miesto odvety  hraca pressburga z levelom ktory neni moc ferovy .takze  takto hrat hru je fakt od CG uzasne mile,,a ja som urcite neni babovka,,to sa mylis ,,pekny den ,,,
    Cierny skorpion napsal(a):
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    DOBRY DEN HRACI ,,,,,dovod zalozenie tejto temy je  charakter  aliancie CG,,,,nakolko som hrac na hre asi 5 rokov prezil som si vela utokov a obrany od CG ,,vsetko bolo 50 percent na 50 percent,ale v poslednej dobe ,ked maju problemy tak hraju velmi nefer  a zakerne,,,nicia aliancie ktore sa rozvijaju ,zakernym sposobom,,kradnu dedinky zakernym sposobom a to takym,ze multi ucty kradnu dedinky na svetoch  a na druhy den su v CG,,,beru zakladne z multiuctov,,,na druhy den su v CG,,,takze budem sem davat vsetky screeny co su nefer,,a len doplnim,,,tato aliancia raz skonci v hambe,,,,proste cele  to je falos a hrajte aj tak vy proti nim,,,ako dokaz posielam screen cg proti mne ,pozrite si level proti levelu  ,takze oplati su tu investovat eura a zacat,,_???,, no hamba im ,sa smejem ,chudaci,,nevedia skudy kam ___))),takze oplati sa tu investovat nejake eura alebo serte na to zaciatocnici,,radim nehrat tuto hru ,,,,,,,zbytocna investicia,,ani neinvestujte do hry  ,neviete do coho idete ,,,,,,a preto bojujem proti CG  s inym hradom ,,a zasluzia si to ,zakerne a rychlo ////,,,shelby 

http://prntscr.com/jsy9r9

ked pridu na mna utoky  po tomto prehlaseni od cg tak vam poslem screeny nech mate obraz od jebovcov 
    odporucam urobit odboj a partizansku vojnu viest :D
    skorpiku presne tak,,,len to chce pripravu a cas DD,, kludne to mozeme urobit ja strach nemam ,,
    ano viem ,dakujem za radu skorpion,,,vybudovat alianciu je na par rokov,zatial sa tu len hrame  :),,,taky relax ,
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 708SK1
    držim palce
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • WoodyBA (SK1)WoodyBA (SK1) Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2018
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Pekna diskusia :)  Zabudol si napisat, ze si z aliancie Rytieri2 a + mrtve multaky z Fenix , ktory zakerne po nociach  napadaju  zakladne kradnu  dedinky odporucam pomoc odbornika .
    Fúha. Tak neviem, bol som vo Fénixe a raz v noci z ničoho nič hráči od CG začali vojnu, mimochodom bez pardonu lvl70/800 ste sa vybrali na hráčov aj pod 70.
    V popise aliancie máte nočný kľud :-) Hmm, vedel by som rozprávať.
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    Ahoj Shelby práve nastavujeme CCG zrkadlo . Robia dost  neprávosti tak sme sa začali snimi trošku hrat :D:D.

Finkis : Som z Fenixu a hrám v rytieroch 2 a dufam že ste už pochopili že Fenix nie su multi učty :D:D

Hrame vašimi pravidlami tak aká neprávost ? To že malá ali sa postavila velkej to beriete za nefer hru :D 

Sme tu pre Vás  tak skludom možeme hrat dalej :D 

Pre ostatných ktorý nemaju informácie  . Kvoli tomu ako hralo CCG voči menším alianciám a velke top maju snimi DON išiel som hrat k rytierom2 . Následne nato CCG  začalo vypalovat moju bývalú ali Fenix o 2 rano im vyhlasili vojnu . Tak čast ali Fenix prešiel do Rytiery 2 . 
    upraveno 10.06.2018
     Ahoj  nocnydes ..ano ,ja si pamatam na casy ked  cg  utocilo na zakladne  aj horiace hrady ,,a miesto jednej odvety poslalo 5  na jedneho hraca vsade aj na svetoch ..a nejak sa to asi ani nezmenilo,,,

• Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    Tak pani mam dost info ako ste sa dlho pripavovali na provokacie voci CG  preto ste si prestahovali hrady ku nasim hradom mam to komplet zdokumentovane a tieto vase manipulacie vieme na co sluzia tolko spiny co sa snazite namanipulovat  vo vlastnej zufalosti vam tu jednoducho uz  zozeru iba ty co s vami spolupracuju osobne som volal s Hracom Tatran a  povedal mi co chysta  cely hovor mam nahraty trval cca 1 hod. ak bude nutne zverejnim. Nerozumiem  tomu  preco nehrate  normalnu hru a zakladate to na intrigach a manipulacii. Mozno je to sucast strategie, no vstupte si do svedomia a prestante tu oblbovat  klamstvo.
Sign In to comment.