Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

1417

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,007
    Bude hra někdy chodit bez problémů? Poslední dny se věčně seká, myš poskakuje po mapě jak postřelená, ale na třeba "stránce" s nastavením útoku, jezdí krásně. Ale na mapě, to je o nervy, trefit se třeba na věž...
    Strad75 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Bude hra někdy chodit bez problémů? Poslední dny se věčně seká, myš poskakuje po mapě jak postřelená, ale na třeba "stránce" s nastavením útoku, jezdí krásně. Ale na mapě, to je o nervy, trefit se třeba na věž...
    u me to zacalo delat v pondeli a ve stredu se to dost zhorsilo, musim vzdy refreshnout chrome 
    snad pomuze prechod na html5
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Máš stejné problémy i při nákupu rubínů? Pokud ne, tak je vše v pořádku a žádné problémy jsme nezjistili.
    Balík4 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    jak ma presne fungovat ten sklad na dekorku? jen jsem si vsimnul, ze mam v zalozce "okrasne prvky" oznacene dekorace co uz mam na sklade a nemusim je vyrabet
    Sklad bude přidán až ve druhé části aktualizace. Pokud to chápu dobře, nový sklad bude fungovat v podstatě stejně jako ten aktuální. Hlavní rozdíl bude ten, že bude propojený pro všechny hrady. Když si na základně a uložíš okrasu do skladu, můžeš pak přejít na hlavní hrad a danou dekoraci tam umístit.
    Plus tam budou určité drobnosti navíc (jako třeba filtr dekorací) :)

To, že v možnosti výstavby dekorací máš uvedené jejich množství na skladu a pokud je chceš postavit, místo výstavby jsou použity ty uskladněné, už je ve hře delší dobu :) 
    aha ja myslel, ze sklad uz bude ted. ja dekorku uz nevyrabim, tak tam nechodim :-)

Taky nevyrábím a přesto se mi tam nějaké nové čas od času uskladní :-)
    ja nemyslel, ale "sklad budov", ale "okrasne prvky" - nevedel jsem, ze tam jsou oznaceny ty, ktere jsem uz vyrobil a mam je ve skladu
    sklad budov = sklad na dekorace, pokud vím, jiné budovy skladovat nejdou.
    Jsou tam ty, které jsi uskladnil (pomocí přesunout do skladu) a ty, které jsi dostal z odměn (ty tam jsou umístěny rovnou)

Nicméně dotaz na BM:
    odměny u samuraje budou změněny, předpokládám max počet bodů zvýšen, ale:
    - pokud bude zvýšen stejně jako u nomádů (stejná hodnota) bude aktivováno něco podobného, jako chán (např tábor Šoguna)?
    - pokud stejně bez podobné akce, zvýší se počty prostředků s bonusem z odměn.
    - případně zvýšení bude menší, než u nomádů (je jasné, že zvýšit se to musí, spousta hráčů dojede do konce hned první den)?

a hlavně - proč došlo k odstranění dárkových balíčků z aliančních odměn (předpokládám, že po přepracování zmizí i u samurajů)?

Nepředpokládám, že bude i nějaký tábor šóguna, ale jsem si celkem jistý, že nás už čekají nové neodolatelné akční slevy a neskutečné bonusy. 350% - 700% a 1050% :-)
    Balík4 @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 463
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    u me to zacalo delat v pondeli a ve stredu se to dost zhorsilo, musim vzdy refreshnout chrome 
    snad pomuze prechod na html5
    mám stejný problém! to se nedá hrát takhle
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    hra je naprosto nehratelná ale hlavně že skáčou nábídky nic jinýho asi tvůrce nezajímá jak smutné :/
    :)llelik45 @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    bych rád věděl jak mám stáhnout verzi flashplayeru 29 bohužel mi to stáhnout nejde
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    stiahnite si 29 :)  ale že potom nepojde 5000 dalšich veci ktore mi normalne idu aj pri 30 ... nie zato GG$ nemôže :smiley:
    beerman (SK1) napsal(a):
    stiahnite si 29 :)  ale že potom nepojde 5000 dalšich veci ktore mi normalne idu aj pri 30 ... nie zato GG$ nemôže :smiley:

no na verzi flashe 30 co se mi naistaloval se mi to po určité době začne sekat na mapě a nedá se hrát pak musím hru vypnout a znovu zapnout takže už se to pořádně hrát nedá
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    bych rád věděl jak mám stáhnout verzi flashplayeru 29 bohužel mi to stáhnout nejde
    ono je jedno jestli jde stáhnout nebo ne u mě to nepomohla hra i nadále nehratelná
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    ono je jedno jestli jde stáhnout nebo ne u mě to nepomohla hra i nadále nehratelná

tak jsem zvědav jak to bude GGS řešit s provozovatelem flashe protože se nedá vůbec hrát
  • momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    Ja som zistil že mám verziu 27 a aj tak mi to začalo sekať, nebude teda problém niekde inde ?  :):);)

http://prntscr.com/jso0vw
    momo3070 @ sk 1 
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    u me ta verze 29 pomohla
    u me ta verze 29 pomohla

a jak se ti ji podařilo stáhnout?mě to nešlo
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,079
    ani mně to nejde stáhnout  >:)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 907
    Já si tam dal verzi 26 a jede to  

ještě k te povedene aktualizaci  

hráč nízkeho lvl ukradne základnu a když se to nezjistí včas tak 
    zbourá budovy.opustí tu základnu a jede si pro další  A když to stihl pred aktualizací tak má krásne okrasy 

Boj proti multákum  ???   A centrální sklad se jenom slibuje 

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    e.r.k.o (CZ1) napsal(a):
    mi to také nejde stáhnout a to jsem ti měla  kámoše který opravuje PC i staví  a nepodařilo se mi stáhnot verzi 29
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    e.r.k.o (CZ1) napsal(a):
    mi to také nejde stáhnout a to jsem ti měla  kámoše který opravuje PC i staví  a nepodařilo se mi stáhnot verzi 29
    Taky jsem to zkoušela, problém nastal při odinstalaci u kroku 3, kdy ani jako administrátor nelze smazat těch cca 5 uváděných souborů... :/  Pak to bohužel můžeme přehrávat verzí jakou chceme a zůstane tam furt ta 30:/

gamina (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    e.r.k.o (CZ1) napsal(a):
    Taky jsem to zkoušela, problém nastal při odinstalaci u kroku 3, kdy ani jako administrátor nelze smazat těch cca 5 uváděných souborů... :/  Pak to bohužel můžeme přehrávat verzí jakou chceme a zůstane tam furt ta 30:/

no takže teda co s tím pak?po určité době musím vypnout hru aby se to zase chvíli nesekalo
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    také to tak dělám vypnout hru a znova nejet , ale už tak nechci hrát
Sign In to comment.