Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Urychlovače

Zdravím včera sem chtěl použít urychlovače který mi zbyli mám 2x 5 hodin a 69x 24 hodin. Včera i dneska když na to klikám tak mi to píše chybu a nebo to vůbec nejde.Fungujou jen hodinovky,půl hodinovky s 5ti minutovkama a minutovkama.
KingDiamond2 @ cs 1
«1

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    upraveno 07.06.2018
    Ahoj,
    klasicky vymazat mezipaměť prohlížeče jsi zkusil?

Chybu - jakože “error” hlášku? A když to vůbec nejde, co přesně se děje (klikáš na to a hra se chová, jako kdybys na to vůbec neklikl, nebo něco jiného)?
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 236
    ErrorCode: 335 NO_TIME_SKIP_LEFT Toto mě píše.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    ErrorCode: 335 NO_TIME_SKIP_LEFT Toto mě píše.
    zkus se odhlásit a znova přihlásit....resp.  F5 

Všechno sem zkusil vymazal sem prohlížeč odhlásil sem se,přihlásil a furt nic furt to píše to samí.Dělám síň legend,schválně kliknu na půl hodinovku a ta šla.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Díky za info, chybu zítra předám :)
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Mne osobne to vyhadzuje aj ked chcem skratit čas čakania presunu vojakou - konkretne na beri (10min a viac) skratiek 

http://prntscr.com/js6awl
  • nelljana (CZ1)nelljana (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Ahojky  ,chtěla  bych se  zeptat proč  se  tak seká hra  ,vůbec se  to pomalu nedá hrát  ??děkuji 
    Nelly
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    nelljana (CZ1) napsal(a):
    Ahojky  ,chtěla  bych se  zeptat proč  se  tak seká hra  ,vůbec se  to pomalu nedá hrát  ??děkuji 

protože je to pokažené .. už hodně dlouho. Pokud se významně nebude sekat německým sousedům, tak se nic nezmění a je třeba uvažovat o jiné hře.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Všechno sem zkusil vymazal sem prohlížeč odhlásil sem se,přihlásil a furt nic furt to píše to samí.Dělám síň legend,schválně kliknu na půl hodinovku a ta šla.

Zkoušel jsi požádat na podpoře smazání účtu. Co vím, tak to vždy všem co znám veškeré bugy odstranilo trvale.
    Díky ale od začátku bych to hrát opravdu nechtěl.A plácat se s překládáním by mě taky nebavilo.
    KingDiamond2 @ cs 1
    KingDiamond2 @ cs 1
    Tak už nejdou ani hodinovky.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Záhada najednou je mám pryč.Prostě místo toho aby to šlo tak mi je seberou nebo záhadně zmizej.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Že sem si ani nevšiml že mě zmizeli Chánovi desky.Teď to mám zas pohromadě,vážně je v tom guláš.A stejně nejdou.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    upraveno 09.06.2018
    Niečo natom bude, o 3 rano som mal 60ks 24 hod skratiek, teras nemam ani jednu 
    Tak som sa tešil na chana a zas nič ztoho
    upraveno 10.06.2018
    Nejde jen o urychlovače mě zmizeli i nomádský desky,a začínám jak vůl od začátku.Nejvíc mě *** že mě to stálo rubínoví bedny.Hra se se re každýmu jen co ty *** něco vymyšlej za kraviny.Hlavně že sme museli odsouhlasit že kdyby se nám potentoval počítač tak za to nenesou žádnou vinu.Samozřejmě že nesou,kdyby nevymejšleli kraviny aby člověk dělal to a tamto,tak by se mu nic ***.A co tím myšleno jako že když nepotvrdíme souhlas tak se prostě nedostaneme na hru.Ale páni soudruzi z NDR,jste na omylu.Očekávám že chybu napravíte a nebudete se vymlouvat že vinu nese hráč.
    Post edited by Zoe on
    KingDiamond2 @ cs 1
    Záhada najednou je mám pryč.Prostě místo toho aby to šlo tak mi je seberou nebo záhadně zmizej.
    Díky za info, předala jsem to dál :)

Nejde jen o urychlovače mě zmizeli i nomádský desky,a začínám jak vůl od začátku.Nejvíc mě *** že mě to stálo rubínoví bedny.Hra se se re každýmu jen co ty *** něco vymyšlej za kraviny.Hlavně že sme museli odsouhlasit že kdyby se nám potentoval počítač tak za to nenesou žádnou vinu.Samozřejmě že nesou,kdyby nevymejšleli kraviny aby člověk dělal to a tamto,tak by se mu nic ***.A co tím myšleno jako že když nepotvrdíme souhlas tak se prostě nedostaneme na hru.Ale páni soudruzi z NDR,jste na omylu.Očekávám že chybu napravíte a nebudete se vymlouvat že vinu nese hráč.
    Desky zmizely úplně a trvale, prostě jsi o ně přišel? (např. po obnovení hry/vymazání mezapaměti se neobjeví?)

Ne Zoe jezdím je od začátku.Teď sem to psal na chatu.Měl bych mít 21480 desek.Všechno sem dělal mazal mezipaměť znovu se přihlásil a nic.Skončej mě tam urychlováky který mě stejně nefungujou a píše to samí.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    Ahojte,mne to robí tiež nebol si predtým na inom hrade ale test servere ? vedia sa skratky bugnut do tvojho hradu ale nejdú.

@KingDiamond2 (CZ1) pokud jde o desky, napiš prosím na podporu - evidentně to bude rychlejší, než čekat na odpověď a stejně by to nejspíš bylo potřeba :/
Tato diskuze je zavřená.