staří válečníci

zdar lidi po dlouhy dobe sem mrknul na forum  a kupodivu  zjistuju ze uz tu sem 7 rokem  tak jen dotaz  kolik nas je tu   pres 5 let co ete stale  aktivne hrajou  ?? :)
PSnoro @ cs 1

Komentáře

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 336CZ1
    tak ja odznak za šest let dostal už koncem rijna a podle statistiky ho má zatím 116 hráču z celeho empire takže tech opravdu nejstarším hraču asi moc nebude :D :D :D :D :Dale souhlas s Bespim tech pardalu co to hrajou víc jak 5 let je tady ješte porad dost
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) Komentářů: 26CZ1
    Ahoj, hraju od roku 2013 :smiley:
    sir Skvorda
  • Panther one (SK1)Panther one (SK1) Komentářů: 28
    no , je tu veľa ľudí čo hrá nad 5 rokov ibaže nemajú ten istý účet .. napríklad ja :D už ani neviem aký bol môj nick vtedy .. určite nejaký divný detský :D :) ja som hru spoznal podla reklám a tak som ju začal hrávať .. cca 2012/13
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,863CZ1
    Maji v datumech nějaký zmatek já to hraji přesně od 24.1.2012 a vůbec nevím kde vzali datum které  je napsané u mě. Jinak jsem zázračný hráč , který za 2 roky postavil hrady atd. . Nestavím za rubíny !
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 510
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Maji v datumech nějaký zmatek já to hraji přesně od 24.1.2012 a vůbec nevím kde vzali datum které  je napsané u mě. Jinak jsem zázračný hráč , který za 2 roky postavil hrady atd. . Nestavím za rubíny !
    Ahoj a jak se ti podařilo postavit rubínové stavby, když nestavíš za rubíny?
    dopsat jen ty co vyhrají tak stavím za rubíny u nás se do alianční pokladny  rubíny nemusí dávát jezdím pevnosti a tam za ty roky jsem vyhrálá rubínů dostatek a stále jezdí jak písky tak ohnivý hrad
    Tak to jo, ty nenakupujes rubiny. Ja myslel, ze nestavis. Na to, ze to hrajes 6 let jsem cekal hrad na lepsi urovni, nic ve zlem. A kde se odezdavaji rubiny do ali pokladny to stejne stoji za prd, ali si je ma vyjezdit.
    upraveno 04.06.2018
    Proto je tam  hráčí nemusejí posílát.

Tak jsem se dívala na ten tvůj hrad být ve veké alianci tak také nic moc . A já jsem měla to štěstí že  mi poradili hráčí z velkých alianci nás je 22 členú a  Vás je  65 asi  to se plní  úkoly lépe . než nám

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    Na to, ze to hraju od cca pulky ledna tak jsem spokojenej ;-) zbytecnosti postupne bouram (musim cekat i na vyzkum), sin slavy stavim co to jde. A rad si necham taky poradit, ale asi uz dokazu sam rozlisit co ma smysl a co ne. A ano ve vetsi a aktivni ali to jde lepe, dulezite je urcite to aktivni.
  • Bull (CZ1)Bull (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Zdarec všem veteránům,tak jsem po hodně dlouhé době číhnul sem a zjistil že už tu jsem od roku 2011 :D
    Bull @ 4
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,293
    Bull (CZ1) napsal(a):
    Zdarec všem veteránům,tak jsem po hodně dlouhé době číhnul sem a zjistil že už tu jsem od roku 2011 :D

Dědek :-)
    Balík4 @ cs 1
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    Taky hraji od roku 2011 :-)
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    Datum registrace mají špatně má být rok 2011 ne 2015 :-((
  • snyt (CZ1)snyt (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    ahoj )) taky mám špatné datum,,jsem tady od 8 března 2012,a to co tam u mě vidíte,,je po změně mailové adresy ))) takže když ji dneska změním....

jsem nováček )))
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340
    Tak vás veteráni zdravím já jsem na hře od 15,3,2012
    a to hraju cca 4 rokem na sk ještě
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • MBeeMBee Komentářů: 918Moderator
    upraveno 01.06.2018
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    hojky,
    datum, které máš u jména je datum registrace na foru, ne na hru :smile:

jinak moje datum je 24.11.2012 ;)

Ahoj,
    děkuji za informaci zase jsem o něco chytřejší . :)

• Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    tady jeto jak v duchodaku:-))))
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    Ahoj  tak já jsem tady na foru  od června  2012 ale tuším na hře asi o 2 roky dřív teda jestli se už hrálo 
    BraveIlonka @ cs 1
Sign In to comment.