Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze ke květnové aktualizaci

1610

Komentáře

• soustCZ (CZ1)soustCZ (CZ1) Komentářů: 52
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Třeba s celým setem chce nachytat na švestkách nějakou 70tku
    jj , jen sem zvědavej až ten set nedej bože bude mít, jestli bude mít i 20mega na vykování a 11ckový šutry na osazení , aby nějakou tz legendu překvapil. Dřív byl cizák za top 100 a člověk ji musel udělat 5x . Teď pláčou malé lelvy nad tím že si ji nemohou koupit za ruble ihned. Holt hra se za ty léta změnila moc.
    soustCZ @ cs 1
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    upraveno 09.05.2018

• Mirarasta (CZ1)Mirarasta (CZ1) Komentářů: 75
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Slzavé údolí :-) Nebude spát, když si vyjedete jen 300k slávy a nezískáte všechny odměny? :-)

Proč by měly být odměny dostupné všem? Ještě tu podporu jen pro platící hráče by konečně mohli zavést.

Moje řeč. A jde to vyjezdit i bez placení :)) Ikdyž je to mnohem náročnější. Co si budeme povídat
    Mirarasta @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,205
    Ono si za to hráči můžou tak trochu sami... V době, kdy si na ostrovech namnožily korouhve, se 10 mega za akci vyjet dalo. No a najednou si GGS myslí, že to jde, tak to natáhli. No pro mě je to každopádně demotivace k další hře.
    Na vodě korouhve nejsou. Takže nějakej bug.
    Bohužel mi unik. O co se pls jednalo? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    upraveno 09.05.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ono si za to hráči můžou tak trochu sami... V době, kdy si na ostrovech namnožily korouhve, se 10 mega za akci vyjet dalo. No a najednou si GGS myslí, že to jde, tak to natáhli. No pro mě je to každopádně demotivace k další hře.
    Ano, nějakej bug, tedy myslím, že píše o tom. Pokud se prostředky odeslali z ostrovů normálně přesunem tak aby do cíle dorazili po konci akce (možná byl i přesný čas, nevím jistě) a hráč v době konce akce nebo možná až do konce přesunu nebyl na hře, tak se prostředky údajně přesunuli dvakrát, jednak přesunem, jednak se normálně "vrátili" s koncem ostrovů. Nicméně fungovalo to jedinou akci potom, co tuhle vychytávku někdo zveřejnil na fóru :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,330
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Balíku, co dostáváš za věčnou obhajobu ggs "NĚJAKÉ TAJNÉ BONUSY" :D:D:D
    Kašlu tu na to a jdu si zahrát radši konzoli.

Vše pro všechny .. zadarmo .. bez práce. Je mi jedno jestli je to GGS, nebo jiná instituce. Jsem rád, že ta doba je už pryč.

Máš konzoli taky zadarmo?

Rychle a zadara tady přeci nikdo nic nechce, nato tu jsou jiní experti. Mě jen sejří kam se ta hra ubírá. Když si nezaplatíš, tak si dobře nezahraješ, páč se vysoko nedostaneš.
    >:) Tobě Balíku se to bude zdát nemožné, ale ano, mám konzoli ZADARMO I ASI SE 100 HER. 
    Dostal jsem ji od přátel.  Ano vím, že máš na mysli nákup hry, ale spousta je na stažení zadara.
    A když mám v misi odměnu za třeba 1M bodů, tak se mi ani za rok nestane, že to bude chtít 2M bodů za to samé.  Žádné ihned si kup výhodu páč ta super nabídka platí jen 20 minut.  :p:p:p:p  A další výhoda je, že se v tom někdo neustále nevrtá, hra nepadá a nikdo nevymýšlý pikačoviny aby si namastil kapsu více.
    Tak asi tak.  o:)

Tady je ta obrovská výhoda svobody. Nemusíš to hrát pokud se ti podmínky jaké nastaví provozovatel nelíbí a jdeš hrát něco jiného ale stejnou svobodu má i on. Udělá si hru jakou bude chtít. Jestli jdou dobrým nebo špatným směrem jim ukáže čas. Válčení mezi hráči, které bývalo v začátcích hry hlavní podstatou, se ze hry vytratí a zůstane pouze soutěžení v akcích. Časem už nebudeš řešit ani nějaké vesnice na světech .. nebudou si tam noví ani zakládat hrady, protože hra se bude odehrávat pouze na trávě.

Balík4 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ano, nějakej bug, tedy myslím, že píše o tom. Pokud se prostředky odeslali z ostrovů normálně přesunem tak aby do cíle dorazili po konci akce (možná byl i přesný čas, nevím jistě) a hráč v době konce akce nebo možná až do konce přesunu nebyl na hře, tak se prostředky údajně přesunuli dvakrát, jednak přesunem, jednak se normálně "vrátili" s koncem ostrovů. Nicméně fungovalo to jedinou akci potom, co tuhle vychytávku někdo zveřejnil na fóru :D
    prostredky se poslali na led a zaroven se objevili na zelenem. bug je tam nejspis porad, ale zneuziti zabranili nemoznosti odeslat nic z ostrovu s dodavkou po skonceni ostrovu
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Balíku, co dostáváš za věčnou obhajobu ggs "NĚJAKÉ TAJNÉ BONUSY" :D:D:D

Vše pro všechny .. zadarmo .. bez práce. Je mi jedno jestli je to GGS, nebo jiná instituce. Jsem rád, že ta doba je už pryč.

Balíku, ty jsi hrozný provokatér - pak se nediv, že to někdo nerozchodí
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    soustCZ (CZ1) napsal(a):
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    jj , jen sem zvědavej až ten set nedej bože bude mít, jestli bude mít i 20mega na vykování a 11ckový šutry na osazení , aby nějakou tz legendu překvapil. Dřív byl cizák za top 100 a člověk ji musel udělat 5x . Teď pláčou malé lelvy nad tím že si ji nemohou koupit za ruble ihned. Holt hra se za ty léta změnila moc.
    Na co zlatky na kování. Už je vykovanej za ty rubky a kdyby k tomu byly i ty artefakty jak pro vyšší lvl, tak žádný šutry nepotřebuju přece. Komplet set za 400K.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    SuperPája (CZ1) napsal(a):
    soustCZ (CZ1) napsal(a):
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Na co zlatky na kování. Už je vykovanej za ty rubky a kdyby k tomu byly i ty artefakty jak pro vyšší lvl, tak žádný šutry nepotřebuju přece. Komplet set za 400K.
    Na nižších levlech než 70 jsou cizácké sety k dispozici za vyjetou slávu. A ty jsou nevylepšené. Pro levly 70 bohužel už jen nákup... :( 

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    gamina (CZ1) napsal(a):
    SuperPája (CZ1) napsal(a):
    soustCZ (CZ1) napsal(a):
    Lukasso (CZ1) napsal(a):
    Na nižších levlech než 70 jsou cizácké sety k dispozici za vyjetou slávu. A ty jsou nevylepšené. Pro levly 70 bohužel už jen nákup... :( 
    superpaja si stezoval, ze si jako nizky lvl nemuze krkouna koupit komplet. jinak ten uchvatitel me pekne sejri, uz je mozna trochu zbytecny setrit a kovat kameny
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    Mě napadlo, nebylo by možné, že ze strany GGS jde o skrytou podporu pvp bojů?  Třeba chtějí hráče odlákat z cizáků a krkounů a až se to na serverech kompletně vzbouří kvůli nové aktualizaci, tak cizáky s krkounama zruší s tím, že je tak učiněno na přání hráčů? :smile:
    Pak by ale asi opravdu šlo o to co si přejí hráči, teda podle toho co běžně čtu na foru. Tady i farmáři, který po útoku na jejich hrady běžně píší zlé dopisy, píší, že je to jen bezduchá klikačka a vzdychaj že už to není jako dřív, když se bojovalo - asi se jim stýska po vymýšlení křeč dopisů.
    Co myslíte, nemůže v tom všem být nějaký skrytý umysl?

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Mě napadlo, nebylo by možné, že ze strany GGS jde o skrytou podporu pvp bojů?  Třeba chtějí hráče odlákat z cizáků a krkounů a až se to na serverech kompletně vzbouří kvůli nové aktualizaci, tak cizáky s krkounama zruší s tím, že je tak učiněno na přání hráčů? :smile:
    Pak by ale asi opravdu šlo o to co si přejí hráči, teda podle toho co běžně čtu na foru. Tady i farmáři, který po útoku na jejich hrady běžně píší zlé dopisy, píší, že je to jen bezduchá klikačka a vzdychaj že už to není jako dřív, když se bojovalo - asi se jim stýska po vymýšlení křeč dopisů.
    Jediný a ne skrytý - donutit hráče nakupovat vlajky a potažmo i rubíny.  >:)
    Albi70 @ cs 1
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Nejsem si jistý, že GGS je tak složitého plánu schopné. Ani nemyslím, že by to fungovalo, jelikož podstatná část hráčů už útok na hráče ani neumí složit, takže maximálně vyjedou jednou, zjistí, že dostali ještě míň slávy než z cizáka, jelikož se ani nedostali za hradby a buď se vrátí k akcím i s horšíma odměnama nebo se na to vykašlou.
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Mám dotaz-ted jsou v nomádech 3 kusy vybavení  nomádského nájezdníka- budou v dalším kolem další 3 nebo to jsou poslední kusy???
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz-ted jsou v nomádech 3 kusy vybavení  nomádského nájezdníka- budou v dalším kolem další 3 nebo to jsou poslední kusy???

12kusové sety zatím nemáme :-D Tyhle 3 části jsou poslední, nicméně nejspíš se to od další akce začne točit od začátku :-) 
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Messaroš (CZ1) napsal(a):

12kusové sety zatím nemáme :-D Tyhle 3 části jsou poslední, nicméně nejspíš se to od další akce začne točit od začátku :-) 
    Doufejme  >:):D>:)
    Albi70 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    Mirarasta (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Slzavé údolí :-) Nebude spát, když si vyjedete jen 300k slávy a nezískáte všechny odměny? :-)

Proč by měly být odměny dostupné všem? Ještě tu podporu jen pro platící hráče by konečně mohli zavést.

Moje řeč. A jde to vyjezdit i bez placení :)) Ikdyž je to mnohem náročnější. Co si budeme povídat
    Se mi chce zvracet, jak začnou lidi remcat. Sami využívali rabováky a jiné vychytávky. Najednou je jim plebs jako odpad.. Bliju když něco podobného čtu..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.