Poso alias Charles65 údajně pod ochranou hráče Antonius

Antonius (CZ1)Antonius (CZ1) Komentářů: 34
upraveno 11.05.2018 v Představení hráče
Zdravím, hráč Charles65 se mnou rozhodně nemá nic společného a žádnou jeho ochranu nezajišťuji. Hoří jak vánoční stromeček a každý kdo má náladu nechť si ho volně sjede, bez ohledu na kodex hry, kterým se tento hráč zdaleka ne vždy řídil.

Kdo je hráč Charles65?
Je to mrtvolka uživatele Poso, který se v reálu jmenuje Ondra. Je to bývalý velitel aliance New World®, který se dostal do konfliktu s opravdu celou sérií lidí, vč. mě. Z této aliance byl tento bývalý velitel vyhnán, sám si ve smutku demontoval a přestěhoval hrad na druhý konec mapy, aby zde poté psal, že mu někdo odcizil účet. Chlapec má vážný problém s alkoholem a s osobností. Jeho původní aliance se přejmenovala na Victory®, aby se od něj očistila, nicméně on si založil alianci Victory, aby poškodil i její nový název a do popisku si napsal, že je údajně pod mojí ochranou.

To ale není pravda. Osobně jsem dohlédl na to, aby tento hráč byl vymazán z mapy. Bohužel ale kromě hry nic nemá a tak se alespoň snaží škodit tím, že se údajně vulgárně hádá s jinými hráči, aby poškodil moje jméno a jméno své bývalé aliance. 

Na koho se obracet?
Pokud s ním (Poso, Charles65) máte nějaké problémy, neobracejte se tak na mě, ale na hráče Swenik, což je jeho kamarád z reálného života. 

Hezkou hru,

Antonius, VA-Matrix
Post edited by Antonius (CZ1) on
«1

Komentáře

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Antonius (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, hráč Charles65 se mnou rozhodně nemá nic společného a žádnou jeho ochranu nezajišťuji. Hoří jak vánoční stromeček a každý kdo má náladu nechť si ho volně sjede, bez ohledu na kodex hry, kterým se tento hráč zdaleka nikdy neřídil.

Kdo je hráč Charles65?
    Je to mrtvolka uživatele Poso, který se v reálu jmenuje Ondra. Je to bývalý velitel aliance New World®, který se dostal do konfliktu s opravdu celou sérií lidí, vč. mě. Z této aliance byl tento bývalý velitel vyhnán, sám si ve smutku demontoval a přestěhoval hrad na druhý konec mapy, aby zde poté psal, že mu někdo odcizil účet. Chlapec má vážný problém s alkoholem a s osobností. Jeho původní aliance se přejmenovala na Victory®, aby se od něj očistila, nicméně on si založil alianci Victory, aby poškodil i její nový název a do popisku si napsal, že je údajně pod mojí ochranou.

To ale není pravda. Osobně jsem dohlédl na to, aby tento hráč byl vymazán z mapy. Bohužel ale kromě hry nic nemá a tak se alespoň snaží škodit tím, že se údajně vulgárně hádá s jinými hráči, aby poškodil moje jméno a jméno své bývalé aliance. 

Na koho se obracet?
    Pokud s ním (Poso, Charles65) máte nějaké problémy, neobracejte se tak na mě, ale na hráče Swenik, což je jeho kamarád z reálného života. 

Hezkou hru,

Antonius, VA-Matrix
    Díky, předám informace naší hráčce, která s  ním má onu zkušenost s vulgárním výrazivem
    Albi70 @ cs 1
  • Fair Tyr (CZ1)Fair Tyr (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Ahoj
    trochu se vyjádřím k situaci, která u nás nastala - a zbavím nás dezinformací, které o nás šíří Antonius. :).
    Ondra (Poso) - byl původní velitel ali NW. Po neshodách a problémech, které trápili tuto ali, jsme odešli a založili si novou ali - Victory®. 

Jen podotýkám, že ali 
    Victory® nemá s Ondrou (Poso) nic společného. Je to samostatná ali, která vznikla nově. Nevznikla z NW - přejmenováním!!!!
     Ali NW je nadále funkční. 

To, že je Sweník Ondrův kamarád v reálu - nemá s hrou nic společného. 
    Jestliže máte problémy s hráčem Poso - můžete Sweníka informovat. Ale lépe, kdybyste informovali samotného hráče Poso.
    Nás do tohoto sporu a problémů, netahejte. 
    Díky
    S pozdravem F.T

• swenik (CZ1)swenik (CZ1) Komentářů: 115
    Ahoj, na mne se prosím neobracejte. Hru s Ondrou už neřeším. Díky.
    swenik @ cs 1
  • Fair Tyr (CZ1)Fair Tyr (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Mám ještě jednu poznámku i k Ondrovi ( Poso, Charles65)!!!!!

ONDRO, NECHÁPU, PROČ TOHLE DĚLÁŠ. 
    PROČ CHCEŠ ŠPINIT NAŠÍ ALI!!!!

DŮRAZNĚ SE DISTANCUJEME OD ALI Victory, KTEROU ZALOŽIL HRÁČ CHARLES65. 
    NEMÁ S NÁMI - S ALI Victory® NIC SPOLEČNÉHO. 

Doufám jen, že je to jen škodolibost, od tebe, Ondro.

• Antonius (CZ1)Antonius (CZ1) Komentářů: 34
    upraveno 11.05.2018
    Ohrazuji se proti tomu, že bych šířil dezinformace. Nicméně špinavé prádlo bývalé NW, resp. Victory® jsem tady prát nechtěl, to nebyl smysl vlákna a to co si děláte nebo neděláte je vaše věc - pokud se mě to nedotýká.

Smyslem vlákna je se vymezit vůči Ondrovi (Posovi) a příp. jeho mrtvolkám a manipulacím, kterými se mě snaží stavět do nepříznivého světla.

Poněvadž se na mě obrací hráči s dotazem, co mají s hráčem Charles65 (který, pokud vím, patřil do školky NW, do které jste přešli a kterou jste si přejmenovali na Victory® a kterého mám podle popisku Victory chránit), dělat. Přitom já jsem asi poslední, kdo by měl Posovi problémy řešit. Sám jsem ho několikrát vypálil.

Roma invicta.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Ohrazuji se proti tomu, že bych šířil dezinformace. Nicméně špinavé prádlo bývalé NW, resp. Victory® jsem tady prát nechtěl, to nebyl smysl vlákna a to co si děláte nebo neděláte je vaše věc - pokud se mě to nedotýká.

Smyslem vlákna je se vymezit vůči Ondrovi (Posovi) a příp. jeho mrtvolkám a manipulacím, kterými se mě snaží stavět do nepříznivého světla.

Poněvadž se na mě obrací hráči s dotazem, co mají s hráčem Charles65 (který, pokud vím, patřil do školky NW, do které jste přešli a kterou jste si přejmenovali na Victory® a kterého mám podle popisku Victory chránit), dělat. Přitom já jsem asi poslední, kdo by měl Posovi problémy řešit. Sám jsem ho několikrát vypálil.

Roma invicta.
    et Charlie65 incendius. Amen
    Albi70 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,963CZ1
    Klasický případ, co na fórum nepatří.
    Lien Rag

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,176CZ1
    upraveno 13.05.2018
    Osobně si nemyslím, že je na škodu varovat před hráči, co se chovají hůř než zvířata a schovávají se za jiné hráče/aliance, kterým tím poškozují dobré jméno. Taky jsem už na takové narazil. Ono není úplně nejpříjemnější, když otevřete SZ a z monitoru na Vás vybuchne kanál hnisu.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Osobně si nemyslím, že je na škodu varovat před hráči, co se chovají hůř než zvířata a schovávají se za jiné hráče/aliance, kterým tím poškozují dobré jméno. Taky jsem už na takové narazil. Ono není úplně nejpříjemnější, když otevřete SZ a z monitoru na Vás vybuchne kanál hnisu.
    Je to tak. Není ani jiné možnosti. Popisek jiné "aliance" nelze měnit ani k němu přidávat nějaké komentáře, takže je to IMHO přesně příklad toho, k čemu má fórum sloužit. 

Někdejší admin sociálních sítí. 
    Kdybys chtěl varovat při každém eventu, seznam by byl dlouhý. navíc ti "lidé" s přezdívkou, zanikají průběžně.
    Lien Rag

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Kdybys chtěl varovat při každém eventu, seznam by byl dlouhý. navíc ti "lidé" s přezdívkou, zanikají průběžně.
    Lze to spočítat na znaky a podle toho lze spočítat i zátěž na servery. Tedy třeba jakýsi poměr mezi off-topic příspěvky a příspěvky, které konkrétně něco upřesňují či řeší. 

Ze svých zkušeností, když jsem byl adminem soc. sítí vím, že si lidé často měnili účty a s nimi se měnili i IP adresy. Argument by šel tedy použít stejný. Přesto se ale jistá pravidla zavedla a jejich dodržování se vymáhalo. 

Je to, koneckonců, jak v reálném životě s našimi zákony. To že tu jsou neznamená, že nikdo nebude preferovat své zájmy. Např. policista abstinent, který řeší sousedské spory, kde byl jeden soused opilý. Rozvedená soudkyně, která soudí rozvod manželů či zákonodárce advokát, který rozhoduje o zákonu o advokátech. Přesto nelze říci, že by zákon neměl smysl.

Podívej, Ragu. Pro mě je to tady hra, ne způsob nějaké mé seberealizace. A pokud někdo tvrdí že je pod mojí ochranou a není tomu tak, pak to sem napíši. Pro Tebe je to třeba zbytná informace, někomu jinému ale může pomoci. A to platí i pro mě, jako autora vlákna. 

Jinými slovy: kdybych si nemyslel, že to má jakéhokoliv smyslu, nepsal bych to sem. Však se můžeš podívat na mojí aktivitu tady na fóru. Píši sem jen když to opravdu uznám za vhodné.

Koneckonců o onom Posovi jsme se bavili i my dva spolu, když tady řešil údajně odcizený účet. A já na to ani nijak nereagoval, přesto že jsem věděl své. To bylo ale předtím, než dotyčný tvrdil, že ho chráním.

A já třeba, kdybych měl nějaký roztodivný problém s hráčem, bych si ho tady ve fulltextovém vyhledavači vyhledal, abych věděl o co go. Možná jsem měl zatím vždy štěstí, ale kteréhokoliv problémového hráče jsem zde prozatím vždycky našel a pomohlo se mi to zorientovat, co je dotyčný zač, příp. jak mám problém řešit dále.

Hezkou hru. 
    Máš pocit, že si tím hodlám vyřizovat účty? Prosím, najdi dost hráčů, co to rozpitvají podobně. A co se stane?

jdete na to dobře.

Nic!
    Lien Rag

• swenik (CZ1)swenik (CZ1) Komentářů: 115
    Tondo, nedělej se. I kdybys byl jeden z nejpřitroublejších hráčů na mapě, což si nemyslím(!!!), tak Ti musí být jasné, že účet Charles je hacknutý! Poso už několik týdnů nehraje..

Takže tam lze potom podezírat v podstatě každého, včetně Vás, když jsi mu pak tak šikovně zobnul bonusovku na jídlo, po které jsi toužil dost dlouho.. ;-)

Ale je to celkem absurdní, protože nikdo na nikoho nemá důkazy. Z toho účtu Charles se "kydá hnůj", kam jen to lze. Je to fakt hnus.. A to mi skutečně k žádnému našemu třeba i bývalému hráči nesedí!!! Naše ali je čestná. Naopak, ten nick napadá i naše hráče, až se mi to zdá podezřelé.. ;)

swenik @ cs 1
    upraveno 21.05.2018
    Sweníku tu prázdnou bonusovku jsme řešili s vaší ali a nechci to tady řešit. Byli jste za ní zahrnuti zlatem. A netýká se to vůbec vaší ali, ani naší a už vůbec ne účtu Charles65. A já teď dostal zprávu od svého velitele, že tenhle účet dál dělá zle na mapě a šikanuje děti, vyhrožuje jim a tp. A Poso je váš hráč, Tvůj kamarád z reálného světa. Tohle padá na vaší hlavu ať se jmenujete jak se jmenujete. Co k tomu mám říct... 
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Máš pocit, že si tím hodlám vyřizovat účty? Prosím, najdi dost hráčů, co to rozpitvají podobně. A co se stane?

jdete na to dobře.

Nic!
    Ne, popravdě se Tě to vůbec netýká. ;) 
    upraveno 30.06.2018
    Tak uživatel Poso krom toho, že údajně zastrašuje a nadává dětem bohužel přidal i kradení vesniček a posílání sabotáží. Přesto že jsem mu velkoryse nechal zabrat základnu nějaké ruiny vedle mě, aby mohl znovu začít hrát, den poté, kdy už základnu měl, na mě zase jel další sabotáže a přesunul si další mrtvolku ke mně. 

Co jsem zjistil tak je to *** v *** a jmenuje se ***, kdybyste s ním někdo chtěli něco řešit, tady je na něj e-mail: 

FB Účet:

Já jsem ho pozval na pivo a pokusím se to s ním vyřídit podobrém, nejprve... 

Hezkou hru, Tonda
    Post edited by Zoe on
    To jsem nějak nepochopil, proč mi tady ten příspěvek někdo zcenzuroval, takhle je to k ničemu. Já mám holuba a všude mi bere vesnice, ale už si je nemohu vzít zpět. Ale to je vlastně celá podstata GGS a týhle hry v kostce... :) 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    To jsem nějak nepochopil, proč mi tady ten příspěvek někdo zcenzuroval, takhle je to k ničemu. Já mám holuba a všude mi bere vesnice, ale už si je nemohu vzít zpět. Ale to je vlastně celá podstata GGS a týhle hry v kostce... :) 
    Je zakázáno zveřejňovat osobní informace jiných hráčů, viz pravidla fóra (tento bod tam byl i před úpravou, tedy v době zveřejnění tvého příspěvku) :) 
    Zoe napsal(a):
    Je zakázáno zveřejňovat osobní informace jiných hráčů, viz pravidla fóra (tento bod tam byl i před úpravou, tedy v době zveřejnění tvého příspěvku) :) 
    Tohle není žádný hráč, Zoe. Co je to za hru dělat to co dokáže každý a hra neumožňuje se vůči tomu bránit? ;) 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    Zoe napsal(a):
    Tohle není žádný hráč, Zoe. Co je to za hru dělat to co dokáže každý a hra neumožňuje se vůči tomu bránit? ;) 
    Za hráče je považován každý, kdo se do hry registruje :) a z pohledu hry samotné je takové chování povolené...
Sign In to comment.