Diskuze k dubnové aktualizaci!

1235»

Komentáře

• Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    ano jdou ale jen za předpokladu že tam přijdeš s míň jak  polovinou skladu časovek a obloukem se vyhneš chánovi v začátku a jezdíš jen nomády.jinak rozdíl mezi 12-15k desek a 15-23k desek je jeden dobrej chán na obranu. a za předpokladu že si při 12k desek doplníš sklad 30 minutovek doplna tak je nestihneš upotřebit pomalu ani na ježdění nomádů aby ti žádný nepropadli.

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Nové uzpůsobení časovek je úplně super. Akorát si před tím než začne akce musíš umět udělat místo. Je super že zase zvedli počet časovek. Akorát to nebylo dopředu nikde avizované že jích bude tolik k mání. 

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,039CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Na jednu stranu se zdá, že v odměnách přibylo urychlováků, což je rozhodně pozitivní. Na druhou stranu, proč je tam, jestli dobře počítám, v součtu osobních i aliančních odměn 300 30minutovek, ale jen 155 hodinovek, když na hašení táborů je potřeba obou stejné množství a na chána jsou dokonce lepší co největší? Stejně tak padá víc 30minutovek z ostatních akcí a věží, proč?
    Šakale, ty o tom přemýšlíš a umíš počítat. Nečekej to od týmu GGS. Jsou to looseři

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Odměny v nomádech jednoznačně lepší. Je pryč dekorka, co logicky nikdo nechtěl a místo ní dekorka, která už tak nějak ukazuje na nějakou aktivitu vlastníka. Časovky bych možná v odměnách šoupnul kousek dál, aby nepropadli u těch, co se na akci umějí připravit, nicméně i tak příjemné zlepšení. Jednu věc bych přesto měl a to opravdu nechci být urejpánek.
    "Rekviem za jačí princeznu" za 35k desek - VP285, BS775 ( super, nic nelze namítat )
    "Posvátná želva nomádů" za 200k desek -  VP265, BS650 - není to chyba? Jako člověk co udělá 200 k bude chtít na hradech ukázat, že je to pro něj brnkačka, tak si dá na hrad dekorku s menším VP než má dekorka za 35 k? :) Trošku demotivující. :) Jinak ale nemůžu říct ani popel. Odměny jsou prostě lepší.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 617CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Odměny v nomádech jednoznačně lepší. Je pryč dekorka, co logicky nikdo nechtěl a místo ní dekorka, která už tak nějak ukazuje na nějakou aktivitu vlastníka. Časovky bych možná v odměnách šoupnul kousek dál, aby nepropadli u těch, co se na akci umějí připravit, nicméně i tak příjemné zlepšení. Jednu věc bych přesto měl a to opravdu nechci být urejpánek.
    "Rekviem za jačí princeznu" za 35k desek - VP285, BS775 ( super, nic nelze namítat )
    "Posvátná želva nomádů" za 200k desek -  VP265, BS650 - není to chyba? Jako člověk co udělá 200 k bude chtít na hradech ukázat, že je to pro něj brnkačka, tak si dá na hrad dekorku s menším VP než má dekorka za 35 k? :) Trošku demotivující. :) Jinak ale nemůžu říct ani popel. Odměny jsou prostě lepší.

Souhlas  Tech 35K  dokáže udělat každej aktívní hráč  ale 200K  to je už makačka i pro nej aktívnejší  
    Jenom doufám že si to neprečtou V GGS a neprehodí odměny :D 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Tak konečně mám odpověď :D 

Odměna za méně bodů je pouze dekorace, zatímco za více bodů dostane hráč dekoraci plus stavební díl - proto má dekorace za víc bodů nižší VP.
    Nicméně byl předán návrh na změnu a brzy by mělo dojít k úpravě :) 
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Zoe, jestli bych mohl poprosit ještě o jednu odpověď.
    Minulé nomády jsem si zakoupil kastelánku a v současných nomádech mi to ukazuje, že je vyprodáno. Pochopil jsem to tak, že každý má možnost zakoupit jen jednu kastelánku a už nikdy více další. Nevíš, jestli se plánuje možnost koupě ještě alespoň jedné kastelánky? Klidně třeba každé páté nomády - prostě ještě alespoň jedna tahle kastelánka by se mi hodila. :)
    Děkuju.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,039CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Může být. je to citu.. Jinak jsou mi dekorky ve vzhledu u pipky. mězajímá co přinesou. Omalovánky mám na háku.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Suchyn (CZ1)Suchyn (CZ1) Komentářů: 53
    upraveno 11.05.2018
    Zoe je úplně mimo, předpokládám že toho prostředníka nedělá pro GGS zadarmo.

Na to kilo v cizákovy, krom hrocení chce mít aji kliku na obranu. Co si budeme vykládat 3 000 obrany plus je jednou za akci a to zdaleka né v každé ani každé druhé druhé. Já teda ten set havrana nezkompletoval. Ale kdejaký vemeno co vytáhne kreditku a je v akci cizák normálně s 0,5m slávy na 750 místě si ho nakoupí a je na tom líp než já.

Pokud to ti pabl... z GGS chcou dělat tímto stylem (všechno si musíte koupit) ať to napíšou v aktualizaci jak chodí zpráva NOMADSKA  INVAZE nebo USTUP  CIZACKYCH  VOJSK a já se na tu hru s velkou částí neplatících ze dne na den vykašlu. 
    TAKTO  UŽ  TO  DÁL  NEJDE

Suchyn @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Suchyn (CZ1) napsal(a):

Na to kilo v cizákovy, krom hrocení chce mít aji kliku na obranu. Co si budeme vykládat 3 000 obrany plus je jednou za akci a to zdaleka né v každé ani každé druhé druhé. Já teda ten set havrana nezkompletoval. Ale kdejaký vemeno co vytáhne kreditku a je v akci cizák normálně s 0,5m slávy na 750 místě si ho nakoupí a je na tom líp než já.

Pokud to ti pabl... z GGS chcou dělat tímto stylem (všechno si musíte koupit) ať to napíšou v aktualizaci jak chodí zpráva NOMADSKA  INVAZE nebo USTUP  CIZACKYCH  VOJSK a já se na tu hru s velkou částí neplatících ze dne na den vykašlu. 
    TAKTO  UŽ  TO  DÁL  NEJDE

podle me si trochu mimo ty (mam na mysli tvuj koment na kvetnovou aktualizaci u dubnove). tak si to nejaky vemeno koupi, no a? kdyz je to vemeno, tak mu bude stejne na prd. ja nestihl dat dohromady uchvatitele, ale svet se nezbori.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Suchyn (CZ1) napsal(a):

Jen reakce na výše citované:
    Zoe mimo není, jen tu z hlediska své funkce musí předávat vyjádření GGS (bez ohledu na to, zda s nimi plně souhlasí či ne).
    A její funkce je neplacená, dělá to jako dobrovolník a hlavně pro nás.
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.