Účet pozastaven kvůli zrušení platby

Několik týdnů zpátky jsem si zakoupil rubíny za asi 150 Kč a nyní, před pár dny byl můj účet pozastaven. Napsal jsem ticket na podporu a ti mi odepsali, že jsem dostal ban kvůli zrušení platby a nezaplacení nečeho nebo tak něco. Vážně mě to začíná štvát. Nevím, co mám teď dělat, ale vím, co máte dělat vy. OPRAVTE SI TO

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Ahoj,
    z tvé strany došlo k nákupu rubínů kreditní kartou, která ale nebyla krytá - proto došlo k banu - a bude potřeba tento problém vyřešit s podporou.
  • FERRI69 (CZ1)FERRI69 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Čuskíí,Zoe....nevíš,proč se nemohu od rána přihlásit ke hře? Ve 3:10 jsem ještě hrál,te´d mi to po načítání vyhodí hlášku...že server byl odpojen..to samé se mi objeví i na dalších 2 noteboocích...Stává se to poslední dobou často...Díky
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,143CZ1
    FERRI69 (CZ1) napsal(a):
    Čuskíí,Zoe....nevíš,proč se nemohu od rána přihlásit ke hře? Ve 3:10 jsem ještě hrál,te´d mi to po načítání vyhodí hlášku...že server byl odpojen..to samé se mi objeví i na dalších 2 noteboocích...Stává se to poslední dobou často...Díky
    zkusil jsi tohle?
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
Sign In to comment.