Diskuze ke květnové aktualizaci

210

Komentáře

• Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Hm, uplne zbytocna aktualizacia :-(. Cele zle, Rozmyslal som, kedy bude uz cas pomalicky skoncit a prave mam dalsi dovod. Vsetko co bolo dobre a malo zmysel sa pomalicky, ale isto straca.  Uz teraz predavam zbytocne vybavy, nie je dovod o nieco sa snazit poriadne, mesacne udalosti a ti velitelia a kastelani pre nas hracov, co sme dlhsie na hre nestoja za nic !!! Jedine fajn je zelene beri, ale ozaj, kde mam davat tolko kastelanov, ci idete este pridat dalsie hrady?  Ach skoda hovorit, uz teraz mam bordel v sklade a vymena velitela je niekedy slusna patracka, co k comu pasuje a ako to vyzera.
    Sorry, za mna cele zle !!! 

A o tom mluvím. Tahle hra jde do naprosté zkázy, kvůli honbě ggs za pěnězi. Bylo by celkem zajímavé vidět, kolik lidí třeba za měsíc přijde a kolik odejde z hry, těch ruin a nehrajících je fakt čím dál více.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Pokud jde o vybavení, ptala jsem se, proč k tomu nebylo alespoň ofiko... zítra se zeptám znovu :D

petitlup (CZ1) napsal(a):
    tak zatim jsem z toho trochu rozpacitej
    trochu?????

tak já teda hodně....proč je to omezeno jen na cizoně a krkny a ten druhý na beri??? proč je proboha v krknách odměnou velitel na Beri???
    Pokud jde o omezení vybavení - podle posledního twitche je tohle cesta, kterou chtějí jít (tedy mít poměrně úzce specializované sety)...
    Jako ona by ta specializace sama o sobě až tolik nevadila (je to teda zase krok dál od strategické hry, prostě tady máš tenhle set, používej ho na tohle a na nic jiného ani nemysli), ale bylo by na místě pak taky rozšířit počet velitelů, případně pro ně udělat nějaké šablony. Protože když si vezmu, že bych měl mít 10 velitelů na cizáky, minimálně 5 i více na beri (pokud to funguje i na trávě), 10 i více na nomády, 10 i více na samuraje, 7 na normální hráče a určitě ještě přijde něco speciálního na věže, kam to mám dávat?
    Crackonoš byl prorok.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Pokud jde o vybavení, ptala jsem se, proč k tomu nebylo alespoň ofiko... zítra se zeptám znovu :D

trochu?????

tak já teda hodně....proč je to omezeno jen na cizoně a krkny a ten druhý na beri??? proč je proboha v krknách odměnou velitel na Beri???
    Pokud jde o omezení vybavení - podle posledního twitche je tohle cesta, kterou chtějí jít (tedy mít poměrně úzce specializované sety)...
    Jako ona by ta specializace sama o sobě až tolik nevadila (je to teda zase krok dál od strategické hry, prostě tady máš tenhle set, používej ho na tohle a na nic jiného ani nemysli), ale bylo by na místě pak taky rozšířit počet velitelů, případně pro ně udělat nějaké šablony. Protože když si vezmu, že bych měl mít 10 velitelů na cizáky, minimálně 5 i více na beri (pokud to funguje i na trávě), 10 i více na nomády, 10 i více na samuraje, 7 na normální hráče a určitě ještě přijde něco speciálního na věže, kam to mám dávat?
    Speciální na věže (pokud myslíš barony a odpadlíky) už tu bohužel je... ten Louskač, co zkracuje dobu znovunapadaní. Ale ten se dá alespoň použít jako průměrný nehráčský velitel....

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Zoe napsal(a):

trochu?????

A proč je u krkavců set na Beri... je to sice neobvyklé, na druhou stranu, je to tak špatné/vadí to něčemu? :)
    ne že by to vyloženě něčemu vadilo....ale je prazvláštní mít plnou pusu řečí o tom jak chtějí podpořit boje hráčů mezi sebou a při tom už i ten jediný poměrně snadno dostupný velitel co na hráče šel použít je pryč a místo něj se dosadí "úzce specializovaný set". Jinými slovy už nestačí dokupovat si prostředky pokud jich je na útoky málo ale teď bude potřeba dokupovat i velitele nebo si počkat poměrně delší dobu na třeba slonovinu nebo měniče...

Zkoukni ten rozhovor z PL (psychiatrická léčebna) .. říkají tam, že směr hry jsou akce a hra proti neživým, kteří ti nevynadají a nepošlou sabotáž.

Zoe .. oprava problémů s útoky od hráčů, které se neukazují a nenaskakují trubky oznamující útok se asi v nejbližších letech nepřipravuje že?

Balík4 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Ty nové sety budou místo Krkouna za top100, nebo budou poletovat v odměnách za slávu třeba 3ks/akce, jako u zeloberi?
    A kdy bude konečně větší velitelství?
    A zoe, už se nějak vyjádřili na ten můj návrh, možnost dokupovat oblečky při VIP režimu stejně, jako třeba verbuńk místa na týden na určitej počet velitelů?
    Za 10tku VIP jich mám 300, tak proč neudělat třeba 50velitelů/850rubínů týden. Klidně i 2k...
    S takovou mi bude brzo sklad k ničemu, neb bude plnej kdejakým spešl vybavením:-(
    Strad75 @ cs 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    furt vymyslaju nove kraviny .. len ten tabor nejak nechcu zdvyhnut !

• maťka88 (SK1)maťka88 (SK1) Komentářů: 26SK1
    Do hry sa pridávajú stále noví a noví velitelia,ktorí sú v sete, čo je fajn ... horšie však je, že už ich nie je kam dávať - mohli by ste pridať ešte pár okienok na vyskladanie veliteľa .... Myslím, že by to ocenilo viac hráčov 
    maťka88 @ sk 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
     Co například se zamyslet, že u slabších hráčů, pokud k nim pojede (z jejich pohledu neviditelný veloš) a zobrazil se jim pod minutu před dopadem. Neuvidí trubku, jen si přečtou výpisy.  Bez varování, bez ničeho..To vám nevadí?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• KIra676 (CZ1)KIra676 (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    Hmmm v inventáři se mi hromadí nepoužitelné části setů a tak přistanou další. Co takhle udělat kovárnu na nepovedené sety? 
  • KIra676 (CZ1)KIra676 (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    Jediný velitel co ho bude možné použít v bojích mezi hráči bude asi ten ze samurajů. Je naprostá šílená nemožnost si vytunit vlastního velitele a z oranžového vybavení je to naprosto nemožné.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    Jediný velitel co ho bude možné použít v bojích mezi hráči bude asi ten ze samurajů. Je naprostá šílená nemožnost si vytunit vlastního velitele a z oranžového vybavení je to naprosto nemožné.
    Tak velmi slušný velitel na hráče je měnič, i ten slabší bude celkem použitelný, akorát poskládat jich 7 je při jedné akci měsíčně otázka otázka cca 1,5 roku, pro silnější hráče, kteří mají 150 kouzel z útoku.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 24.04.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    Tak velmi slušný velitel na hráče je měnič, i ten slabší bude celkem použitelný, akorát poskládat jich 7 je při jedné akci měsíčně otázka otázka cca 1,5 roku, pro silnější hráče, kteří mají 150 kouzel z útoku.
    Ale prečo tak dlho? Veď už sa po mape títo slabší velitelia z meničov premávajú...A pomaly začnú už aj tí silnejší... Zase na tých 150 kuziel za utok nie je potreba až tak veľa vojakov... stačí obetovať 32 pandrlákov a ísť v harde.... 
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    Ale prečo tak dlho? Veď už sa po mape títo slabší velitelia z meničov premávajú...A pomaly začnú už aj tí silnejší... Zase na tých 150 kuziel za utok nie je potreba až tak veľa vojakov... stačí obetovať 32 pandrlákov a ísť v harde.... 
    Jistě, vždyť taky měniči už skoro půl roku běží. Jednoho velitele už samozřejmě mnozí mají, ale jak říkám, potřebuješ 7 :-D 32 vojáků samozřejmě stačí nám silnějším, ale jelikož zde hraje velkou roli síla hráče, slabší se na těch 150 kouzel hned tam nedostanou.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Kterej velouš má bonus na Nomády?
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ten co je v nomádech za body

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ten co je v nomádech za body
    Dík, tak toho nemám, proto sem ho nenašel:-D
    Strad75 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    upraveno 24.04.2018
    Tahle hra jde vážně do kelu... Už hraju jen kvůli pár lidem. Odešel jsem z velké aliance a z posledních 3 měsíčních událostí jsem dodělal jednu... Prostě mě to nebaví.
    Edit: Co dát do prodeje rovnou velitele z Měničů, ať se nemusím snažit a čekat???
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Tahle hra jde vážně do kelu... Už hraju jen kvůli pár lidem. Odešel jsem z velké aliance a z posledních 3 měsíčních událostí jsem dodělal jednu... Prostě mě to nebaví.
    Edit: Co dát do prodeje rovnou velitele z Měničů, ať se nemusím snažit a čekat???

Pravdu máš. Tohle tvrdím už půl roku. Na festivaly taky hážu bobek, nic kloudnýho tam není. A ty velitele z měničů, těch se taky ke koupení dočkáme třeba brzo, podle toho jak to ggs vede a honí se jen za penězma.

Ještě chci hrad vytáhnout na 800 a bude hotovo. Pak se někam uklidím, nebo to spíše zabalím. Podpora PvP není žádoucí pro ggs, jen nehráčská klikačka.

Sign In to comment.