Diskuze: Empire HUB & Velký den se blíží

SystemSystem Komentářů: 29,504

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k nové HUB komunitě a novinkám, které jsou s tím spojeny :)
«1

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 853CZ1
    ⏰ Tik tak – velký den se blíží! ⏰
    Už jen 3 dny...

Hm, a dozvíme se co to jako bude, nebo až za ty 3dny? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Už jen 3 dny...

V sobotu těžko :-D  Otázka je, chceme to vůbec vědět?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Už jen 3 dny...

uz jsem o to premyslel, kdyz  to prislo uz v utery nebo kdy. nakonec to bude nejaka kravina :-)
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Už jen 3 dny...

Podle toho co víme (i když nic říkat nesmíme) nepůjde o zásah do hry, alespoň pokud to správně chápu... a dozvíte se to nejspíš právě za ty 3 dny :)
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Předpokládám, že to bude tak ohromný a zásadní, že si z toho všichni tetno do gatí. V úžasu, nebudeme schopný vyslovit jediné slovo.

Myslím, že vše bude zde: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/351084/predstavujeme-nova-hub-komunita#latest

Všichni do jednoho sme si to přáli - bude to fakt pecka. :smiley:
    Na ten den to bude tady chtít zavést plačící koutek :smiley:  To bude zase vykřičníků.

• Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Asi chtějí vrátit hru aspoň do stavu v jakém byla před 2-3 roky. Kdy se dalo normálně hrát a nejen klikat jak retard.  HAHAHAHAHA takovou radost nám asi neudělaj.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Asi chtějí vrátit hru aspoň do stavu v jakém byla před 2-3 roky. Kdy se dalo normálně hrát a nejen klikat jak retard.  HAHAHAHAHA takovou radost nám asi neudělaj.
    Jelikož v předchozím emailu výslovně slibují, že to tu ještě nebylo....
    Jinak nevím, jak 3 roky zpátky, ale před dvěma to menší klikačka rozhodně nebyla, chyběli předvolby a kdo chtěl mít dost vojska, verboval po jednom :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

upraveno 21.04.2018
    Hraju 2,5 roku, takže si to pamatuju, ale bavilo mne to víc než teď. Furt dokolečka jedno a to samé. Samuraj, nomád, cizák, krkavec, beri a zase znova. Furt klikat a klikat to samé. Ale je jasné, že čím víc akcí, tím více peněz pro ggs za nákup věcí
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 853CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Už jen 3 dny...

Podle toho co víme (i když nic říkat nesmíme) nepůjde o zásah do hry, alespoň pokud to správně chápu... a dozvíte se to nejspíš právě za ty 3 dny :)
    Hm, nepujde o zásah do hry.Tak to bude asi pěkná kravina. Že by nám vrátili českou podporu? :-)
    Ale humbuk je kolem toho v mejlech velkej:-)
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Už jen 3 dny...

Hm, nepujde o zásah do hry.Tak to bude asi pěkná kravina. Že by nám vrátili českou podporu? :-)
    Ale humbuk je kolem toho v mejlech velkej:-)
    Mno... máme přísný zákaz něco říct (dokonce nám byli připomenuto, že pokud něco řekneme, bude to mít následky :D)... co říct můžu je, že CM z toho byli hodně nadšení (nebo tak alespoň působili), mně osobně to vůbec nenadchlo a byla bych nesrovnale šťastnější, kdyby se místo toho věnoval čas “obyčejným” věcem, které jsou teď (z mého pohledu) trochu zanedbávány.

@Cheero (CZ1) se trefil, veškeré informace by měly být právě na těch nových stránkách - a jejich spuštění evidentně souvisí s touhle “věcí”.

Ale abych nemluvila jen negativně, myslím, že názor na danou “věc” je hodně individuální a určitě se tu najde hodně lidí, které to zaujme. A na info co to vlastně bude si musíte počkat :innocent:
    upraveno 24.04.2018
    Jestli jsem to správně pochopil. Člověk co utratí behem akce nejvíc získá reklamní předmět, se kterým se vyfotí a odevzdá svůj ksicht k reklamním účelům ( zadarmo ) :smiley:
    No, proč ne :smiley: Z nás všech udělají během akce pitomce jednou, z výherce dvakrát :smiley:
    Za mě - palec nahoru!! Fakt GGS fandim :smiley:

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Jestli jsem to správně pochopil. Člověk co utratí behem akce nejvíc získá reklamní předmět, se kterým se vyfotí a odevzdá svůj ksicht k reklamním účelům ( zadarmo ) :smiley:
    No, proč ne :smiley: Z nás všech udělají během akce pitomce jednou, z výherce dvakrát :smiley:
    A ten lukrativní podepsaný obrázek.... :D :D 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • KIra676 (CZ1)KIra676 (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    Mno místo vymýšlení blbin by měli lépe odladit nové verze. Třeba předělají Empire na deskovou hru a bude po chybách.
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    Co to má zase za pointu ? :))) Vymslí GGS v budoucnu něco, na čem lidi pobaví a za co nebudou muset platit ? :))) Asi ne , že ? Drahá komunito , Omlouvám se ... jen mě štve , že GGS si mastí na nás kapsy a pak si z nás ještě dělají srandu , to nás maji zanějaký osly , co neuměj počítat do pěti ? Aby se nezpletli
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    upraveno 24.04.2018
    Hlavně udělat na to parádní reklamu a pak zhnojit hotfix... Kdyby se aspoň zaměřili na bugy a další chyby ve hře, ale oni budou vymýšlet pořád nové a nové *** Hlavně za prachy, jelikož mě přijde, že jim evidentně pokulhávají platy. Nějak poslední dobou přitvrdili. 
    Post edited by Zoe on
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    upraveno 24.04.2018
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Zadarmo určitě ne.

Myslím si, že někdo tuhle akci ocení a může si konečně třeba dokázat jestli socka je, nebo není.

Osobně bych si teda nechal raději ten meč vykovat na zakázku .. určitě to vyjde levněji než nominace do finále, kde rozhodne o vítězi náhodný činitel, nebo chytrost. Tam už peníze nebudou hrát roli.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 24.04.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Zadarmo určitě ne.
    Balíku, to zadarmo bylo míněno jinak - jako že ten co vyhraje nedostane za reklamu, kterou bude dělat jeho fotka nic. Platit mu za to nebudou. :)

gamina (CZ1) napsal(a):
    A ten lukrativní podepsaný obrázek.... :D :D 
    No, povím Ti, že mi je hodně mizerně kvůli chřipce, ale tohle mi aspoň smazalo depku, co z marodění mám :)
    Chápu to jako soutěž, co bude mít jen vítěze a jen jednoho poraženého ( vítěze ) :)
    Pobavit jsem potřeboval. :)Za mě fakt super :)

Dokazovat si to musej ti, co jsou na tom špatně psychicky. Ještě, že je mi to fakt ukradený.

To si jako podmínku daj hrát ještě tu jejich druhou hru 4K, když by náhodou chtěl vyhrát, aby člověk platil rovnou do 2 her. Už jsou fakt za nenasytný zoufalce.

Dokazovat si to musej ti, co jsou na tom špatně psychicky. Ještě, že je mi to fakt ukradený.

To si jako podmínku daj hrát ještě tu jejich druhou hru 4K, když by náhodou chtěl vyhrát, aby člověk platil rovnou do 2 her. Už jsou fakt za nenasytný zoufalce.

Stačí hrát jednu hru - jenom soutěž běží pro obě hry společně (tj. mohou se účastnit jak hráči empire, tak hráči E:4K)... pokud hráč A nasbírá na empire 10 bodů, hráč B na E:4K získá 15 bodů, hráč C z empire získá 5 bodů a hráč D z E:4K získá 3 body, pak celkové pořadí v soutěži bude hráč B - 1. místo, hráč A - 2. místo, hráč C - 3. místo (získají odměny dle oznámení) a nakonec hráč D.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Z nějakého důvodu jsem nadpis nejdříve četl, jako Empire BUG... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.