Upozornění

Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
upraveno 16.04.2018 v Krčma (off-topic)
Zdravím všechny... dnes jsem se stal obětí útoku na můj účet... kdy se ke mě někdo vloupal, změnil heslo (které jsem pak pomocí emailu získal zpět) do té doby mi daná nestvůra rozprodala všechny ruby budovy, všechny trofeje, a všechno vybavení jak velitelu i kastelánu... utratila všechny moje nasyslené rubáše za darky které si pak někam poslala...
Psal jsem to na podporu.. ale známe GGS ...
Heslo nebylo zcela jednoduché a věděl o tom jen člověk kterému naprosto věřím a znám i mimo hru cca 20let. 

S pozdravem Ondra alias Poso dlouhodobý velitel ali New World..

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Poso (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny... dnes jsem se stal obětí útoku na můj účet... kdy se ke mě někdo vloupal, změnil heslo (které jsem pak pomocí emailu získal zpět) do té doby mi daná nestvůra rozprodala všechny ruby budovy, všechny trofeje, a všechno vybavení jak velitelu i kastelánu... utratila všechny moje nasyslené rubáše za darky které si pak někam poslala...
    Heslo nebylo zcela jednoduché a věděl o tom jen člověk kterému naprosto věřím a znám i mimo hru cca 20let. 

Nepropojil ti ho s FB?  to by byl ještě další problém, že by se ti tam dostal i na staré heslo :(

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    Ne...
  • MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    Poso (CZ1) napsal(a):

ahojky,
    v prvé řadě upozorním, že sdílení hesla je porušením VOP a každopádně jak píše Gami, určitě zkontroluj, zda náhodou není herní účet propojen s účtem na FB viz oznámení zde
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    Opravdu není, ani s monumentem přátelství kde se uvažovalo že mohou unikat data...
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    upraveno 16.04.2018
    A on se ti přiznal? Pokud měl tvoje heslo, tak je to bohužel tvůj problém. 
    Jak tak koukám, tak je to fakt síla, co ti s tím hradem udělal, ať to byl kdokoliv. Bohužel pokud měl někdo fakt tvoje heslo, tak tohle je riziko. Nikdy nevíš komu může hrábnout. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Tak to ti nezávidím... :/ To bych to zabalil. :( Jednou se to stalo hráči ve školce, kde jsem hrával. Svěřil heslo ,,známému´´ a taky přišel o vše, ale neměl tak vysokou legendu. Od té doby nehraje.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Ty kráso, upřímnou soustrast. Tak tohle je peklo. Toho bych si pěkně podal.
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Tak to ti nezávidím... :/ To bych to zabalil. :( Jednou se to stalo hráči ve školce, kde jsem hrával. Svěřil heslo ,,známému´´ a taky přišel o vše, ale neměl tak vysokou legendu. Od té doby nehraje.
    To se ani nedivím. Já heslo nikomu nedávám. Ono fakt nevíš komu hrábne. Pohádáš se s někým, ve vzteku zapomeneš že má tvoje heslo a ráno máš holohrad. A to je bohužel drsné riziko svěření hesla (samozřejmě pokud pominu že je to proti VOP)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,979CZ1
    upraveno 18.04.2018
    Sice mimo téma a záměr tazatele. Nemám problém svěřit heslo vhodným lidem ve hře. Ikdyž je to proti pravidlům. je na mém zhodnocení, jestli ho mohou mít, nebo ne.

určitě to nikdy nebude takový člověk, který nic nevytvořil, ale ničit umí skvěle. To bohužel nikdy nenastane. Na určité úrovni nejsou hráči, co za pár týdnů udělají něco a myslí si, že jsou hvězdy.

Přesto i kdyby se stala situace, že nějaký sabotér provedl až takovou diverzi. No zřejmě bych si to zavinil nějakopu předchozí zlou operací a měl bych zmínku o tom zapřemýšlet. Nicméně opustit hru není až tak těžké i na vyšších pozicích. Jen možná u někoho to vyvolává děsivé představy. Klídešššek :-)
    Lien Rag

Sign In to comment.