Domů Podněty, pochvala a kritika Vyjádření týmu

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Přizpůsobění urychlovačů v odměnách | Zamítnuto

Tým fóraTým fóra Komentářů: 82
upraveno 01.02.2018 v Vyjádření týmu

Ze systémových hradů není problém získat slušené množství 30 minutových urychlovačů, ale je o dost složitější získat z nich urychlovače pro přeskočení jedné hodiny. Z tohoto důvodu mají hráči plný sklad 30 minutových urychlovačů a zároveň málo těch hodinových.

Takže náš návrh: Změnit některé odměny v akcích z 30 minutových urychlovačů na hodinové (takže například namísto 4 30 minutových urychlovačů by v odměně byly 2 hodinové), čímž by hráči získali ve výsledku více času, který mohou přeskočit. Díky této změně by totiž měli více místa pro vyrabované 3 minutové urychlovače.

Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)

Komentáře

Sign In to comment.