Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

bug či čo ?

Už je vo zviku pozrieť kto kam posiela utok podla zoznamu aby nenastal nieaky problem.

A tak teras rano pozeram že naš hrač ide na mrtvolu ale neukazuje tam šipku ako by malo
Je to na štitoch, na zeleni to uakzuje ostatne svety zatial neviem 
http://prntscr.com/j4mee8

Aby sme sa pochopili tak tam chyba takato šipka 
http://prntscr.com/j4metj

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    jen pokus, ale nema tu sipku vypnutou?
  • MBeeMBee Komentářů: 928
    beerman (SK1) napsal(a):
    Už je vo zviku pozrieť kto kam posiela utok podla zoznamu aby nenastal nieaky problem.

A tak teras rano pozeram že naš hrač ide na mrtvolu ale neukazuje tam šipku ako by malo
    Je to na štitoch, na zeleni to uakzuje ostatne svety zatial neviem 
    http://prntscr.com/j4mee8

Aby sme sa pochopili tak tam chyba takato šipka 
    http://prntscr.com/j4metj
    ahojky,
    taky bych řekla, že se jedná o vypnutou šipku, každopádně nejdříve zkontrolujte tohle v nastavení

jako další možnost mě napadá, zda některé útoky nebyly skryty, tím by se vysvětlilo, proč některé vidět pro ostatní jsou a jiné ne
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Ak by bol utok schovany tak ho nieje vidieť ani v prehlade, ano v nastaveniach mam zapnute  ukazovanie pohyubou šipkou a nemyslim že ak by aj niečo bolo inak nastavene tak na jednom svete šipku vidim na inom zase nie
  • Už dlouhodobě mám (nejenom já) zobrazovací bug:
    Když posunu celou mapu na které se zobrazuje šipka útoku, mapa se přesune, ale šipka zůstane neposunuta.
    Možná je ta šipka přesunu ukryta pod oknem (na přiloženém screenu)

PS: na tento bug jsem si prostě už zvykl....
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) CZ1 Komentářů: 119

@beerman: nerad bych Tě urazil, ale asi trávíš moc času u PC. Zvážil jsi už návštěvu očního lékaře? Na ohni je tmavě fialová šipka na hnědém pozadí poněkud nevýrazná, ale i tak je vidět i na tom screenu, co jsi dal nahoře. Útok přichází zleva (cca 9,30).

@Janko.65: to mi dělá, když mám téměř vybitou baterii a procesor jde na 10% výkonu. Jinak ne. Zkoušel jsi snížit kvalitu grafiky v nastavení?

Dr.Loser (CZ1) napsal(a):

@beerman: nerad bych Tě urazil, ale asi trávíš moc času u PC. Zvážil jsi už návštěvu očního lékaře? Na ohni je tmavě fialová šipka na hnědém pozadí poněkud nevýrazná, ale i tak je vidět i na tom screenu, co jsi dal nahoře. Útok přichází zleva (cca 9,30).

@Janko.65: to mi dělá, když mám téměř vybitou baterii a procesor jde na 10% výkonu. Jinak ne. Zkoušel jsi snížit kvalitu grafiky v nastavení?

Tam žiadna šipka nie, druha vec ak cez nu prejdeš kurzorom tak sa zvirazni, skušal som proste tam nebola

Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Už dlouhodobě mám (nejenom já) zobrazovací bug:
    Když posunu celou mapu na které se zobrazuje šipka útoku, mapa se přesune, ale šipka zůstane neposunuta.
    Možná je ta šipka přesunu ukryta pod oknem (na přiloženém screenu)

PS: na tento bug jsem si prostě už zvykl....

To poznam, nebolo to nikde, inak by som tu nepisal
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) CZ1 Komentářů: 119
    beerman (SK1) napsal(a):

Tam žiadna šipka nie, druha vec ak cez nu prejdeš kurzorom tak sa zvirazni, skušal som proste tam nebola

No pokud tam já šipku vidím a Ty ji nevidíš, tak jeden z nás má problém.... :)

Co třeba takhle? Pořád tam není? Podívej se na obrázek níže a pak do stejných míst na obrázku bez mého zesvětlení, co jsi nahoře postnul. Pokud bys neměl otevřená ta okna s útokem, bylo by pozadí o cca 20-40% světlejší a byla by šipka vidět ještě výrazněji. Pokud ji ani tak nevidíš, tak to není o hře...

Ale rozhodně se dál dohadovat nebudu. Ani o tom, jestli jsi na ni skutečně najel myší nebo ne.

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 358

Tak sme dvaja na jedného :D lebo ja som tú šípku tiež našiel...
    Ali: Čierna Brada    Česť :2295   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,4M
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    je tam šípka  
  • upraveno 14.04.2018
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):

Popravdě, ten bug se špatně naštelovanou šipkou se neprojevuje moc často. Teď jsem to zkoušel, a ne a ne rozhodit grafiku. Nemám přesně vysledováno kdy se projevuje... Matně si vybavuji, že nejčastěji při posílání podpory, kdy se sejde víc "šipek".  Taky mám pocit, že se nesprávně zobrazí jen u mého přesunu (šipky kolegů jsou umístěny správně...)
    Omlouvám se, v tomto případu který popisuje beerman se  nejedná o chybu zobrazení.
    Tak šipka tam teda je, ale aby som to takto zosvetloval zakaždym tak to je asi chore, mohlo by to byť viac viditelne 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,982
    beerman (SK1) napsal(a):
    Tak šipka tam teda je, ale aby som to takto zosvetloval zakaždym tak to je asi chore, mohlo by to byť viac viditelne 
    Ahoj,
    jak psal @Dr.Loser (CZ1) - tím, že máš otevřené okno s přesunem, je všechno kromě tohoto okna ztmaveno. Pokud by nebylo oteřené, byla by šipka viditelnější a šipka by byla vidět i bez zesvětlení (určitý vliv má i nastavený jas obrazovky) :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    upraveno 18.04.2018
    Bych uzavřel tímto. Neprudit a hledat problém u sebe. Obvykle se zadaří. Bohužel i já se ztrapním x krát. Prostě to patří k životu :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.