Holub na 2415 dní?

Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
 Moje otázka je, jak lze získat holuba na 2415 dní jako má zapnutého hráč tt11.
Balík4 @ cs 1

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 119CZ1

Takových je na mapě víc...

Proč si od hry na 7 let neodpočnout ne? A pak se vrátit v plné síle... :)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313

To je fajn, ale jak se dá k takovému holubovi přijít?

Balík4 @ cs 1
  • Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Akce jezdit může, takový velkofarmář. Deff jen na chána, paráda :).

Nemyslím si, že bych toho "našeho" holubáře viděl on-line, co mu ten holub naskočil. A to už je jistě přes měsíc...

Jak toho holuba získal netuším, ale pochybuji, že jej koupil za rubíny...

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,747CZ1
    upraveno 13.04.2018
    Co jsem se zatím doslechl, zřejmě to nějak souvisí se zablokováním účtu, ale nic moc konkrétního nevím.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    To by aj mňa zaujímalo čo je vo veci. Aj na sk som našla pár takých hráčov.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Nejde o dočasný ban?

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 13.04.2018
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Nejde o dočasný ban?
    Dočasný ban na  6 let 7 měsíců a 15 dní? To zní skoro jako dočasná přítpmnost vojsk SSSR na území ČSSR 

:D :D :D :D :D 

Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Vždyď jo :smiley:  Dočasný na věčné časy. :smiley:

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,747CZ1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Nejde o dočasný ban?
    Dočasný ban na  6 let 7 měsíců a 15 dní? To zní skoro jako dočasná přítpmnost vojsk SSSR na území ČSSR 

Já bych spíš hádal, že ban je trvalý a holub bude jakousi formou zabavení majetku, aby si hráč s případným novým hradem nemohl vzít zpátky základny.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    takto dlouhodobý ochranný režim je opravdu “průvodním jevem” banu. Detaily (v jakých případech/proč) je udělován neznám -  CM také ne, ale v pondělí mu připomenu, aby se (znovu) zeptal :)
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    takto dlouhodobý ochranný režim je opravdu “průvodním jevem” banu. Detaily (v jakých případech/proč) je udělován neznám -  CM také ne, ale v pondělí mu připomenu, aby se (znovu) zeptal :)

Díky .. obrním se trpělivostí a vyčkám na bližší informace z GGS. Tak to vypadá nejspíš na nějaké závažné porušování pravidel. Mám ale obavy, že konkrétní důvod nám neprozradí a nechají tak opět prostor pro spekulace. Možná by kolegové z aliance mohli vědět co se jejich spoluhráči přihodilo.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Možná by kolegové z aliance mohli vědět co se jejich spoluhráči přihodilo.

Pokud je to na mě, tak netuším. Myslím si - pouze domněnka - že měl vícero hradů a před tím, než tento hrad "uklidil" k nám, tak nehrál zrovna dle kodexu. Ale jestli je to důvod k takovéto podivnosti... Holub se mu objevil téměř hned po vstupu k nám do ali.

Vím o jednom hráči nedaleko mého hradu, který dostal nedávno BAN za nedovelené cheaty na zisk rubínů. A ten šel klasicky do ruin bez jakéhokoliv holuba, protože se nemohl přihlásit (účet zablokován) a zachraňoval si základny novým účtem.

Můj tip je, že je to jedna z mnoha chyb a místo klasického permanentního BANu to na mapě provedlo sedmiletou zrůdnost. Ale dost spekulací, vyčkejme na odpověď od Zoe. :)

Díky .. tak že automat.
    Vlákno asi možno uzamknout .. víc se nedozvíme.
    Balík4 @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.