Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Reklamní banery

13»

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    tak nabídky byly plánované - nešlo o chybu. Nicméně (velmi negativní) zpětná vazba byla předána a snad už se nabídky v podobné míře opakovat nebudou :)
    Tak oni mršili víkend hráčům schválně?? WTF? Tohle mě utvrdilo v tom, že v GGS pracuje banda retardů a to urážím retardy...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    upraveno 10.04.2018
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    tak nabídky byly plánované - nešlo o chybu. Nicméně (velmi negativní) zpětná vazba byla předána a snad už se nabídky v podobné míře opakovat nebudou :)
    Tak oni mršili víkend hráčům schválně?? WTF? Tohle mě utvrdilo v tom, že v GGS pracuje banda retardů a to urážím retardy...
    Tak je jasné, že osekáním rubínu, zrušením studny atp. chtějí dosáhnout větších zisků. Nevědí kudy kam a tak zahlcují hráče nabídkami ve snaze v nich "něco zlomit", samé slevy (přeci lákavé), samé nabídky procentualně vyjádřené, aby se podtrhlo jak to je "výhodné". Je to prostě už asi zoufalá snaha něco trhnout na hře, která jde postupně do kopru. 

Mimochodem, kdyby přidali někde malou lištu, která by ukazovala pouze změnou barvy, že se nabídky změnili a hráči, co o to stojí by to klikali a tím nabídky plně otevřeli bylo by to fajn pro všechny. Nicméně je to v rozporu v úmyslem ggs, který chce aby hráči nabídky viděli přímo do "xichtu", byli nuceni to proklikat a tím se zvýšilo to, že si něco koupí.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Je to fajné. Trošku to omezuje ty nejvýkonnější klikače a my, ti slabší máme díky tomu šanci :-)
    Jen debilní ftip. Prostě úžasné. Dycky mně hodí každá nabídka bokem. je to tak lákavé, že okamžitě přestanu sestavovat útok, nebo číst výpis. Musím si přečíst tu nabídku. Bo je jich tolik úžasných. Aby mi něco neuniklo při hraní. Kdy na ty skvělé věci fakt není čas :dizzy:
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Už si nieako zvykam na tie ponuky, len mi nejde do hlavy načo mi je ponuka na boj proti cudzej riši počas samurajov :smiley:
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    beerman (SK1) napsal(a):
    Už si nieako zvykam na tie ponuky, len mi nejde do hlavy načo mi je ponuka na boj proti cudzej riši počas samurajov :smiley:
    Abys nakoupil do zásoby. Kdyby ti těch nabídech v průběhu akce přišlo náhodou málo :-D
  • Mirarasta (CZ1)Mirarasta (CZ1) Komentářů: 75
    Vzhledem k tomu, že u této šaškárny je potřeba nepřetržitě posílat 300x stejný útok na jeden tábor za akci a do toho Vám skáče každé tři minuty několik nabídek, je hra prakticky nehratelná.
    Mirarasta @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    to jako vážně? Nejsem bohatý člověk. Mám těžce pod průměrný plat, ale žiji s rodiči a nemám manželku, ani děti, tak i tak něco ušetřím a rád si udělám radost. Ono bych do téhle hry investoval, možná i rád, ale to by tam nesměla být jedna chyba vedle druhé, nabídky co stojí za h.... a když si koupím vybavení, tak ho GGS za pár měsíců znehodnotí nějakým lepším... Klidně bych GGS přidal na vejplaty a věřím, že nejsem sám, ale za těchto podmínek to nehrozí. To si za ty peníze raději koupím čokoládu, nebo něco jiného k jídlu

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    to jako vážně? Nejsem bohatý člověk. Mám těžce pod průměrný plat, ale žiji s rodiči a nemám manželku, ani děti, tak i tak něco ušetřím a rád si udělám radost. Ono bych do téhle hry investoval, možná i rád, ale to by tam nesměla být jedna chyba vedle druhé, nabídky co stojí za h.... a když si koupím vybavení, tak ho GGS za pár měsíců znehodnotí nějakým lepším... Klidně bych GGS přidal na vejplaty a věřím, že nejsem sám, ale za těchto podmínek to nehrozí. To si za ty peníze raději koupím čokoládu, nebo něco jiného k jídlu

:D já to jen proklikám ani se nedívám co to je za trapárny, ale tohle je fakt vtip  :D Osobně tohle je úplně na nic, protože ali si vydělá ruble sama a 5% co je jen fakt pro to okno navíc aby tam "něco aspoň" bylo :D . Ale jeden poznatek tu je.. GGS osekali u nomádů i ali odměny v rubínů... 
Sign In to comment.