Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze: Problémy s nomády | 10. 3. 2018

1914

Komentáře

• Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    Zoe napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Řekl bych že spravedlivý je požadovat to co nám patří, respektive patřilo, když utnuli nomády.
    Jenže co je spravedlivé? Někdo přišel o body do turnaje kvůli nemožnosti prodat desky, někomu propadla část bonusu ve smaragdové výzvě, další nemohl koupit ohony (v “ideálním” případě všechno najednou) - navíc tady jde o strašně špatně ověřitelné a velmi individuální věci... takže “co” se dá v tomhle případě požadovat jako hromadná kompenzace? Nejspíš nějaké ty ohony pro všechny - a ostatní vypadá na podporu (alespoň z mého pohledu, který může být naprosto jiný od konečného rozhodnutí GGS)... a samozřejmě top odměny za nomády, což je z mého pohledu jediná (edit: ještě jsem zapomněla na zmizelé vybavení, tedy ne jediná) “jasná” věc.

tá otázka je dobre položená zoe....a zas sa tu bude frflať pretože nie každému sa bude dať vyhovieť som zvedavá ako to vyriešia :-)
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 477
    Paťka  chceš vědět jak to bude ?! dostaneš 100 korouhví 50 beri vozíků a šlus.  Dopadne to stejně jako vždycky !!

PS: Zoe neboj  po vás se nevozím vím že za to nemůžete  ;)
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Řekl bych že spravedlivý je požadovat to co nám patří, respektive patřilo, když utnuli nomády.
    Jenže co je spravedlivé? Někdo přišel o body do turnaje kvůli nemožnosti prodat desky, někomu propadla část bonusu ve smaragdové výzvě, další nemohl koupit ohony (v “ideálním” případě všechno najednou) - navíc tady jde o strašně špatně ověřitelné a velmi individuální věci... takže “co” se dá v tomhle případě požadovat jako hromadná kompenzace? Nejspíš nějaké ty ohony pro všechny - a ostatní vypadá na podporu (alespoň z mého pohledu, který může být naprosto jiný od konečného rozhodnutí GGS)... a samozřejmě top odměny za nomády, což je z mého pohledu jediná (edit: ještě jsem zapomněla na zmizelé vybavení, tedy ne jediná) “jasná” věc.
    jela sem na top 100 to se mám těch .... doprošovat a různě překládat jak pako abych se sněmy domluvila?A nakonec řeknou nasrat! nn oni mají možnosti si to ověřit tak ať začnou makat darmožrouti! že jim to hráči vzkazují. 
    Byla jsi v top 100? Pokud ano, pak souhlasím, že by bylo správné odměny připsat “automaticky”. Pokud ne, pak je otázkou, jestli by nestálo za zvážení top nějak rozšířit... ale tohle rozhodnutí není na vás ani na mě... 

Mimochodem otázku kompenzace prý dneska vyřešit stihnou...
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Paťka  chceš vědět jak to bude ?! dostaneš 100 korouhví 50 beri vozíků a šlus.  Dopadne to stejně jako vždycky !!

PS: Zoe neboj  po vás se nevozím vím že za to nemůžete  ;)

to si myslím aj ja :-( že to takto dopadne :-(
    Zoe napsal(a):
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    jela sem na top 100 to se mám těch .... doprošovat a různě překládat jak pako abych se sněmy domluvila?A nakonec řeknou nasrat! nn oni mají možnosti si to ověřit tak ať začnou makat darmožrouti! že jim to hráči vzkazují. 
    Byla jsi v top 100? Pokud ano, pak souhlasím, že by bylo správné odměny připsat “automaticky”. Pokud ne, pak je otázkou, jestli by nestálo za zvážení top nějak rozšířit... ale tohle rozhodnutí není na vás ani na mě... 

Mimochodem otázku kompenzace prý dneska vyřešit stihnou...
    Právě že sem byla v top  >:)

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    já jsem byl v top 50 konkrétně 48. Naše Ali měla přes 1,6 mega a byla na prvním místě. Takže myslím že je všechno jasné. Myslím že nějaká kompenzace v podobě nějakých korouhví je úplně zcestná. Další otázka je jestli jsou ty nekňubové schopní si to dohledat což by určitě měli. Jelikož né každý četl forum aby si stihnul udělat screen. A znovu opkauji. Chybu udělali oni a né hráči a za chyby se platí.

a už nás vypli :-)
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    na vždy :smiley:

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    gamina (CZ1) napsal(a):
    pfff, můžeme být rádi, že máme fórum ve vlastním jazyce :D taky by nás mohli nutit louskat angličtinu :D:D

Asi to bude sobecké, ale pro mě by to byl menší problém, než ta spousta bug-ů ve hře  :D>:):D

Albi70 @ cs 1
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    před chvílí jsem zapnul dortík, aaaaaaaaaaa blbouni germánský:)))))))))))))

• newoody (CZ1)newoody (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    dělaj si kozy? jako potřebuju jezdit abych se udržel a oni to vypnou? jestli dostanu zpátky velitele co mám mít v beri tak budu rád a z nomádů ty oba top. Já byl kolem 10 místa...

• Starydub (CZ1)Starydub (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Ještě vypnout tady to forum a bude klid
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    na vždy :smiley:
    amen ;):D:D
  • milan6612 (CZ1)milan6612 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    asi se vrátim zpátky k piškvorkam   :'(:'(
    milan6612 (CZ1) napsal(a):
    asi se vrátim zpátky k piškvorkam   :'(:'(
    X             :D

• Starydub (CZ1)Starydub (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Je to dobrý, probíhá oprava nomádů, za chvíli je budeme moct dojet a v průběhu nomádů opraví odměny za beri co bude potom pokračovat
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    to nas teras budu vypinať kôli každej jednej oprave ? čiže dnes ešte tak 200x ? 
    to bolo nejaké rýchle
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Milí hráči, 

právě probíhá oprava chyby, která způsobila sobotní předčasné ukončení Nomádů.

Váš tým
    Empire

NÁVODY - PODPORA - VOP - PRAVIDLA FÓRA

No dovolil bych si poopravit: díky které GGS ukončilo Nomády :D>:)  

Albi70 @ cs 1
  • milan6612 (CZ1)milan6612 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    tak můžu poděkovat soudruhům >:) že mi pěkně podělali měniče
Sign In to comment.