Diskuze: Problémy s nomády | 10. 3. 2018

1614

Komentáře

• nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    som zvedavý ako odškodnia to že po beri pojdu cudzinci a nebude dostatok vlajok 
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    apropo beri pokašlali tiež Alianci ktorá vyhrá nedostane nič podla aktuálne bežiaceho Beri :D
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    Divejte se.Ja jel,taky na desky a nenadavam.Za chvily bude teplo a budu pořad venku.A Zoe děla co muže.

O tom problému se vědělo a nic se nedělo a ZOE je přece kontaktní osoba tak proč tady píše co víme už dávno  samotní hráči.

Protože Moderátoři mohou ventilovat, jen to co mají k dispozici, pokud jim nikdo nic neřekne, těžko k  tomu mohou něco říci :/ 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    gamina (CZ1) napsal(a):
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    Divejte se.Ja jel,taky na desky a nenadavam.Za chvily bude teplo a budu pořad venku.A Zoe děla co muže.

O tom problému se vědělo a nic se nedělo a ZOE je přece kontaktní osoba tak proč tady píše co víme už dávno  samotní hráči.

Protože Moderátoři mohou ventilovat, jen to co mají k dispozici, pokud jim nikdo nic neřekne, těžko k  tomu mohou něco říci :/ 
    gamina (CZ1) napsal(a):
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

Podívej se do historie a pak tady piš na ty problémy jsme upozorňovaly ale GGS s tím nic neudělala tak hrách na stěnu mohu házet tak venku možná se něco odrazí 

ALF
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

Proč tu píšu to, co víte? Asi proto, že nic jiného “navíc” nevím... co by sis tak představoval, že bych vám měla říct? (Jen pro jistotu, tu otázku myslím úplně vážně, ironii ani sarkazmus v tom nehledejte)
  • Keira (CZ1)Keira (CZ1) Komentářů: 41
    Zoe není GGS, nemá na ně prakticky žádný vliv asi. A že oni na to kašlou nic nevypovídá o ní a její práci.
    Keira @ cs 1
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Zoe napsal(a):
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

Proč tu píšu to, co víte? Asi proto, že nic jiného “navíc” nevím... co by sis tak představoval, že bych vám měla říct? (Jen pro jistotu, tu otázku myslím úplně vážně, ironii ani sarkazmus v tom nehledejte)
    JJ souhlas tak nic jdu si pustit Pejska a kočičku a zase dostanu BAN.

Já nic já muzikant 
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    Vzkažte prosím těm skopčákúm  ať táhnou do hajz.....!!!!!! Díky
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

JJ souhlas tak nic jdu si pustit Pejska a kočičku a zase dostanu BAN.

Já nic já muzikant 
    Proč bys měl dostat ban? Pokud máš konkrétní otázku, prostě ji napiš a já se na ni můžu zeptat - nicméně je víkend, CM se postaral jen o ty naprosto nejdůležitější věci, takže odpověď teď nejspíš nedostanu... chápu, že by vás zajímalo info o kompenzaci, ale to musí přijít “z vyšších míst”, a s tím nehnu....
  • Miloš001 (CZ1)Miloš001 (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    upraveno 10.03.2018

*** vám tu na tu hnusnou hru a děte do *** poslední  klání  a beri  nešel byl zrušenej  ted  nomádi a dáte zase beri   na zeleným je tio hnus a fakt  hnus a ste  *** že to dáváte  když to nic nedává  klasickej  zlatej beri  *** jedni !!

děte do *** už

Miloš001 @ cs 1
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Lidi, pokud se odhalí nějaký bug, je naprosto správné, že se udělá vše možné proti jeho zneužití.Máme tu víkend a je logické, že chyba se nebude dnes opravovat, ale pouze se možné zneužití odstraní ze hry.Každý si musí uvědomit, i přes jeho oprávněné naštvání, že případné zneužití bugu staví do nevýhody právě vás, ostatní hráče, kteří by o bugu ani netušily. Za nás hráče věřím tomu, že kompenzace bude adekvátní, což by podle mě byl třeba bonus na sezonní body během příštích nomádů, který poběží ještě během akce, aby každý mohl cílenou útrtou zvednout body v klání.Není třeba ihned skepse. Nekažme si víken představou, že toto je tragédie, která nás vyřadí z turnaje. Například, bonus na sezonní body v příštích nomádech, by nás mohl posunout ještě dál, protože by náš bonus takto trval déle. Jednoduchým způsobem poprosme ZOE, jestli by tuto prosbu neposlala na patřičná místa a dál si hrajme bez zbytečného napětí. :)
    Vše jde řešit v klidu a křik nic nikam dále neposouvá.

Gami :smile:  hold muselo dojít k tomu, že někomu budeš chtít pomoci a on ti to pak spláchne vracečkou tak, že ze snahy pomoci udělá šutr,co po tobě hodí. Gaminko, vytrvej, pevné nervy a dělej to prosím dál, jak doteď. Děkuju. :)

Lidi nezlobte naší císařovnu ZOE. :smiley:  Snaží se pomoci, shánět nám info, kde se opravdu dá a né svím přičiněním má teď hodně práce. Neopouštějme teď slušnost. Nejsme děti, který si neumí poradit s emocí, vyvolanou takovouhle pavěcí :smiley:
    Děkuju
     Tak třeba u mě se výše popsaný bug nevyskytl. Nomádské štíty jsem používal,desky se nenásobily a vše se normálně použilo. Pominu to,že jsem jel nomády na top,že jsem chtěl konečně po 4 akcích čekání na nomády hnout se slonovinou,atd... A proto nemám(e) žádné pochopení pro to,že při nálezu bugu,který zvýhodňuje promile hráčů (ruku na srdce,kolik lidí ty štíty za ruble kupuje?) vypnou v "polovině" akci.  Proč to tak nepraktikují,když se ve hře objeví bug nebo něco,co hráče znevýhodňuje? 
    Eagle @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    no a v beri ta zbroj není na pořád to je taky chyba?spoluhráči to totiž ukazuje že je jen na určitou dobu takže zase nějaká chyba v beri?
    Proč sem nedostala odměny z nomáda za top 100? sedím tu jal kun .a do 2 rána a nic z toho?! a to poťapaný beri (který stojí za nic) nedává ani ali odměny!! tak k čemu to sem cpou???Nebo o5 záměr aby to zítra stoply a nedaly zas nikomu nic?! A to si mám JÁ psát na podělanou podporu a doprošovat se jich?? jako fakt ??  >:)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Proč sem nedostala odměny z nomáda za top 100? sedím tu jal kun .a do 2 rána a nic z toho?! a to poťapaný beri (který stojí za nic) nedává ani ali odměny!! tak k čemu to sem cpou???Nebo o5 záměr aby to zítra stoply a nedaly zas nikomu nic?! A to si mám JÁ psát na podělanou podporu a doprošovat se jich?? jako fakt ??  >:)
    Ahoj koukni sem:  https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/349147/ukonceni-nomadu#latest

Bude se to řešit v pondělí :)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 10.03.2018
    ahoj eagle.
    Zprvu ti moc děkuji, že si v takto nepřátelském prostředí prostě jen rozumně položil otázku, bez křiku a nutnosti urážení. Myslím to upřímně.
    Nemělo jít o nepochopení s hráči, kterých se dnešní problém dotkl nejvíce. Vaše rozčílení chápu, ale jsme tu jen lidi a věřím spoustu rozumných, který ví, že grilování naší moderátorky skutečně nic neřeší.
    Bug ve hře dost často funguje díky kombinaci, hodně málokdy prostřednictvím jednoho, dvou kliků. Neznalost kombinace pak dovádí člověka k přesvědčení, že se u něj bug neprojevil. O samotné chybě se pak mluví jen v náznacích, kvůli štourům, pro které by to bylo vodítko k nalézání podobného bugu.S minulím účtem jsem byl u nejednoho zjištění a občas šlo o pecky.To, že došlo k dnešnímu kroku napovídá o závažnosti problému. Vem si, že bug na techniku na ostrovech byl zneužíván delší čas a že tam šlo o velké znevýhodnění druhých. Tady musel být problém daleko horší. Je mi smutno z chování GGS, které umí být takto slepé k dlouho nahlašovaným problémům, díky kterému došlo k dnešnímu fiasku, ale prosím, nevybíjejme si to na modíkách. ZOE je sice kontaktní osoba ( která dělá vše co může ), není ale fackovací panák a promiňte, tím dnes byla.

gamina (CZ1) napsal(a):
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Ahoj koukni sem:  https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/349147/ukonceni-nomadu#latest

A co ali odměny z téhle super akce co ted běží?? to taky rozhodnou v pondělí jestli je někomu dají???

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,240CZ1
    Tak díky hráčům, kteří zjistili, jak zase ojebávat systém a ti poctivý jsou zase bití. Fak díky, za zkažený festival. Chtěl jsem vyjet alespoň pár zlatek, ale z Beri vyjedu leda ho... Zrovna tak jídlo. Chtěl jsem volný  víkend a nejedit zas tak moc... Njn. Brzy bude čas najít si novou hru.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) Komentářů: 182CZ1
    tu poslední ali odměnu (okrasa) dostanem někdy nebo je taky v zadeli jako nomádi???
    martin.kaupa @ cs 1
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Lidi, pokud se odhalí nějaký bug, je naprosto správné, že se udělá vše možné proti jeho zneužití.Máme tu víkend a je logické, že chyba se nebude dnes opravovat, ale pouze se možné zneužití odstraní ze hry.Každý si musí uvědomit, i přes jeho oprávněné naštvání, že případné zneužití bugu staví do nevýhody právě vás, ostatní hráče, kteří by o bugu ani netušily. Za nás hráče věřím tomu, že kompenzace bude adekvátní, což by podle mě byl třeba bonus na sezonní body během příštích nomádů, který poběží ještě během akce, aby každý mohl cílenou útrtou zvednout body v klání.Není třeba ihned skepse. Nekažme si víken představou, že toto je tragédie, která nás vyřadí z turnaje. Například, bonus na sezonní body v příštích nomádech, by nás mohl posunout ještě dál, protože by náš bonus takto trval déle. Jednoduchým způsobem poprosme ZOE, jestli by tuto prosbu neposlala na patřičná místa a dál si hrajme bez zbytečného napětí. :)
    Vše jde řešit v klidu a křik nic nikam dále neposouvá.

Gami :smile:  hold muselo dojít k tomu, že někomu budeš chtít pomoci a on ti to pak spláchne vracečkou tak, že ze snahy pomoci udělá šutr,co po tobě hodí. Gaminko, vytrvej, pevné nervy a dělej to prosím dál, jak doteď. Děkuju. :)

Lidi nezlobte naší císařovnu ZOE. :smiley:  Snaží se pomoci, shánět nám info, kde se opravdu dá a né svím přičiněním má teď hodně práce. Neopouštějme teď slušnost. Nejsme děti, který si neumí poradit s emocí, vyvolanou takovouhle pavěcí :smiley:
    Děkuju
     Tak třeba u mě se výše popsaný bug nevyskytl. Nomádské štíty jsem používal,desky se nenásobily a vše se normálně použilo. Pominu to,že jsem jel nomády na top,že jsem chtěl konečně po 4 akcích čekání na nomády hnout se slonovinou,atd... A proto nemám(e) žádné pochopení pro to,že při nálezu bugu,který zvýhodňuje promile hráčů (ruku na srdce,kolik lidí ty štíty za ruble kupuje?) vypnou v "polovině" akci.  Proč to tak nepraktikují,když se ve hře objeví bug nebo něco,co hráče znevýhodňuje? 
    Otázkou je, u kolika hráčů ta chyba opravdu fungovala... a také to, jestli by se ti ta top nakonec povedla - za předpokladu, že by někteří ten bug využili. Mimo to, tenhle bug zvýhodňoval jen některé - a ostatní tím nedy znevýhodňoval...
    Jinak bych řekla, že chyby, které hráče znevýhodňují, nemají na hru jako takovou (z dlouhodobějšího horizontu) přímý negativní dopad (tj. to, že má teď jeden člověk 2 maga desek se chtě-nechtě někde projeví, pokud by jich všichni dostávali o půlku méně než normálně, hru jako takovou to neohrožuje, i když nepopírám, že hráče a jejich hru to omezuje).

Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    no a v beri ta zbroj není na pořád to je taky chyba?spoluhráči to totiž ukazuje že je jen na určitou dobu takže zase nějaká chyba v beri?
    Ahoj,
    nejspíš půjde o chybu - ale oficiálně potvrzené to budu mít nejdřív v pondělí.

vronny (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    vronny (CZ1) napsal(a):

A co ali odměny z téhle super akce co ted běží?? to taky rozhodnou v pondělí jestli je někomu dají???
    Odměny z Beri budou nejspíš tak, jak tam jsou (tedy bez odměny pro vítěze), ale v pondělí na to ještě podívají (což nezaručuje změnu)...

tu poslední ali odměnu (okrasa) dostanem někdy nebo je taky v zadeli jako nomádi???
    Měla by se objevit cca do 2 hodin :)
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Eagle (CZ1) napsal(a):

Obávám se, že sis odpověděl sám - pokud něco znevýhodňuje hráče jako celek, GGS to neřeší (nemá důvod, díky jejich CRM  :s), pokud přijdou na něco co dává výhodu, opravují to co nejdříve. Tuto politiku (hráči až na druhém místě) bohužel GGS praktikuje až na výjimky posledních několik let a nezdá se, že by na tom chtěli něco zásadního měnit.

V každém případě jsem opravdu zvědavý, co za "kompenzaci" v pondějí dostaneme (můj návrh - 100% bonus na body do turnaje na 72 hodin, 20 tisíc desek a nějaké to jídlo a zlatky by bodlo  :D >:) B))
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.