Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze: Problémy s nomády | 10. 3. 2018

1414

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,152
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Lidi, pokud se odhalí nějaký bug, je naprosto správné, že se udělá vše možné proti jeho zneužití.Máme tu víkend a je logické, že chyba se nebude dnes opravovat, ale pouze se možné zneužití odstraní ze hry.Každý si musí uvědomit, i přes jeho oprávněné naštvání, že případné zneužití bugu staví do nevýhody právě vás, ostatní hráče, kteří by o bugu ani netušily. Za nás hráče věřím tomu, že kompenzace bude adekvátní, což by podle mělo byl třeba bonus na sezonní body během příštích nomádů, který poběží ještě během akce, aby každý mohl cílenou útrtou zvednout body v klání.Není třeba ihned skepse. Nekažme si víken představou, že toto je tragédie, která nás vyřadí z turnaje. Například, bonus na sezonní body v příštích nomádech, by nás mohl posunout ještě dál, protože by náš bonus takto trval déle. Jednoduchým způsobem poprosme ZOE, jestli by tuto prosbu neposlala na patřičná místa a dál si hrajme bez zbytečného napětí. :)
    Vše jde řešit v klidu a křik nic nikam dále neposouvá.

Gami :smile:  hold muselo dojít k tomu, že někomu budeš chtít pomoci a on ti to pak spláchne vracečkou tak, že ze snahy pomoci udělá šutr,co po tobě hodí. Gaminko, vytrvej, pevné nervy a dělej to prosím dál, jak doteď. Děkuju. :)

Lidi nezlobte naší císařovnu ZOE. :smiley:  Snaží se pomoci, shánět nám info, kde se opravdu dá a né svím přičiněním má teď hodně práce. Neopouštějme teď slušnost. Nejsme děti, který si neumí poradit s emocí, vyvolanou takovouhle pavěcí :smiley:
    Děkuju
    Velice si Vážim co pro nás dělá Zoe  a Gamina  Divím se těm holkám že ještě mají na to nervy  dělat štít mezi GGS a hráči  
    jenom se zdá trochu divní že GGS dokáže zjistit bug i cez víkend  a dokáže vypnout celou akci  ale odstranit to dokážou až po víkendu  
    Asi tam mají jen vrátního, kteremu zavolají a prikážou zmáčknot červene tlačítko na paneli :D 

Osobně nějakej bug mi je u .... Jezdil jsem chána i nomádi  kvuli odměnám i kvuli smaragdové výzvě a jestli někdo s bugem získa víc jak já tak to mi je taky ukradený  
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) CZ1 Komentářů: 102
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Lidi, pokud se odhalí nějaký bug, je naprosto správné, že se udělá vše možné proti jeho zneužití.Máme tu víkend a je logické, že chyba se nebude dnes opravovat, ale pouze se možné zneužití odstraní ze hry.Každý si musí uvědomit, i přes jeho oprávněné naštvání, že případné zneužití bugu staví do nevýhody právě vás, ostatní hráče, kteří by o bugu ani netušily. Za nás hráče věřím tomu, že kompenzace bude adekvátní, což by podle mě byl třeba bonus na sezonní body během příštích nomádů, který poběží ještě během akce, aby každý mohl cílenou útrtou zvednout body v klání.Není třeba ihned skepse. Nekažme si víken představou, že toto je tragédie, která nás vyřadí z turnaje. Například, bonus na sezonní body v příštích nomádech, by nás mohl posunout ještě dál, protože by náš bonus takto trval déle. Jednoduchým způsobem poprosme ZOE, jestli by tuto prosbu neposlala na patřičná místa a dál si hrajme bez zbytečného napětí. :)

Gami :smile:  hold muselo dojít k tomu, že někomu budeš chtít pomoci a on ti to pak spláchne vracečkou tak, že ze snahy pomoci udělá šutr,co po tobě hodí. Gaminko, vytrvej, pevné nervy a dělej to prosím dál, jak doteď. Děkuju. :)

Lidi nezlobte naší císařovnu ZOE. :smiley:  Snaží se pomoci, shánět nám info, kde se opravdu dá a né svím přičiněním má teď hodně práce. Neopouštějme teď slušnost. Nejsme děti, který si neumí poradit s emocí, vyvolanou takovouhle pavěcí :smiley:
    Děkuju
    Cheero, tvl, už to hraješ skoro rok,a pořád takhle naivní, to se ani nedá komentovat
    gogo00 @ cs 1
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,085
    tralala tralala B)
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 254
    Zoe napsal(a):
    Zoe můžeš napsat konkretně kuli jakému zneužití?Vždyť se na tom nedá nic zneužít.Přicházíme o bonusy o body a další věci.Nákup není možný.Soudruzi z NDR si z nás prostě dělají legraci a tahají nás za nos už hodně dlouho ani přiznat si to neumí.Bude ostuda jestli se toto bude kompenzovat něčím směšným jak to oni mají v povaze nebo jen ubohou omluvou.
    Nikdo neřekl že nemůžu, tak snad teda můžu :D 

Úplně přesně jsem nepochopila, jak to fungovalo, ale při použití nomádských štítů (koupených v obchodě) se štíty nepoužili a ještě nějakým způsobem násobily desky - a pravděpodobně to tedy bylo nějak provázané se všemi obchody :/ 
    Screeny jsou od německého moda, tam je to tal nějak vidět:
    http://prntscr.com/ip0tem

Násobení desek by tedy způsobilo nejen problémy u nomádů, ale i ve smaragdové výzvě, což by byl větší problém...
    No jo ale mi nemůžeme za to že soudruzi z NDR maj hackerské úmysly :D Nás se to netýká.Když se to dělalo tady tak zabanovali tolik hráčů a ještě víc znemožnili hru.Když sme měli možnost posílat slabým hráčům vlajky přes monumenty a laborky tak nám to znemožnili.Měli by to obnovit.Hodně lidem by to pomohlo v alianci když potřebujou splnit body a získat nějaký ten bonus.Nebo to mají jen výhody sponzoři GG?Studna přání už mohla být taky obnovena.Já opravdu nevím o co těm Němčourům jde.Hra byla více hratelnější za starých podmínek.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    aspon beri naskočí :-)  :):)B) aspon niečo ked už nič
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    sakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ted dali nomády kompletně pryč a já jedu bonus.............. bez jakéhokoliv upozornění- to si z nas dělají srandu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) CZ1 Komentářů: 102
    No a je konec chána Hašašíry, dej mu Perun věčnou vzpomínku
    gogo00 @ cs 1
  • mecmeccz (CZ1)mecmeccz (CZ1) Komentářů: 33
    Děkuji moc GGS za zničení měsíční akce.

Mecmeccz
    Aliance -NATO-
    hodnost diplomat
  • vlad6 (SK1)vlad6 (SK1) SK1 Komentářů: 26
    ahoj. kolegovi,ktory akurat dosiel na hru zmizli 3 utoky a mna by zaujimalo,ci budu aj aliancne odmeny za umiestnenie
    vlad6 @ sk 1
  • kapod (CZ1)kapod (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    S nomády 2 útoky v hajzlu to jsem zvědav na kompenzace Psát někam se mi také nechce jejich doplnující otázky mi přijdou jak z ústavu pro chorobomyslné
    kapod @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Nemohli radšej dať samurajov miesto Beri?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Emmicka1 (CZ1)Emmicka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Hlavne se mi veskery utok co jel ze zakladen vratil na HH kde mi to malem pochcipalo...
    Emmicka1 @ cs 1
  • LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) SK1 Komentářů: 410
    A kde je ten Beri?

• Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Proč stále vymýšlí něco nového(které nefunguje), když neustále mají problém s tím co už bylo
  • poklica (CZ1)poklica (CZ1) Komentářů: 25
    V kolik bude zapnuté Beri?
    poklica @ cs 1
  • LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) SK1 Komentářů: 410
    12:35
    By mal ...začať...
  • Miloš001 (CZ1)Miloš001 (CZ1) CZ1 Komentářů: 32

at do do prdele  tohle  se nedělá  stále jen keci a keci  když ví že to dělá problém  tak at  mají  24 h  hotovost  IT a  dělá co mají

hlavně ža pak dají akce   na  ruble a všechno za draho  hovada  hnusný  něměcký

Miloš001 @ cs 1
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 89
    upraveno 10.03.2018
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Lidi, pokud se odhalí nějaký bug, je naprosto správné, že se udělá vše možné proti jeho zneužití.Máme tu víkend a je logické, že chyba se nebude dnes opravovat, ale pouze se možné zneužití odstraní ze hry.Každý si musí uvědomit, i přes jeho oprávněné naštvání, že případné zneužití bugu staví do nevýhody právě vás, ostatní hráče, kteří by o bugu ani netušily. Za nás hráče věřím tomu, že kompenzace bude adekvátní, což by podle mělo byl třeba bonus na sezonní body během příštích nomádů, který poběží ještě během akce, aby každý mohl cílenou útrtou zvednout body v klání.Není třeba ihned skepse. Nekažme si víken představou, že toto je tragédie, která nás vyřadí z turnaje. Například, bonus na sezonní body v příštích nomádech, by nás mohl posunout ještě dál, protože by náš bonus takto trval déle. Jednoduchým způsobem poprosme ZOE, jestli by tuto prosbu neposlala na patřičná místa a dál si hrajme bez zbytečného napětí. :)

Děkuju
    Velice si Vážim co pro nás dělá Zoe  a Gamina  Divím se těm holkám že ještě mají na to nervy  dělat štít mezi GGS a hráči  
    jenom se zdá trochu divní že GGS dokáže zjistit bug i cez víkend  a dokáže vypnout celou akci  ale odstranit to dokážou až po víkendu  
    Asi tam mají jen vrátního, kteremu zavolají a prikážou zmáčknot červene tlačítko na paneli :D 

Osobně nějakej bug mi je u .... Jezdil jsem chána i nomádi  kvuli odměnám i kvuli smaragdové výzvě a jestli někdo s bugem získa víc jak já tak to mi je taky ukradený  

Přesně jak píše pmiki.......je mi zcela volný, jestli si někdo kvůli bugu nahrabe 2x víc než já.....mě stačilo abych si mohl odject svý za normální body. Vypnutím poškozují úplně všechny a víra v adekvátní kompenzace je opravdu směšňoučká :-)
    A Berimondem mě opravdu hubu nezacpou....když jedu úkol Královny na 65000 prodaných desek :-(

• Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    a pôjde Vám vôbec to beri? minule ste mali problém nemohlo byť beri s meňavcami naraz pustené tak ako to teda je
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 345
    Tak že všem co šli útoky při vypnutí nomádů se ztratili  to asi bude řev  

Zase se chlapcům z DDR něco nepovedlo asi zaměstnávají čmoudy

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
Sign In to comment.