Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Bonusy

Fidor23 (CZ1)Fidor23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
Ahoj mohu se zeptat jestli při koupi rubíu existuje bonus +200 % ?

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,657
    Ahoj,
    ano, existuje - a dokonce se i občas objevuje :)
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Fidor23 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mohu se zeptat jestli při koupi rubíu existuje bonus +200 % ?
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,
    ano, existuje - a dokonce se i občas objevuje :)

ideální je nejprve koupit za minimální částku a pak nekupovat dokud ti nenaskočí těch 200%, respektive naprosto ideální je nekupovat rubíny vůbec  :D>:)

Albi70 @ cs 1
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 382
    S tým bonusom 200% to mám zaujimavé pretože odkedy som zmenil alianciu ( to bolo koncom augusta 2016)
    som ten bonus už nikdy nevidel ...... čo je dosť blbé ked som sa už rozhodol že si občas niečo kúpim.

Ali: GLADIATORS  Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 3M
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    @Zoe ako obcas? ja som ho maval pravidelne, ale uz dobrych par mesiacov som ho nevidel. 
    lvl 70
  • Pepetko (SK1)Pepetko (SK1) SK1 Komentářů: 36
    a nepisalo sa niekde ze 200% uz nebude? lebo priprajam sa ze tento bonus som nevidel uz peknych par mesiaco a tiez sa pravidelne objavoval
    Pepetko @ sk 1
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    Ale za to mi chodia akcie typu 111%, na tie mi pravidelne den vo pred posielaju aj mail ze ich mam ocakavat. 
    lvl 70
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,657
    MartinK268 (SK1) napsal(a):
    @Zoe ako obcas? ja som ho maval pravidelne, ale uz dobrych par mesiacov som ho nevidel. 
    "Jak občas" ti fakt neřeknu... budou tam určitá kritéria (která nám nikdo neřekne) pro to, abys ho získal a pokud je splňuješ, pak se objeví.
    Každopádně já ho u sebe viděla tenhle nebo minulý týden, takže ve hře určitě je :)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,103
    Já koupil jednou rubky s bonusem 200% a odvtedy jsem to už neviděl 
    GGS si myslí že když tě jednou navnadí na nákup rubínu tak pak jim to budeš kupovat i s bonusem 100%  

Podivná politika  ale asi se jim to vyplácí  :D
Sign In to comment.