Preference (nejen) dezerce | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 05.03.2018 v Vyjádření týmu
Návrh od @Baron Muzajs (CZ1) 
---
Vážená redakce GGS!
Záměrně píšu redakce, protože jsem nabyl nezvratného dojmu, že vaše schopnosti práce s počítačem se nijak zvlášť neliší od schopností a znalostí řadového pisálka z okresního bulvárního plátku. Nicméně když se budete dostatečně dlouho snažit, mohli byste jen tak shodou okolností naprogramovat třeba malou budovu, která se postaví dejme tomu za 20000 rubínů (ha - rubíny - na to by mohli slyšet), nebude příliš velká a bude možné v ní nastavovat různé preference. Třeba se vám to na dvanáctý nebo patnáctý pokus povede udělat tak, že to bude aspoň trošku fungovat. Protože vašich excesů s výpadky ve hře se nejspíš nezbavíme, přinejmenším do té doby, než se mezi klávesnicovými pisálky objeví aspoň jeden programátor, mohli bychom si touto budovou ušetřit alespoň šoky z toho, že vesele zdrhnou všichni veteránští kompozitní lučištníci a plamenometčíci, ovšem na obranu HH je hrdě připravená smečka palcátníků. Možnost nastavit si v seznamu jednotek pořadí, ve kterém zdrhnou, by mi zcela určitě dodala aspoň špetku chuti ještě hrát. Navíc by se tam třeba dalo zvolit na který hrad přistávají jednotky z aliančních odměn a tak podobně. No dobře - dalo by se tam toho navolit hodně, třeba co skončí ve špitále a co na smetišti - tak teda ať ta budova stojí ještě víc - třeba 34760 rublů, to je takový hezký číslo, který mají v GGS rádi, nemá nic společného s nějakou logikou, taky jsem si ho vycucal z prstu - to by snad šlo, ne? :-)
S pozdravem
Baron Muzajs
Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)

Preference (nejen) dezerce | Budoucí zvážení 12 hlasů

S návrhem souhlasím.
91%
Leafeon (CZ1)Albi70 (CZ1)vlk1233 (CZ1)Poso (CZ1)stanik123 (INT1)Spartakus01 (CZ1)Prezident Snow (SK1)kesidy 903 (CZ1)Legendary Kobra (CZ1)Jawa250 (CZ1)G1rd0n (CZ1) 11 hlasů
S návrhem nesouhlasím.
8%
kubakuba007 (CZ1) 1 vote

Komentáře

Sign In to comment.