70+ (žebříčky) | Budoucí zvážení

13»

Komentáře

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    JonnyBravo (SK1) napsal(a):
    Nezmyselná blbosť, ako vplýva úroveň hráča (legendárna) na umiestnenie v súťažiach? Prakticky vôbec.
    Nomádov a samurajov - tam nehrá rolu legendárna úroveň. A pri cudzincoch je to zanedbateľné.
    Čo sa týka súťaži aristokracie, tam máme predsa rovnakú šancu ! Verbovať môže rovnako leg. level 150 aj 500.. Taktiež všetky ďalšie veci. Dá sa umiestňovať pravidelne v 100 aj bez nakupovania. Chce to len čas a správnu taktiku.

JB

Je vidět, že každý si v tom najde co chce. To že má 3x větší legendu, jsem myslel, že by měl ve své hlavě být více zkušenější nežli já. Je jasný že velikost leg. na umístění nemá vliv. Jen nemůže prostě pochopit, jak bez placení toho umístění dosáhnout.
    Nikolas, tak Ti poradím... príď na svk server... ten je menší... máš väčšiu šancu :-)
    Proč zrovna já? Co bych na východě dělal, upřímně svk nemusím. Já problém jak se nacpat do top nemám. Už jsem tam jednou byl a stačilo to. To jen ten jantárek neví, jak bez placení jeho kreditkou toho dosáhnout a chtěl by to ihned a snad možná i bez práce.
    Tak potom prepáč a správa teda patrí jantárkovi :-) Ja kreditku nepoužívam a občas sa v tej 100ke nachádzam :-) a v ari dosť často :-)
  • Asgard (CZ1)Asgard (CZ1) Komentářů: 4
    Je to jenom hra, tak proč do toho cpát prachy. V nomádech i Japoncích jsem v topu už taky byl a bez peněz, ale to jsem nebyl ještě 70tka. Jak bylo psáno, chce to si našetřit věci a mít dostatek volnýho času.
    Jeden nadává, že bez toho aniž by zaplatil se tam nedostane, druhej přesný návod nedá. Proč taky. Svou taktiku si každej chrání. To je jako hodinky a holinky, obojí se natahuje.
    Ovšem otázka zněla, rozdělit 70tku? A jak? Jo, takhle menší lvl mají minimum šancí, ale nějakým způsobem to dělit, nebo aby měli své soutěže, nevím. Vždy a všude se najde nějaká plačka, co si bude stěžovat jak je všechno nefér a že to nejde. Nechal bych to takhle, aspoň někteří, co je hra fakt baví, se snaží pořádně makat.
    To asi k tomu, jak se to tu zvrhlo.
    Asgard
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 11.02.2017
    A stále kvoká, stále kvoká. A stále si to nepřečte a nepřečte. Někomu něco stačí vysvětlit jednou, někomu dvakrát, a někdo je prostě zabedněný a pořád neví o čem je tu řeč. A až se to dozví, tak stejně bude ťápat nesmysly, protože tomu nerozumí.  Pro děti co neumí číst doporučuji skvělé vlákno:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/22177/spamersky-koutek#latest

Post edited by Přízrak (CZ1) on
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    A stále kvoká, stále kvoká. A stále si to nepřečte a nepřečte. Někomu něco stačí vysvětlit jednou, někomu dvakrát, a někdo je prostě zabedněný a pořád neví o čem je tu řeč. A až se to dozví, tak stejně bude ťápat nesmysly, protože tomu nerozumí.  Pro děti co neumí číst doporučuji skvělé vlákno:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/22177/spamersky-koutek#latest

Nevím čemu na tom nerozumíš ty, několik lidí ti tu napsalo, že se do top 50 v nomádech i Japoncích dostali i bez placení a ty ne a ne to pochopit. Chceš návod? Neplakej tu na fóru, jak je vše nespravedlivé k neplatícím hráčům a začni makat nebo začni kupovat. Ano je to také dost o štěstí kolik zrovna těch platících v akci zapne bonus, někdy jich je míň někdy víc, ale kdybych v top50 v obou akcích nebyl, netvrdil bych že je to možné či nemožné.  Ale to ty slyšet nechceš, protože při jednom pokusu si se tam nedostal a proto je to nemožné. Takže toto je poslední můj příspěvek do tvého tématu, protože je to jako hluchý s blbým. Jdu udělat pár těch japončíku, čágos

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Mám pocit, že jsme trochu odběhli od tématu. Hlavním problémem není jestli se dá nebo nedá do top dostat, hlavním problémem je, že na nějakých cca 10k aktivních sedmdesátek na českém serveru připadá jen 100 nebo ještě méně vítězných pozic, tedy jak je napsáné v prvním příspěvku, 99% se tam nedostane a to je prostě fakt, protože kdyby se všichni přetrhli, v té stovce těch míst prostě více nebude. Vzniká nám tu tak řada hráčů, kteří nemají důvod se do akce nějak výrazněji zapojovat, protože odměny za body, které z větší části ani za moc nestojí, dodělají i když to budou flákat a o top 100 se rvát nemůžou, kdyby se stavěli na hlavu. Takže přátelé, pokud jste ze Slovenska, představte si dvojnásobnou konkurenci, pokud jste z česka zůstaňte u konkurence, jaká je a pojďme probrat tohle. 

Už jsem možná napsal, že bych s rozdělením souhlasil, ovšem je třeba řešit otázku, jak to rozdělit. Ono rozdělení podle legendy napadne asi každého a svou logiku má hlavně kvůli 5. a 6. vlně, která ať si to přiznáte nebo ne, na cizáky a krkavce vliv má, představuje jednak menší ztráty, jednak dalších 130 míst na vlajky. 
    Jenže co s odměnami? Když dáte pro všechny kategorie stejné, tak si ty vyšší budou stěžovat, že ostatní mají to samé za míň bodů, když se odměny někde změní, tak si zas ti nejlepší z nižších kategorií budou stěžovat, že nedosáhnou na nejlepší odměny. A navíc tohle řešení nemůže fungovat věčně, dříve či později se zase všichni dostanou na legendu 800 a jsme tam, kde jsme byly :-)

Takže se na levely pojďme vykašlat. Co se podle mě osvědčuje nejlíp je rozdělení na ligy, které funguje např. na BF u soutěží spolků, takže by to dokonce v GGS mohli umět. O co jde:
    Máme 1.ligu s nejlepšími odměnami tvořenou X hráči, kteří v ní již byly a Y nejlepšími hráči z 2. ligy v minulé akci. Počty by se ideálně měli přizpůsobit počtu hráčů na serveru a jim také přizpůsobit počet vítězných míst. 
    2. liga s o něco horšími odměnami (drahokamům se jednoduše sníží level o 1, s vybavením si holt budou muset v Německu pohrát) tvořenou Y nejhoršími hráči z 1. ligy v minulé akci, Z nejlepšími ze 3. a pak těmi, co se  ve druhé udrželi.....atd. Myslím, že 3-4 ligy by mohli stačit, aby ještě ty odměny v těch nižších za něco stáli. 
    Alternativou je, že se to nebude brát podle minulého pořadí, ale hráč si sám vybere, kde chce být, tam mám ale obavy, aby si někteří v nižších ligách na prvním místě nemachrovali furt :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

upraveno 11.02.2017
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):

Nevím čemu na tom nerozumíš ty, několik lidí ti tu napsalo, že se do top 50 v nomádech i Japoncích dostali i bez placení a ty ne a ne to pochopit. Chceš návod? Neplakej tu na fóru, jak je vše nespravedlivé k neplatícím hráčům a začni makat nebo začni kupovat. Ano je to také dost o štěstí kolik zrovna těch platících v akci zapne bonus, někdy jich je míň někdy víc, ale kdybych v top50 v obou akcích nebyl, netvrdil bych že je to možné či nemožné.  Ale to ty slyšet nechceš, protože při jednom pokusu si se tam nedostal a proto je to nemožné. Takže toto je poslední můj příspěvek do tvého tématu, protože je to jako hluchý s blbým. Jdu udělat pár těch japončíku, čágos

Jistě jsi se dočetl, že i já se dostalával do první desítky. A jistě také kdy. Nejspíš se něco změnilo. A jistě víš co.
    Vše to tu už bylo řečeno. Ano, pokud bude mít člověk štěstí na "málo platících", můžou mu urychlováky na TOP50 stačit. A o to tu jde. Pokud to štěstí mít nebudeš, aktivita ti nepomůže, a ne jak tu někteří tak bezmyšlenkovitě obhajují opak. Šlo tedy o objasnění "jak ti ta aktivita pomůže". Jinak je mi to úplně jedno. Ať to stojí třeba tisíce. Opravdu žádný návod nepotřebuji :D. Jak jsem psal, vše je jasné.
    Tolik jen k tomu, proč bych byl pro rozdělení. Howk.
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):

Jistě jsi se dočetl, že i já se dostalával do první desítky. A jistě také kdy. Nejspíš se něco změnilo. A jistě víš co.
    Vše to tu už bylo řečeno. Ano, pokud bude mít člověk štěstí na "málo platících", můžou mu urychlováky na TOP50 stačit. A o to tu jde. Pokud to štěstí mít nebudeš, aktivita ti nepomůže, a ne jak tu někteří tak bezmyšlenkovitě obhajují opak. Šlo tedy o objasnění "jak ti ta aktivita pomůže". Jinak je mi to úplně jedno. Ať to stojí třeba tisíce. Opravdu žádný návod nepotřebuji :D. Jak jsem psal, vše je jasné.
    Tolik jen k tomu, proč bych byl pro rozdělení. Howk.
    Jen na okraj, howk nic není - píše se to howgh, když už ;)
  • MR. krab (CZ1)MR. krab (CZ1) Komentářů: 32

Dle mého názoru jsou úrovně 70 a více - legendy, které se také dělí na spousta vysokých úrovní. Ale nápad zní dobře udělat nějaké akce pro vysoké levly, ale mě se to zatím netýká :)

S pozdravem, MR. krab

MR. krab

>:) >:) >:) >:)

Vše potřebné najdeš v popisu aliance Spiders nebo SENIOR Spiders.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    upraveno 13.02.2017
    Mám pocit, že jsme trochu odběhli od tématu. Hlavním problémem není jestli se dá nebo nedá do top dostat, hlavním problémem je, že na nějakých cca 10k aktivních sedmdesátek na českém serveru připadá jen 100 nebo ještě méně vítězných pozic, tedy jak je napsáné v prvním příspěvku, 99% se tam nedostane a to je prostě fakt, protože kdyby se všichni přetrhli, v té stovce těch míst prostě více nebude. Vzniká nám tu tak řada hráčů, kteří nemají důvod se do akce nějak výrazněji zapojovat, protože odměny za body, které z větší části ani za moc nestojí, dodělají i když to budou flákat a o top 100 se rvát nemůžou, kdyby se stavěli na hlavu. Takže přátelé, pokud jste ze Slovenska, představte si dvojnásobnou konkurenci, pokud jste z česka zůstaňte u konkurence, jaká je a pojďme probrat tohle. ......

Děkuji Šakalovi za nejpodnětnější příspěvek k tématu. Myslím, že to vystihl docela přesně a mně se to líbí. Zejména je to pro ty, co to hrají kratší čas než já a hromada dalších :) Na skoku do lvl 70 jsou rozčarováni, jak je to pro ně nudné :)
    Velmi dobře totiž pochopil, že nejde o nějaké blbé vojáky v odměně, které vyjezdíte za chvilku :)

Pro Sira Nikolase1: Ó jak si mocný a nedostižný. Ještě štěstí, že si nám chtěl konečně poradit. Jsme ti vděčni. Domkáři jsou potřeba :)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 620CZ1
    Mám pocit, že jsme trochu odběhli od tématu. Hlavním problémem není jestli se dá nebo nedá do top dostat, hlavním problémem je, že na nějakých cca 10k aktivních sedmdesátek na českém serveru připadá jen 100 nebo ještě méně vítězných pozic, tedy jak je napsáné v prvním příspěvku, 99% se tam nedostane a to je prostě fakt, protože kdyby se všichni přetrhli, v té stovce těch míst prostě více nebude. Vzniká nám tu tak řada hráčů, kteří nemají důvod se do akce nějak výrazněji zapojovat, protože odměny za body, které z větší části ani za moc nestojí, dodělají i když to budou flákat a o top 100 se rvát nemůžou, kdyby se stavěli na hlavu. Takže přátelé, pokud jste ze Slovenska, představte si dvojnásobnou konkurenci, pokud jste z česka zůstaňte u konkurence, jaká je a pojďme probrat tohle. 

Už jsem možná napsal, že bych s rozdělením souhlasil, ovšem je třeba řešit otázku, jak to rozdělit. Ono rozdělení podle legendy napadne asi každého a svou logiku má hlavně kvůli 5. a 6. vlně, která ať si to přiznáte nebo ne, na cizáky a krkavce vliv má, představuje jednak menší ztráty, jednak dalších 130 míst na vlajky. 
    Jenže co s odměnami? Když dáte pro všechny kategorie stejné, tak si ty vyšší budou stěžovat, že ostatní mají to samé za míň bodů, když se odměny někde změní, tak si zas ti nejlepší z nižších kategorií budou stěžovat, že nedosáhnou na nejlepší odměny. A navíc tohle řešení nemůže fungovat věčně, dříve či později se zase všichni dostanou na legendu 800 a jsme tam, kde jsme byly :-)

Takže se na levely pojďme vykašlat. Co se podle mě osvědčuje nejlíp je rozdělení na ligy, které funguje např. na BF u soutěží spolků, takže by to dokonce v GGS mohli umět. O co jde:
    Máme 1.ligu s nejlepšími odměnami tvořenou X hráči, kteří v ní již byly a Y nejlepšími hráči z 2. ligy v minulé akci. Počty by se ideálně měli přizpůsobit počtu hráčů na serveru a jim také přizpůsobit počet vítězných míst. 
    2. liga s o něco horšími odměnami (drahokamům se jednoduše sníží level o 1, s vybavením si holt budou muset v Německu pohrát) tvořenou Y nejhoršími hráči z 1. ligy v minulé akci, Z nejlepšími ze 3. a pak těmi, co se  ve druhé udrželi.....atd. Myslím, že 3-4 ligy by mohli stačit, aby ještě ty odměny v těch nižších za něco stáli. 
    Alternativou je, že se to nebude brát podle minulého pořadí, ale hráč si sám vybere, kde chce být, tam mám ale obavy, aby si někteří v nižších ligách na prvním místě nemachrovali furt :-D 
    V podstatě bych i souhlasil jen bych nedával možnost výběru. Prostě tě systém umístí podle tvých výkonů z poslední akce. Nápad je to celkově podle mě rozumný protože těch 70 je tu hodně ,ale ani rozdělení podle legendy není tak úplně zcestné. Rozdíly mezi hráči kteří jsou teprve na začátku legendy a těmi co jsou na 800 jsou naprosto nesrovnatelné. Je určitě rozdíl mezi možností uživit 7k vojáků když máš sýpky na úrovni30 nebo 1k když ještě ani sýpky nemáš. Možnost otáčet útoky dřív než se ti vrátí ten první nebo druhý, úbytek vojáků který tě netrápí protože jich máš stále dost to je něco s čím nováček v 70 musí stále bojovat. Takže za mě určitě plus tomuto nápadu.
    Mik Mak
    Souhlasím s Lien Rag.
    Přízraku, koukám, že jsi nic nepochopil, škoda. To tvojí legendou jsem myslel, že když jí máš 3x větší než já, tak by jsi měl být víc zkušenější a chytřejší nežli já. Asi ne, to ti pak přeju upřímnou soustrast a bez té tvojí kreditky toho nikdy nedosáhneš. Já třeba škudlím 5 měsíců a pak se vrhnu do akce a mám radost, když se mi povede dostat do Top 100 nejlepších hráčů. Většinou se to nepovede a přeci tady nebudu plakat a prskat, že je vše nespravedlivé.
    To už je k tobě vše.
    :)
    Moc se pleteš milý spoluhráči. Penězma to není. V chytrosti a strategii ano. Zbytek je o množství army a velitelích. Ne, o penězích to není.Aspon ne všechno. A kecy, že nejede něco jen kvůli tomu, či onomu jsou taky blbost. To není pravda. Dá se nahrát mnoho.

A v tom mají oponenti pravdu. Nikdy jsem se nesnažil říct, že by pravdu neměli. Kromě toho jim nikdy nemůžeš závidět to, co si vyjezdili. Si myslíš, že si to vypěstovali na zahrádce? :dizzy:

Něco jde, a něco může jít těžko. Ale nemožné to není. To už si vysvětlujete trošku jinak, než jsem měl na mysli.
    Lien Rag

• Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 68
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Souhlasím s Lien Rag.
    Přízraku, koukám, že jsi nic nepochopil, škoda. To tvojí legendou jsem myslel, že když jí máš 3x větší než já, tak by jsi měl být víc zkušenější a chytřejší nežli já. Asi ne, to ti pak přeju upřímnou soustrast a bez té tvojí kreditky toho nikdy nedosáhneš. Já třeba škudlím 5 měsíců a pak se vrhnu do akce a mám radost, když se mi povede dostat do Top 100 nejlepších hráčů. Většinou se to nepovede a přeci tady nebudu plakat a prskat, že je vše nespravedlivé.
    To už je k tobě vše.
    :)
    Moc se pleteš milý spoluhráči. Penězma to není. V chytrosti a strategii ano. Zbytek je o množství army a velitelích. Ne, o penězích to není.Aspon ne všechno. A kecy, že nejede něco jen kvůli tomu, či onomu jsou taky blbost. To není pravda. Dá se nahrát mnoho.

A v tom mají oponenti pravdu. Nikdy jsem se nesnažil říct, že by pravdu neměli. Kromě toho jim nikdy nemůžeš závidět to, co si vyjezdili. Si myslíš, že si to vypěstovali na zahrádce? :dizzy:

Něco jde, a něco může jít těžko. Ale nemožné to není. To už si vysvětlujete trošku jinak, než jsem měl na mysli.
    S tím naprosto souhlasím, že to není jen o penězích. Mocný a chytrý, snad už vůbec ne. Neustále se učím, hraju jen 15 měsíců, s přestávkou. Strategie a chytrost, samozřejmě. Jen jsem reagoval na tu kreditku, kterou Přízrak zmiňoval v každém komentu. Teď si budu muset taky naškudlit prostředky na nějaké lepší umístění, ale já mám času dost. Je to celkem rychle za sebou, nomádi, jabka, zase nomádi. I když si všichni v ali přeposíláme dárky, tak to nemůže stačit. Musíš vyjíždět ruboše a ty pak měnit za prostředky atd... Všichni to známe. Takže, strategie, chytrost, štěstí a dostatek času. Jednou za čas se to povede. Když se mi poštěstí mít v práci volno na celou akci a zrovna mít naškudlíno. Nikoho jsem nechtěl poučovat, ale strategii co zafunguje, si asi každý nechá pro sebe, proč to ventilovat všem a pak mít smolíka.
    S tím naprosto souhlasím, že to není jen o penězích. Mocný a chytrý, snad už vůbec ne. Neustále se učím, hraju jen 15 měsíců, s přestávkou. Strategie a chytrost, samozřejmě. Jen jsem reagoval na tu kreditku, kterou Přízrak zmiňoval v každém komentu. Teď si budu muset taky naškudlit prostředky na nějaké lepší umístění, ale já mám času dost. Je to celkem rychle za sebou, nomádi, jabka, zase nomádi. I když si všichni v ali přeposíláme dárky, tak to nemůže stačit. Musíš vyjíždět ruboše a ty pak měnit za prostředky atd... Všichni to známe. Takže, strategie, chytrost, štěstí a dostatek času. Jednou za čas se to povede. Když se mi poštěstí mít v práci volno na celou akci a zrovna mít naškudlíno. Nikoho jsem nechtěl poučovat, ale strategii co zafunguje, si asi každý nechá pro sebe, proč to ventilovat všem a pak mít smolíka.
    Ber to s rezervou. Mnozí mají tendenci všechno svádět na hraní za peníze. Mnozí ale taky vědí, že to není jen o tom. Nejhorší a neporazitelní jsou jen ti, co to použijí v kombinaci. Jsou chytří a ještě to podpoří penězi. To je smrtelná varianta pro soupeře :)
    Zbytek je jen blabla
    Lien Rag

upraveno 19.02.2017
    Ahoj. Zkusím to vysvětlit ještě jednou, naposledy a polopaticky.

Bavím se o nomádech a samurajích (je to to samé, jen v nomádech má člověk možnost získat víc urychlováků během jejich ježdění) a o TOP 50 (jak je v mém prvním příspěvku) na CZ (lvl70). Nebavím se o top 100 (zde zatím není problém se bez peněz dostat). Našetříš si urychlováky do plného stavu a k tomu 3000 urychlováků 5ti minutových. Začneš jezdit samuraje. Na levlu 90 k nim začneš dávat po dvou truhličkách, kvůli bodům do měsíčního turnaje. Pokud ti nejde o měsíční turnaj, tak je jedno, zda je tam dáváš po dvou, nebo třeba žádnou a dáš je tam na konec do plna do posledních x útoků. Jelikož zde jde o umístění v samurajích a ne v měsíčním turnaji, tak jde pouze o celkovou spotřebu truhel spotřebovaných na lvl90. Vyjezdíš úplně všechny urychlováky. Nikdo jich nemá více, jelikož jejich počet je omezený (nejspíš pár hráčů bude mít o pár 5ti minutových více, ale tam není už tak markantní rozdíl), takže není čím hasit a jsi odkázaný pouze na to, čekat až ti sami dohoří (nebo mít vyježděnou obrovskou sumu rubínů na hašení). V této chvíli zjistíš, že máš naježděno cca 40 000 bodů a jsi na 70. místě. Přičemž do posledních útoků jsi nacpal 4000 truhel stačilo to z 80. na 70. místo (tzn. kolik by jich stačilo na 50. místo?). Můžeš si našetřit 20 000 truhel a budeš doufat, že ti to do TOP50 bude stačit. Ale šetřil by jsi je 2x delší dobu, než momentálně hraješ (pokud nejsi mulťák a nemáš v nějaké alianci zakázaný multiúčet. Pozor! Nezaměňovat slova chytrost a strategie se slovem podvádění. Většina hráčů už jinak ani "hrát" neumí.). A teď mi řekni, jakým způsobem budeš jezdit dál, když už nemáš žádný urychlovák? Jak ti pomůže aktivita aby jsi se dostal dál, když už nemáš čím hasit?

Jak je možné, že dříve to stačilo třeba na umístění na 6. místo?

Odpověď je jednoduchá. Ti co jsou před tebou si kupují bonusy (100%, 250%... které dříve nebývaly a nyní je lze získat pouze za peníze). Běžný zákazník GG$ si to ani neuvědomí. Ať si ho kupují. Je to věc GG$ jak se snaží z hráčů vydolovat nějakou korunu. Je mi to jedno za co kdo utrácí. Jen jsem konstatoval, že do top50 se bez peněz prostě nedostaneš (zkoušeno několikrát na CZ servru). A to je to o čem se tu bavím.

Komentáře tipu "něco si našetřím, nějak to zajedu a tím pádem jde vše bez peněz" můžou psát hráči, kteří tu nejsou dost dlouho a kteří nevědí co jak funguje, nebo je pro ně nepředstavitelné projezdit všechny urychlováky. Pokud najezdíš přes 50K bodů bez nákupu bonusu nebo dalších urychlováků či multiúčtování (což pokud bude stačit na TOP50, tak jen se štěstím, že jsi narazil na málo platících hráčů), pak ano a "nevím jak na to".

upraveno 22.02.2017
    Já nikdy nezpochybnil rozbor tohoto kalibru. Taky nikomu nežeru kecy, že všechno jde a blabla. Ani sem tím nic nechtěl říct. Aspon nijak zvlášť.

Jisté je to, že stávající model veze jen zakonzervovaný stav. A sorry, abych se mocímermo někde drápal za pomocí peněženky, tak to klidně oželím.

Neříkám, že něco nejde, ale to rád přenechám "olympionikům" :)

Ostatně, za ideálních podmínek 65 míst ze sta, zaplní jedná ali. Pokud je deset skvělých, tak je to teoreticky 650 skvělých hráčů. 
    A co byste ještě chtěli? :D
    Lien Rag

upraveno 01.03.2017

Takže milý Přízraku, neměl jsem našetřeno tolik beden, jak si psal ty, ani jsem neměl plné sklady přesýpaček a hle, jen tak ze srandy si jezdil a jsem v top50 v samurajích. Takže někdo z nás dělá při snaze dostat se do top50 něco blbě, ale já to nebudu :-)

Zde je důkaz. Je to dělané večer, byl jsem nějaký vycukaný, tak jsem šel brzy spát, proto jsem dal i důkaz po konci samurajů, že jsem tam zůstal.

http://prntscr.com/eeio4n

http://prntscr.com/eeimk4

gussepe (CZ1) napsal(a):

Takže milý Přízraku, neměl jsem našetřeno tolik beden, jak si psal ty, ani jsem neměl plné sklady přesýpaček a hle, jen tak ze srandy si jezdil a jsem v top50 v samurajích. Takže někdo z nás dělá při snaze dostat se do top50 něco blbě, ale já to nebudu :-)

Zde je důkaz. Je to dělané večer, byl jsem nějaký vycukaný, tak jsem šel brzy spát, proto jsem dal i důkaz po konci samurajů, že jsem tam zůstal.

Gratuluji. Kolik jsi nahrál bodů?
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    gussepe (CZ1) napsal(a):

Gratuluji. Kolik jsi nahrál bodů?

Nevím, zda bych si to neměl nechat jako tajemství :D Měl jsem jen nějakých 40k

To je super. Není měsíční turnaj, dá se předpokládat, že hodně hráčů "šetří". Vychytal jsi to. I o tom to je. Ještě jednou gratulace :smile:.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator

Odpověď týmu

Na toto téma se už díváme.
    Vyžaduje větší úsilí, ale chtěli bychom s tím začít v následujících měsících.
Sign In to comment.