Diskuze k březnové aktualizaci

ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
«137

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Jsem moc rad, ze se GGS povedlo u jedine smysluplne udalosti pro boje mezi hraci zachovat jeji puvodni smysl...

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    To fakt idú zrušiť turnaj ali??? Zase pôjde len o priblblé klikanie?? To snáď nemyslia vážne :(
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    upraveno 27.02.2018
    Není se čemu divit.  Alianční turnaj v původním podání byl akorát jeden velký podvod!

A samotným hráčům to asi vyhovovalo. Když jsem se po zpětném zavedení snažil vyzvat komunitu k ferovosti, tak se mi akorát všichni vysmáli, tak se teď nedivte. :smile:

Cokoliv založené na systému boje PvP se dá obejít díky tisícům multiuctu a sdílení hesel, proto GGS nemá jinou šanci než zlepšovat hru po stránce PvE.

Chocholda

Edit: pak je tu otázka jestli GGS něco podniká s novými automaty co jsou již opět využívány, protože jestliže ne, tak i tento turnaj bude jeden velký podvod. :smiley:
    chocholda @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    upraveno 27.02.2018
    Mám jednu otázku, započula som, že ali turnaj sa zajtra ruší. Čo je na tom pravdy?

Edit
    Uuuuurčite, "majú chybu". Tomu určo všetci uveria...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 27.02.2018
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Mám jednu otázku, započula som, že ali turnaj sa zajtra ruší. Čo je na tom pravdy?

Edit
    Uuuuurčite, "majú chybu". Tomu určo všetci uveria...
    No Zoe píše, že nebude aliančný turnaj... však prečo by mal aj byť... vymyslime si nejaku vyhovorku... oni nam všetko zožeru... 
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    :D co ste  prekvapeni ?! ..ved u GGS  je to normalne 
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Není se čemu divit.  Alianční turnaj v původním podání byl akorát jeden velký podvod!

A samotným hráčům to asi vyhovovalo. Když jsem se po zpětném zavedení snažil vyzvat komunitu k ferovosti, tak se mi akorát všichni vysmáli, tak se teď nedivte. :smile:

Cokoliv založené na systému boje PvP se dá obejít díky tisícům multiuctu a sdílení hesel, proto GGS nemá jinou šanci než zlepšovat hru po stránce PvE.

Chocholda

Edit: pak je tu otázka jestli GGS něco podniká s novými automaty co jsou již opět využívány, protože jestliže ne, tak i tento turnaj bude jeden velký podvod. :smiley:
    Jisteze podnika, vzdyt nejsilnejsi velitel ve hre se ted dava za ucast. Do budoucna by se jeste mohla treba roztahnout aliancni topka na 500 mist, vsak ono vas to prejde se o neco snazit, a na co by pak automat byl?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 875CZ1
    Joo, Zoe, prosím Tě. Dotaz k tomuto:-)

Vážení hráči,

každý, kdo v těžké úrovni ledového šampionátu získá dostatek bodů pro dané odměny (drahokamy) je automaticky obdrží po skončení akce - není potřeba nikam psát, jen vyčkat na přičtení  

Tzn, že ty, co sem už dostal mi zůstanou, nebo se ztratěj "výměnou" těch správnejch?

Strad75 @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1

Chocholda

Souhlasím na 100%, bohužel místo boje s podvodníkama šlo a jde GGS cestou hamty hamty kupujte ruble (přeci jen je tu dost takových, co se snaží stále kupovat, kvůli umístění v soutěžích) a tudíž již brzy bude:

RIP PvP

Podotýkám - patřím k těm, kteří proplouvají hrou kvůli pokecu s ostatními členy aliance a na ostatní hráče útočím jen občas. Nicméně to kam hra směřuje se mi nelíbí
    Albi70 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

Chocholda

1) Rubíny za věže loupeživých baronů - přemýšlíte o řešení tohoto problému?

Odpověď: Toto by mohlo vést k problému s automaty. Pokud sem přidáme rubíny, největší profit z toho budou mít ti, kteří využívají automaty a to by nebylo v zájmu hráčů ani společnosti.

Tady máš odpověď přímo z GGS na svou otázku :-)

Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Chocholda

Odpověď: Toto by mohlo vést k problému s automaty. Pokud sem přidáme rubíny, největší profit z toho budou mít ti, kteří využívají automaty a to by nebylo v zájmu hráčů ani společnosti.

Proč mám Pocit že GGS se snaží jen vydělat  ještě víc  ???  :D  

Pár dní už nás oblbují  turnajem Aliancí  a pak 1 den pred spuštením to zruší  Utok tvaroměniču  stále predělávají  za pochodu  a proti mulťákum a automatum  nedělají nic  
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    Bojová hra, kdy boje mezi hráči GGS zrušilo a nahradilo klikáním. ?ísto aby zrušilo nehořáky a pokud nechceš hořet , tak si kup požární zbrojnici, nebo braň. Místo aby zrušilo jedny "cizáky" aby hráči museli si udržet titul bojem, to ne, aby dalo prostředky , které jsou je na boj mezi hráči, to taky ne. Jenže tohle nevynáší, tak uděláme už ani ne klikačku. Prostě udělaji další zbytečnost, aby hra byla ještě víc zasekaná. Mo mic. Jen by měli změnit popisek, místo bojová, strategická hra by mělo být mozek vymývající, bezduchá klikačka .
    Stracka @ cs 1
    Co mi v aktualizaci chybí, je pročištění kódu hry, po únorové aktualizaci opět vzrostl objem dat (a to zřetelně), počítám, že březnová aktualizace přinese díky oblíbenému nástroji týmu GGS, zvanému REM, totéž.

Opravdu by stálo za to vykašlat se na neustálé obměňování téhož v jiném kabátě a soustředit veškeré úsilí na - nejprve odladění a pročištění hry, následně na konverzi.
    Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Dobrý den.
    Zrušení turnaje je podle mě v pořádku a potěšilo mě, že lidé mající sklony k tomu vlastnit x účtů přichízí o jednu z možností, ve které staví ty, co multiúčet nemají do nefér prozice. Jestli je odůvodnění GGS výmluva, nebo fakt, mi je jedno. Pokud tu někdo píská, ať začne slovy - jsem hráč vlastnící pouze jeden účet.
    Za mě palec nahoru, i když se teď za to na mě většina mapy může hněvat.
    Měniči s rozšířenou možností pro platící a extra aktivní - proč ne. Nikdo mi nikdy netvrdil, že podoba měničů měla být konečná - naopak, vždy se říkalo, že se postupně bude měnit. Měniči i tak nadále neberou možnost zisku zbrojí pro každého, jen ty co jsou ochotný investovat, to budou mít dříve.Pokud to aktivním nebude brát možnost odměn, budou pro mě přijatelné i další změny.
    Nesouhlasím s tvrzením, že je to GGS ( nejde o obhajobu vlastníka hry ) kdo nás nutí jezdit akce. Určitě mi nikdo nikdy nedržel zbraň u hlavy se slovy: budeš jezdit jen tyhle akce a nikdy jinak. Toto rozhodnutí je na nás hráčích a to že hra není jako v počátku, je chyba nás hráčů. Ty co to vždy chtěli hrát po staru denodenně četli jen urážky a kvílení jako by nehořel obrázek virtuálním ohníčkem, ale jako by útočník bránícímu zapálil doma obejvák.Mít poštu plnou hnusáren nikdo nevydrží věčně. Asi rozvádět netřeba - bylo jen otázkou času, kdy hra sklouzne k dělání akcí. Pokud to hráči budou chtít jinak, pak se to jinak hrát bude,, dřív ne.

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den.
    Zrušení turnaje je podle mě v pořádku a potěšilo mě, že lidé mající sklony k tomu vlastnit x účtů přichízí o jednu z možností, ve které staví ty, co multiúčet nemají do nefér prozice. Jestli je odůvodnění GGS výmluva, nebo fakt, mi je jedno. Pokud tu někdo píská, ať začne slovy - jsem hráč vlastnící pouze jeden účet.
    Za mě palec nahoru, i když se teď za to na mě většina mapy může hněvat.
    Měniči s rozšířenou možností pro platící a extra aktivní - proč ne. Nikdo mi nikdy netvrdil, že podoba měničů měla být konečná - naopak, vždy se říkalo, že se postupně bude měnit. Měniči i tak nadále neberou možnost zisku zbrojí pro každého, jen ty co jsou ochotný investovat, to budou mít dříve.Pokud to aktivním nebude brát možnost odměn, budou pro mě přijatelné i další změny.
    Nesouhlasím s tvrzením, že je to GGS ( nejde o obhajobu vlastníka hry ) kdo nás nutí jezdit akce. Určitě mi nikdo nikdy nedržel zbraň u hlavy se slovy: budeš jezdit jen tyhle akce a nikdy jinak. Toto rozhodnutí je na nás hráčích a to že hra není jako v počátku, je chyba nás hráčů. Ty co to vždy chtěli hrát po staru denodenně četli jen urážky a kvílení jako by nehořel obrázek virtuálním ohníčkem, ale jako by útočník bránícímu zapálil doma obejvák.Mít poštu plnou hnusáren nikdo nevydrží věčně. Asi rozvádět netřeba - bylo jen otázkou času, kdy hra sklouzne k dělání akcí. Pokud to hráči budou chtít jinak, pak se to jinak hrát bude,, dřív ne.

Ono v zásadě ano, turnaj založený na dohodnutých útocích nebo ještě lépe multiúčtech byl o ničem, navíc po roce, kdy nebyl, se s jeho zrušením tak nějak už počítalo. Co je problém, že nám GGS zase lže a po letech keců o tom, jak podpoří boje mezi hráči přišli s tím, že vezmou název jediné akce, která v tomhle směru k něčemu byla a dají ho na akci úplně jinou. Kdyby rovnou řekli "Nevydělává to, se*** na to", bylo by to lepší.

K těm měničům jenom:
    Na druhou stranu významně snížíme cenu za vybavení z měničského setu "Materiály mistra povolávače", dekoraci a pytle s materiály v obchodu s insigniemi, abychom je pro Vás udělali dostupnějšími a aby byly v souladu s novými iteracemi události.

Chápu, že je potřeba úprava s ohledem na zkrácení akce, nicméně nebylo by lepší spíš zvýšit počet získaných insignií než snižovat ceny, vzhledem k tomu, že někteří jsme již část koupili za ty původní?

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 28.02.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Chocholda

Tak stále vravíme, že tých rubínov padá málo a oni ešte ich chcú skresať? To akože všetci používajú automat? A čo tí, ktorí ho nepoužívajú a aj tak vedia poslať na veže kopec utokov - hlavne keď je na nich aristokracia? My máme doplácať na podvodníkov?

Už to že rozmýšľajú nad denným limitom ktorý budeme môcť narabovať z veží sa mi nepáči... 
    upraveno 28.02.2018
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Chocholda

Tak stále vravíme, že tých rubínov padá málo a oni ešte ich chcú skresať? To akože všetci používajú automat? A čo tí, ktorí ho nepoužívajú a aj tak vedia poslať na veže kopec utokov - hlavne keď je na nich aristokracia? My máme doplácať na podvodníkov?

Už to že rozmýšľajú nad denným limitom ktorý budeme môcť narabovať z veží sa mi nepáči... 
    No asi se inspirovali tvým bývalým a mým současným  :'( :s krajanem, respektive jeho hláškou: "Všeci kradnů"

Teď vážně - GGS projevilo výraznou neschopnost řešit podvody prostřednictvím softwarové kontroly, tak to zkouší jinak  :s. Bohužel si neuvědomují, že snížení nákupů nastalo kvůli necitlivým změnám, které ve hře zavedli, místo, aby se následně vrátili k původnímu konceptu, roztočili spirálu, která hráče (velkou část) dost znechutila (ostatně koho by bavilo neustále zavírat množství "jedinečných" nabídek, které se jako přes kopírák objevují v podobě popup-ů v nejméně vhodný okamžik, což je mimochodem, podle mě jeden z důvodů zvýšené datové zátěže ve hře) - návrat k systému jen několika takovýchto nabídek za týden, případně jejich zobrazení pouze v podobě ikon na okraji okna, případně obojí najednou, by stál za úvahu - díky jejich množství totiž většina hráčů okno zavře téměř automaticky a ani je nečte - pokud má něco být jedinečné, nemůže se to ukazovat x-krát za den  >:) >:) >:)
    Albi70 @ cs 1
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Příšerný tahle hra končně se zase blížilo oživení hry a zase nic:-((fakt se z toho stava farmaření a ne bojová hra
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) Komentářů: 56
    To sa Vám nezdá blbé že si takto sere.e do huby? prečo ste zrušili aliančný turnaj? naozaj to bolo kôli chybe? uvedomujete si že demotivujete hráčov? >:) >:) :# :# :/ :/
    upraveno 28.02.2018
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    To sa Vám nezdá blbé že si takto sere.e do huby? prečo ste zrušili aliančný turnaj? naozaj to bolo kôli chybe? uvedomujete si že demotivujete hráčov? >:) >:) :# :# :/ :/
    Oni si to uvědomují a je jim to u dolní části zad, abych byl slušný - dokud budou na hře tací, kteří platí za polofunkční produkt, nic se nezmění (m.j. proto snížili množství rubínů z věží, nejen kvůli automatům).

Nicméně v rámci objektivity věřím, že po delší pauze akce v ní udělal tým GGS možná i ne jen jednu chybu  :D :'( >:)

V každém případě je potřeba ze strany GGS se zamyslet nad budoucností hry - flash v horizontu 2 let bude "mrtvou" platformou bez dalšího vývoje a slibovaná konverze do HTML5 stále nikde
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.